ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2018

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2018

מאת PrivateVPN, 2018-09-16 11:09:52 בבידור


ה- VPN הטוב ביותר למקל ה- Fire TV בשנת 2018 אינו בהכרח מה- VPN הטוב ביותר עבור מקל ה- Fire TV בשנת 2017. למעשה, ה- VPN הטוב ביותר עבור מקל ה- Fire TV בשבילך אולי אינו הטוב ביותר עבור מישהו אחר. בפוסט זה נעבור על אילו תכונות אתה זקוק ל- VPN בכל הנוגע ליכולת ליהנות ממקל הטלוויזיה Fire בשנת 2018 למלוא הפוטנציאל שלו.

מדינות נתמכות

לעתים קרובות אנשים מחפשים היכן שיש לשירות VPN שרתים כשמדובר ב- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick. זו גישה איומה מכיוון שלא כל השרתים נוצרים באופן שווה.

לחברה אולי יש שרתים בכל מקום בעולם, ואתה יכול לשלם מחיר פרמיום רק עבור אותם שרתים מיותרים, אבל ככל שמדובר במקל הטלוויזיה Fire, רק כמה מדינות חשובות.

ואחרי זה, רק שרתים העובדים עם שירותים מסוימים חשובים. שרת שלא עובד כמו Netflix, למשל, הוא רק שרת על הנייר עד ל- Fire TV Stick.

הסיבה שרק כמה מדינות חשובות?.

מכיוון ש- Amazon Fire TV Stick עובד ברוב המדינות ברחבי העולם, אך הוא אינו נתמך באופן מלא בכל מקום. אם אתה רוצה להשתמש ב- Fire TV Stick למלוא הפוטנציאל שלו, אתה צריך להיות באחת המדינות הנתמכות לחלוטין. PrivateVPN מציע שרתים בכל המדינות הנתמכות לחלוטין.

כיצד להוריד אפליקציות הזמינות רק במיקומים מסוימים

ללא קשר למיקומך, אפליקציה מסוימת לא תהיה זמינה להורדה. גם אם אתה גר בארצות הברית או בבריטניה. למה? מכיוון שלשניהם יש אפליקציות בלעדיות הזמינות רק בשוק ההוא.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2018 צריך לתמוך בכל השירותים, אך אתה גם צריך להיות מסוגל להוריד אותם מלכתחילה.

כדי להוריד אפליקציות שאינן זמינות במיקומך, עליך לעבור לחנות של המדינה בה הן זמינות, בכל פעם שתרצה להוריד אפליקציה שאינה נתמכת במדינה שלך.

לשם כך עבור אל ניהול התוכן והמכשירים שלך בחשבון אמזון ולחץ על הגדרות, הגדרות מדינה, ואז שינוי.

לאחר מכן תינתן לך ההזדמנות לשנות את הכתובת שלך.

חפש מחולל כתובות עבור מדינה ספציפית ממנה אתה מנסה להשיג אפליקציה, ולבסוף, חבר את חשבונך ל- Fire TV Stick שלך ברגע שתפעיל אותו. פשוט.

כך אתה מוריד את היישומים שמוגבלים לגיאוגרפי למיקום מסוים.

לאחר מכן, הכל קשור להיות במדינות הנכונות לשירותים שיהיו זמינים ברחבי העולם. לדוגמה, ל- Netflix יש תוכן בלעדי בשבדיה שאולי תרצה לצפות. בגלל זה, אולי תרצה להתחבר לשרת שוודי. מצד שני, אנשים בשבדיה עשויים לרצות לגשת לתוכן הזמין במדינות אחרות, למשל בארצות הברית או בבריטניה.

PrivateVPN אינו מציע רק שרתים עבור Netflix בבריטניה ובארה"ב. הקפד לבדוק את המדריך המלא שלנו לנטפליקס אם אתה כאן רק לשם כך.

כשאתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר עבור מקל ה- Fire TV בשנת 2018, אתה צריך גם לשקול מהירות

המהירות חשובה יותר מתמיד.

היה אכפת לנו מהקטנת הקבצים, אך בעולם של ימינו קיבלנו שהם גדולים יותר. והם רק הולכים וגדלים. 4K הופכת להיות סטנדרטית ו 8K כבר כאן! וזה דורש מהירות.

בסופו של דבר ספק האינטרנט שלך אחראי למהירות שלך, ואפילו ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick לא יועיל כשמדובר בכך, אך שירות VPN מעולה ישמור על המהירות שלך. וזה חשוב כי היכולת לצפות במשהו זה דבר נהדר כשאתה מחובר ל- VPN אבל אם האינטרנט שלך פועל הרבה יותר איטי בגלל זה, אז איך אתה יכול לצפות או לגשת למה שאתה רוצה לצפות?

הצורך להפסיק כל כמה דקות זו לא בדיוק דרך בסופו של דבר לצפות במשהו.

אה, וכמה ספקי אינטרנט במדינות מסוימות מאטים תוכן מסוים. VPN עשוי לעזור להימנע מבעיה זו על ידי הפיכת האתר או האפליקציה שאליהם אתה ניגש לא גלויים לספק שלך. כלומר, הם לא יכולים להאט אותה.

PrivateVPN הימנעות משימוש באתרי אירוח בקניית יכולת אינטרנט ומאפשרת לנו לדלג על מתווכים בצורה של חברות אירוח. אתרי אירוח קובעים מגבלות על מה שאתה יכול לספק מבחינת המהירות שאנו מתמודדים על ידי קנייה ישירות מספקי מעבר IP.

ענייני אבטחה ופרטיות כשמדובר ב- Vpn הטוב ביותר למקל טלוויזיה כיבוי אש בשנת 2018

מה ש"חוקי "במדינה אחת עשוי שלא להיות חוקי במדינה אחרת. יתכן שלא תוכל להשתמש באופן חוקי בכמה מהשירותים שמציעה Fire TV Stick במדינתך. אנשים מסוימים עשויים גם לחפש להשתמש באפליקציות או בפלטפורמות מסוימות שאינן חוקיות להזרמת תוכן. אנחנו לא מעודדים את זה או מקדמים אותו, אך זה חוקי במדינות מסוימות, בעוד שלא במדינות אחרות. ל- Fire TV Stick יש הרבה יכולות מכל הסוגים, ובלי קשר למה שאתה עושה, פרטיות ואבטחה הם חיוניים.

חיבור ל- PrivateVPN לא עוזר רק כשמדובר באלה, זה מבטיח שיש לך כאלה. איך? באמצעות הצפנה. למעט קידוד VPN אינו נדיר. זוהי תכונה סטנדרטית עם שירותי VPN. המשותף הוא שירותי VPN המאחסנים חלק מהנתונים שלך כלומר אם מישהו רוצה לגשת אליו הרבה, הם יכולים. זה נפוץ במיוחד בשירותים חינמיים כמו HideMyAss שפעם הכניס מישהו לכלא בכך שלא שמר על מה שהשירות נועד לעשות.

PrivateVPN? הוא מגיע עם קוד הצפנה בדרגה הגבוהה ביותר של 256 סיביות עם מפתח DH של 2048 סיביות שאיש אינו יכול להרשות לעצמו לשבור. קל יותר לשבור כמה רמות נמוכות של הצפנות, אך זו מקשה בצורה מגוחכת.

זה לא יהיה שווה שום דבר אם נשמור עליך מידע, אפילו אם הוא זעיר, אבל אנחנו לא, ואנחנו לא רק אומרים שאנחנו לא. אנחנו לא יכולים. אנחנו לא מבריטניה. אנחנו גם לא אמריקאים. אנו שוודים במדינה שלנו יש חוקים נוקשים המונעים מאיתנו לעשות זאת גם אם היו שקרנים.

אה, ואנחנו אפילו לא מבקשים את שמך, כתובתך או כזה בעת ההרשמה. אם תרצו תוכלו אפילו לשלם באמצעות ביטקוין.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2018

אתה צריך מהירות. אתה זקוק לביטחון. והכי חשוב, אתה זקוק לגישה. זה מה ש- VPN הטוב ביותר עבור Fire TV Stick בשנת 2018. אנחנו רוצים לגשת לכל דבר. "רוב" זה לא מספיק.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me