האם VPNs עובדים עם נטפליקס בשנת 2019

האם VPNs עובדים עם נטפליקס בשנת 2019

מאת מייקל סמולסקי, 2019-01-07 22:29:25 בבידור


האם אתה רוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית בשנת 2019? אולי אתה מחפש את הגרסה הבריטית של נטפליקס? או אולי קוריאנית או שבדית? ובכן, נראה שהבנתם שלמרות שנטפליקס האמריקאית עשויה לספרייה גדולה בהרבה של תוכן, אין לה את הכל וזה יכול לפעמים להפסיד תכניות טלוויזיה וסרטים מעולים.. שירות VPN יכול לעזור לשנות את המיקום שלך אבל האם VPNs עובדים עם Netflix בשנת 2019? במילים פשוטות, כן, אבל זה תלוי במיקום של התוכנית, בשירות שאתה משתמש ב- VPN שלך ובמקום שאתה נמצא.

אבל ראשית, נדבר על הסיבה שבגללן אינך יכול לגשת לכל הספרייה של נטפליקס מלכתחילה, ולכן מחפשים אם VPN עובדים עם נטפליקס בשנת 2019.

מדוע "אי שוויון התוכן" של Netflix קיים מלכתחילה

אתה מחפש רק אם VPN עובד עם Netflix בשנת 2019 מכיוון שאתה יודע שיש אי שוויון בתוכן.

פרט לכך אין קשר לכך שנטפליקס לא תאהב מדינות מסוימות. זה קשור לעובדה שתוכן מופץ על סמך רישיונות. כאשר לרוב אלה הם בלעדיים לאזור מסוים. אחרי הכל, רשת אמריקאית אינה זקוקה לזכויות לסרט בגרמניה אם אין להם את הערוץ שלה שם.

Netflix היא פלטפורמה שהשתנתה על ידי התבססות בכל כדור הארץ. אבל זה גם מביא גבולות. לחברות מסוימות במדינות מסוימות יש זכויות בלעדיות לתוכניות וסרטים מסוימים, מה שמאפשר לנטפליקס לקנות זכויות לתוכן. זה פלוס העובדה שחברות כמו נטפליקס מתודלקות על ידי נתונים ונתונים עשויות להראות שזה לא הגיוני במיוחד שמופע או סרט מסוים יופיעו במדינה מסוימת.

וכאן נכנסים שירותי VPN.

אבל השאלה האם עובדים VPNs עם Netflix בשנת 2019 היא די מורכבת. כדי להסביר, אנו מפרקים את זה לשלושה שלבים.

מה המיקום של תוכנית הטלוויזיה או הסרט שאתה רוצה לצפות בו?

VPNs עובדים עם Netflix בשנת 2019 אך לא כל אזורי Netflix נתמכים, כלומר אם ברצונך לצפות בנטפליקס הבריטית בארה"ב, ייתכן שלא תוכל לעשות זאת בזמן שחברת VPN עשויה לספק שרת בבריטניה, יתכן שהיא לא תעבוד עם Netflix.

אם ברצונך לצפות בנטפליקס התאילנדית שיש לה את העונה השביעית של חליפות לעומת רוב נטפליקס המציגה רק את עונה 6, איזה שירות VPN מספק שרת נטפליקס עובד לאזור תאילנד?

בעולם בו מרבית שירותי ה- VPN מתמקדים בארה"ב ומספקים שרתים רבים ככל האפשר, לרוב שירותי ה- VPN לא יהיה שרת שיעבוד עם Netflix במדינה שונה מזו של ארה"ב..

במקום לחפש כמה שרתים ככל האפשר, חפש כמה שרתים חברה תומכת בפלטפורמה מסוימת, ו- PrivateVPN תומך באזורי Netflix הכי הרבה שם בחוץ..

אולי זה לא משנה לכולם. האדם שחי במדינה כמו שבדיה עם מעט תכנים של נטפליקס, קרוב לוודאי שישמח רק עם שרת אמריקאי. אבל עבור אנשים שמחפשים את התוכן הכי אפשרי, שירות שמציע מיקומים אחרים, עניינים.

התבונן בשירות VPN בו אתה משתמש

כל VPN בחינם הוא די NO לא אוטומטי עבור רוב היות שאתה יכול לקבל 200 שרתי ומעלה, אבל חברות כמו Netflix יודעות ששירותי VPN קיימים ויש להן את המשתמשים הרבים ביותר, וגם קל לפיצוח..

אם יתמזל מזלך אולי תקבל שרת אמריקאי בחינם שיעבוד עם נטפליקס, אבל יש שאלה של מהירות כשאתה מבקש האם VPN יעבוד עם נטפליקס בשנת 2019, ו- 2019 הוא עידן בו 35% מהטלוויזיה בארה"ב יהיו ב- 4K, והבעיה בשירותי VPN בחינם ואפילו חלק מהם בתשלום היא שהם קונים את קיבולת האינטרנט שלהם מאתרי אירוח המובילים למהירויות איטיות הרבה יותר מאשר אם נקנו ישירות מספקי מעבר IP..

איפה אתה מבוסס?

שאלת האם VPNs עובדים עם נטפליקס בשנת 2019? כן אבל בעיה גדולה יותר עבורכם עשויה להיות הממשלה. תלוי כמובן במיקום שלך.

אתה יכול לשכוח את נטפליקס ברוב המדינות עם צנזורה, ואם למדינה יש איסורי VPN, רוב הסיכויים שה- VPN שלך לא יעבוד באותה מדינה..

אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN Stealth.

VPN של התגנבות מאפשרת ל- VPN שלך להשתלב בתעבורת האינטרנט עד לנקודה בה איש אינו מסוגל לזהות שהיא משמשת.


אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס במדינות כמו סין, VPN עם VPN Stealth הוא חיוני עבורך.

ו- PrivateVPN לא סתם בא עם זה. זה גם תומך בו ב- Amazon Fire TV Stick בו תוכלו ליהנות ביותר מנטפליקס שלכם.

האם VPNs עובדים עם נטפליקס בשנת 2019?

אם אתה תוהה האם VPN עובדים עם Netflix בשנת 2019, הם כן, אך תלוי בצרכים שלך ובמיקום שלך, שירות ה- VPN הנכון יתבסס על הצרכים שלך, או שאתה יכול פשוט להשיג את כל מה שאתה צריך עם PrivateVPN כך שתוכל ליהנות כל נטפליקס אך גם DAZN והולו, וכל הפלטפורמות האחרות ש- PrivateVPN תומך.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me