ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019

מאת מייקל סמולסקי, 2019-01-29 12:33:59 בבידור


יש הרבה שירותי VPN נהדרים עד שתתחיל לחפש את ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019. ראשית, להרבה שירותי VPN אין יישומים עבור Amazon Fire TV Stick כלומר בלי קשר לכמה שרתים יש לשירות, לעולם לא תהיו מרוצים לחלוטין מכיוון שלא תוכלו לצפות בתוכן שאליו תרצו לצפות בטלוויזיה.

אבל מתוך כל שירותי ה- VPN שעובדים על Fire TV Stick, למי מהם צריך? לקרוא לזה ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019?

בכנות, "ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019" תלוי אך ורק במה שאתה רוצה משירות VPN. העובדה שאתה מחפש אחד עבור Fire TV Stick פירושה שסביר להניח שאתה לא מחפש משהו שמספק את ההצפנה הטובה ביותר בעולם למשל, כמו שאתה עשוי לעשות במחשב או בטלפון..

וזו הסיבה שאנו עומדים לכסות את ההיבטים שאולי אתם מחפשים במקום זאת כאשר אתם מחפשים את שירות ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019..

ה- VPN הטוב ביותר עבור מקל הטלוויזיה Fire בשנת 2019 חייב לתמוך בכל השירותים שיש למקל הטלוויזיה Fire

למען האמת, יש הרבה שירותים שונים ב- Fire TV Stick, כדי לומר אם שירות עובד או לא עובד עם אחד זה משימה קשה.

אך הבעיה הנפוצה שאנשים עושים היא שהם מניחים שאם לשירות יש את השרתים הכי רבים, שהשרתים האפשריים ביותר יעבדו הכי הרבה שירותים שם בחוץ. לא נכון.

הרבה שירותים מקבלים קל להשיג שרתים למטרות שיווק. כדי להיות מסוגלים לומר שהם מציעים הרבה שרתים כמובן, כולנו אוהבים מספרים. כשאתה רואה שירותים עם 100 שרתים מול 400 שרתים, אתה תסתכל אוטומטית על זה עם 400. אבל כמה מאותם 400 שרתים עובדים עם שירותי הבידור שאליהם ברצונך לגשת?

PrivateVPN לא יציע את השרתים המרובים ביותר, ובכל זאת הוא מציע את שרתי Netflix הפועלים ביותר ככל שהאזורים הולכים. וזה לא משהו שרק עשינו. זה היה מבחן שערכה Comparitech והשווה בין שירותי VPN עבור Netflix.

דזן. הולו. נטפליקס. אמזון פריים. BBC. א ב ג. רק כמה מהשירותים הפופולריים ביותר ש- PrivateVPN עובד איתם. אל תחפש שרתים. חפש עם מה השרתים עובדים.

מה אם אתה גר (או מבקר) במדינה עם צנזורה שבה שירותי VPN אינם עובדים?

מה אם אתה נוסע לסין או למדינות אחרות עם איסור VPN? רוב שירותי ה- VPN מפסיקים לעבוד אז.


סין יודעת מתי מישהו משתמש ב- VPN. כך גם כל שאר המדינות שחסמו אותו.

הדרך היחידה למנוע זאת היא באמצעות VPN של התגנבות. VPN של התגנבות היא פונקציה בתוך VPN המאפשרת לך להשתלב בתעבורת אינטרנט רגילה המונעת ממדינות כמו סין לגלות שאתה משתמש ב- VPN.

זה הגיוני לרצות להביא את Fire TV Stick שלך לסין אם אתה הולך לשם זמן מה כדי להישאר בקשר עם התוכניות האהובות עליך. VPN של התגנבות הוא איך אתה עושה את זה, ול- PrivateVPN יש את זה ב- Fire TV Stick.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019 חייב לשמור על האינטרנט שלך מספיק מהיר

בעל שרת עבור Netflix בארה"ב נהדר אם אתה יכול לצפות בנטפליקס.

מי שרוצה לקבל שירות עובד אם אתה צריך לחכות מספר דקות כדי שהמופע יאגר או גרוע מזה אם אתה רוצה לצפות במשהו בשידור חי וזה לא יטען או ינגן ברזולוציה שהופכת אותו ללא ניתן לצפייה?

זו הסיבה שגם המהירות חשובה. וזה שוב יורד לשרתים. בשירות יכולים להיות הרבה שרתים אבל כמה מהר הם? ובמהירות אנו מתכוונים לכמה לאט יותר שירות VPN יהפוך לפסוקים כאשר אינו בשימוש כשירותי VPN לא יכולים בדיוק להפוך את האינטרנט שלך למהיר יותר אלא אם מישהו מאט משהו בכוונה עבורך.

PrivateVPN קונה את רוב קיבולת האינטרנט שלו מספקי מעבר IP באופן ישיר ולא משירותי אירוח. הדבר מאפשר איכות הרבה יותר טובה של שרתים עם אותם מהירויות או דומות למהירויות הנוכחיות שלך, כלומר תוכל לצפות באותה רמת הנאה מדויקת כמו עכשיו, או טוב, עם אותו כאב כמו עכשיו, תלוי כמה חיבור האינטרנט שלך גדול או גרוע כרגע.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019

יש המון דברים אחרים החשובים כשמדובר בשירותי VPN אבל כשאתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019 באופן בלעדי, התכונות האלה, הם חשובים.

אם אתה מחפש משהו למכשיר Windows 10 שלך, זה המקום בו גורמים אחרים באמת מתחילים לספור. גורמים כמו הצפנה למשל, החשובים גם על Fire TV Stick, אבל לא יהיה צורך באותה מידה כמו בטלפון או במחשב נייד כמו שאתה לא שומר נתונים רבים ב- Fire TV Stick שלך.

אבל אם אתה רוצה להיות בטוח, PrivateVPN מגיע גם עם הגנת דליפות IPv6, הגנת דליפות DNS, תכונה של Killswitch והצפנה של 2048 סיביות עם AES-256 כדי לוודא שאתה מוגן תמיד.

בדוק את הפוסט שלנו אודות ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows 10 אם אתה מחפש סוג כזה של הגנה.

כך או כך, ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2019? שרתים עובדים. VPN התגנבות. מהירויות עקביות שכבר קיבלת ללא VPN. וכמובן, היכולת לעבוד עם Fire TV Stick בעולם שבו הרבה שירותי VPN אינם מהווים תכונה מעולה.!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me