כיצד להתקין VPN בנתב (+ היתרונות והחסרונות)

כיצד להתקין VPN בנתב (+ היתרונות והחסרונות)

מאת מייקל סמולסקי, 2019-09-26 09:52:04 במדריכים


אם אי פעם הייתה לך בעיה בפלטפורמת בידור מסוימת עם VPN מכיוון שהמכשיר שרצית להשתמש בו לא תומך בשירותי VPN, החדשות הטובות הן שאתה יכול לפתור את הבעיה אם אתה מתקין VPN בנתב..

החדשות הלא כל כך טובות? שיש כמה חסרונות ברורים בהתקנת VPN בנתב. אנו נדבר לפני שנעבור כיצד להתקין VPN בנתב שאינו כל כך מסובך, ובכל זאת נוטה להיות נובע מהעובדה שרוב המדריכים בנושא זה אומרים לך להגדיר את הנתב שלך אך לא ינחה אותך. השלבים כיצד תעשה זאת.

כמה יתרונות של VPN בנתב

 • אינך מוגבל לפלטפורמות התומכות בשירותי VPN. זה אומר שאתה יכול לבטל את החסימה של Hulu, DAZN, Netflix האמריקנית, או כל מה שתרצה לבטל את החסימה (אנו מספקים את כל המדריכים (ועוד) בבלוג שלנו) במכשירים שבדרך כלל אינם תומכים בזה כמו Apple TV, Chromecast, Roku , או סתם הטלוויזיה החכמה הממוצעת שלך.
 • אתה יכול להגן על כל הבית / המשרד שלך על ידי אבטחת הרשת כולה עם שינוי IP ועם קידוד.
 • הגנה על כל המכשירים. PrivateVPN אכן מציע תמיכה בעד 6 מכשירים בו זמנית וזה מספיק לכולם, אבל אם אתה מחבר VPN לנתב ויש לך 7 מכשירים, כל המכשירים האלה יעבדו כמו הנתב נחשב לחיבור אחד בלבד..

כמה חסרונות של VPN בנתב

 • אתה מחובר לאותו מיקום בכל המכשירים. אם אתה מתקין VPN בנתב לצפייה בהולו מחוץ לארה"ב בטלוויזיה שלך Apple, שאינה תומכת בשירותי VPN, כל מכשיר בו אתה משתמש עומד להיות בארה"ב. זה אומר שמישהו שרוצה לצפות בפאוור עונה 6 בבריטניה לא יכול לצפות בו כשהוא מחובר לרשת ההיא.
 • החיבור איטי בהרבה. ככל שהנתב באיכות ירודה יותר, זה יהיה בעיה.
 • כאב להגדרה. זה בעיקר בגלל הנתבים הלא מעשיים המיועדים לרוב המשתמשים. זה לא שקשה מאוד להתקין VPN בנתב. זה פשוט שקשה לעומת כמה קל להפעיל את PrivateVPN באפליקציה שלנו.
 • לא מאובטח כמו VPN במכשיר שלך. כאשר אתה מחובר ל- VPN בנתב, כל הרשת שלך מאובטחת באופן כללי. ובכן, כמעט מאובטח. אנשים המחוברים לרשת שלך, יש להם יכולת ליירט חלק מהנתונים האלה מכיוון שהמכשיר שלך אינו מחובר ישירות ל- VPN.

הפיתרון הטוב ביותר להימנעות מנושאים של שימוש ב- VPN בנתב?

קבל שני נתבים.

על ידי חיבור נתב לנתב, החיבור הראשי יכול להיות ללא VPN, בינתיים המשני, עם VPN.

ככה, אתה יכול לקבל את חופש הבחירה בין אם אתה מחובר ל- VPN בנתב או לא. חופש שיש לך גם עם נתב אחד בלבד, למעט העובדה שיש לך שני נתבים הופך את תהליך המעבר לשניות ולא לדקות..

כיצד להתקין VPN בנתב

הנתבים השתפרו מאוד במהלך השנים והרבה יותר פשוטים להשתמש בהם כיום מאשר לפני 10 שנים. עם זאת, מלבד Amplifi (שאינו תומך ב- VPN כרגע) נתבים, אין אפשרויות נוחות במיוחד לשימוש כך שזה עדיין לא פשוט ככל שיהיה והרבה מהשלבים ישתנו.

כדי להקל עליכם, נלך אתכם כיצד להתקין VPN בנתב עם הצעדים הכי אוניברסליים, תוך קישור למדריכים ספציפיים יותר שיש לנו באתרים שלנו שיכילו את ההגדרות הספציפיות ונתוני מידע נוספים שיש ייתכן ואולי לא תזדקק.

1. כדי להתקין VPN בנתב עליך תחילה להיכנס לנתב שלך

בהתבסס על העובדה שלרוב משקי הבית יש סיסמאות לנתב מפעל, ניתן להניח שרוב האנשים מעולם לא נכנסו לנתבים שלהם לפני.

אם זו הפעם הראשונה שלך אי פעם לעשות זאת, עליך להסתכל סביב כל ההגדרות שלך שכן הגדרות היצרן לרוב אינן מותאמות לביצועים הטובים ביותר לצרכים הספציפיים שלך שיכולים להשפיע על הביצועים ולא לטובתך.

איך אתה נכנס לנתב שלך? אתה זקוק לכתובת ה- IP שלך. אתה יכול למצוא את זה על מדבקה בנתב שלך, או שאתה יכול פשוט ללכת לכתובת privatevpn.com שם כתובת ה- IP שלך תופיע בחלקה העליון - בתנאי שאתה לא מחובר ל- VPN בזמן נתון. פשוט העתק אותו ואז הדבק אותו בדפדפן האינטרנט שלך. לאחר שתעשה זאת, התחבר. הסיסמה שלך צריכה להיות על המדבקה של הנתב שלך.

אם אתה נתקל בבעיות בכניסה, נסה להשתמש בסיסמת הרשת הנוכחית שלך או אפס בדרך אחרת את הנתב להגדרות היצרן ואז נסה להשתמש בסיסמה שעל המדבקה של הנתב..

2. התקן VPN על נתב בצעדים פשוטים אלה

הנושא הגדול ביותר עם מדריכים כיצד להתקין VPN בנתב הוא שהם לא ממש אומרים לך איך לעשות את זה. אחרי הכל, יש הרבה נתבים שונים בחוץ, אבל רוב היבטי ההתקנה דומים זה לזה, ונכסה אותם בהמשך..

 1. מצא את קטע ה- VPN בנתב שלך. אם אינך יכול, יתכן שלא תוכל להתקין VPN בנתב שבבעלותך כרגע.
 2. מלא את פרטי הכניסה שלך ל- VPN. תצטרך גם לספק כמה פרטים נוספים שאנו מכסים במצב שלנו מדריכים מעמיקים סביב נתבים מסוימים.
 3. הורד את אישור ה- PrivateVPN והעלה אותו. זה כמו להתקין אישור באתר.
 4. ספק את הפרטים עבור השרת שאליו ברצונך להתחבר. בשל העובדה שאתה לא משתמש ישירות בשירות VPN, עליך לעשות זאת ידנית. עבור לרשימת השרתים שלנו ובחר את השרת שאליו ברצונך להתחבר וספק אותם בנתב שלך.

זה לא כל מה שאתה צריך לעשות וההזמנה עשויה להיות שונה, אבל כאן נכנסים מדריכים מעמיקים יותר שלא רק מכסים את OpenVPN, אלא גם את ה- PPTP, כמו גם פלטפורמות כמו עגבניות..

מדוע VPN בנתב אינו מספיק לבידור

הזכרנו שאחת מהחסרונות או השליליים של התקנת VPN בנתב היא מהירות שאולי לא תיתקל בהן בבעיות, תלוי בנתב שלך..

בכל הנוגע לבידור, הנושא הגדול יותר הוא אילו שירותי ה- VPN שאתה משתמש בהם עובדים.

ראה, זה לא פשוט כמו להתחבר לשרת אמריקאי ולצפות בנטפליקס האמריקאית. אנו מאחלים שזה היה כמו אז ניתן יהיה לבטל את החסימה של כל שירות בעולם באמצעות לחיצת כפתור.

עם זאת, כדי לגשת לנטפליקס האמריקאית, אתה זקוק לשרת שתומך בנטפליקס האמריקאית. אותו דבר עבור ה- BBC iPlayer, ESPN +, Hotstar וכמעט כל שירות אחר שם בחוץ.

למה? מכיוון שחברות שאין להן זכויות להציג תוכן בכל מקום צריכות לעשות מאמצים כדי למנוע מאנשים מהמיקומים שבהם הם לא יכולים להציג תוכן, גישה לתוכן זה. כתוצאה מכך, הרבה שרתי VPN לרוב אינם עובדים עם פלטפורמות בידור.

זה משהו שאתה צריך לדעת אם אתה רוצה להתקין VPN בנתב.

וזה גם משהו ש- PrivateVPN מתמודד עם התמקדות באיכות על פני כמות. פחות שרתים אך יותר שרתים שעובדים. התוצאה? אזורי Netflix הכי נתמכים בשוק כמו גם תמיכה בכל פלטפורמות הבידור העיקריות שתוכלו לקרוא עליהן הכל באתר שלנו.

אתה יכול לנסות זאת בעצמך באמצעות ניסוי שלנו ללא 7-סיכון. פשוט צור חשבון, ואתה טוב ללכת.

כך להתקין VPN בנתב

להתקנת VPN בנתב יש יתרונות וחסרונות, אך למי שצריך להתקין VPN בנתב, ניתן לבצע זאת בתנאי שיש לך נתב התומך בשירותי VPN.

האם זה שימושי? הקפד לבדוק בבלוג שלנו מדריכים שימושיים אחרים, בין אם זה בטיחות או בידור.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me