דברים שכדאי לדעת לפני שמשתמשים בשירות VPN בשנת 2018

דברים שכדאי לדעת לפני שמשתמשים בשירות VPN בשנת 2018

מאת מייקל סמולסקי, 2018-03-01 14:01:15 בשירות VPN


אתה נרשם. אתה מתקין אותו. כמובן שאתה מדליק את זה. בום. אתה בטוח. אתה חופשי. אלא שלא תמיד זה המצב. אתה לא תמיד חופשי, וודאי שאתה לא תמיד בטוח. יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמשתמשים ב- VPN אחרת ייתכן שתפסיד את האבטחה. בין אם זה בגלל חוסר הידע שלך או בגלל החברה בה אתה משתמש.

אם אתה באמת רוצה להישאר בטוח, אתה צריך להשתמש בו בכל עת

יש אנשים שמשתמשים ב- VPN רק כדי להתחבר לשרת אמריקאי למשל כדי לצפות בתוכנית האהובה עליהם הזמינה שם אך לא בבריטניה. כשמדובר באבטחה, יש אנשים שמשתמשים בזה כדי להישאר בטוחים בסטארבקס.

אבל ישנה תפיסה מוטעית זו שאם אתה משתמש ב- VPN רק כשאתה זקוק לו, יהיה לך בסדר. זו לא האמת. להפעיל את ה- VPN שלך כדי לשלם עבור משהו ולהסתיר את המידע שלך זה נהדר, אבל PrivateVPN הצפנה של 256 סיביות עם מפתח DH של 2048 סיביות שיידרשו טריליוני דולרים לפיצוח אינה מועילה לך כלל אם תכבה את ה- VPN שלך בזמן שאותו סטארבקס יעבור לאחר שתשלם את התשלום הזה.. מישהו יכול להשתמש בתוכנה פשוטה כדי לגלות את הסיסמאות שלך רק בגלל שאתה באותה רשת. זו יכולה להיות הסיסמה ל- PayPal שלך. ההצפנה היא נהדרת, אך ברגע שנפטרים ממנה אתה מביא את מה שהצפנת לסכנה.

זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדעת לפני שמשתמשים ב- VPN.

אם אתה פותח את הלקוח שלך PrivateVPN ולחץ על מתקדם בא אחריו שומר חיבור, תראה חבורה של אפשרויות. אלה נמצאים שם כדי להגן על כל מידע מפני דליפות במקרה לא סביר שה- VPN שלך יפסיק לעבוד.

היו זהירים מכיוון שלא כל חברה מספקת את האבטחה שרשת VPN צריכה

המטרה העיקרית של רשת פרטית וירטואלית היא שהיא תהיה פרטית. הרבה חברות לא דבקות בזה. זה קורה במיוחד עם חברות VPN בחינם. הם נוטים להרוויח את רווחיהם על ידי מכירת נתונים של לקוחות. השימוש ב- VPN נועד לספק לך ביטחון. אתה האדם היחיד שנועד לדעת מה אתה עושה. עם זאת, זה לא תמיד המקרה.

Onavo היא חברה בבעלות פייסבוק המציעה שירות VPN בחינם. אבל השירות הזה עשוי גם "אסף את תנועת הנתונים הניידת שלך."זה" עוזר לנו לשפר ולהפעיל את שירות Onavo על ידי ניתוח השימוש שלך באתרים, אפליקציות ונתונים. מכיוון שאנחנו חלק מפייסבוק, אנו משתמשים במידע זה גם כדי לשפר את המוצרים והשירותים של פייסבוק, לקבל תובנות לגבי המוצרים והשירותים שאנשים מעריכים ובונים חוויות טובות יותר."

זה כל מה ש- VPN אמיתי לא עושה. בטח, אולי אתה מוגן בדרך כלשהי, אך נתונים עדיין נאספים עליך ואז נעשה בהם שימוש. זה לא מה ש- VPN נועד לעשות. זה נועד למנוע זאת בדיוק על ידי הצפנת הנתונים שלך כך שאיש לא יוכל לגשת אליהם.

לא כל החברות באמת דואגות לביטחון שלכם. זה אחד הדברים שכדאי לדעת לפני שמשתמשים ב- VPN. הזהר. במיוחד עם שירותי VPN בחינם.

בשל חוקי הפרטיות השוודים, אין יומני תנועה שנמצאים בהם על ידי ממשלות. ב- PrivateVPN איננו יודעים מה אתה עושה. ולמען האמת, אנחנו לא רוצים.

VPN לא מאט את האינטרנט שלך

זה אחד הדברים שיש לדעת לפני שמשתמשים ב- VPN שאנשים חושבים שהם יודעים. הרבה אנשים מניחים ש- VPN מאט את האינטרנט שלך. לא נכון. למעשה, ננסח זאת מחדש. שירות VPN טוב לא.

עכשיו, כמובן, VPN לעולם לא יעלה את מהירות החיבור שלך. זה לא יכול להיות מהיר יותר מהאינטרנט הנוכחי שלך. אך יחד עם זאת, אם ספק האינטרנט שלך משתמש במצערת מהירות, אז כשאתה מחובר ל- VPN, אתה עלול לחוות במהירויות מהירות יותר.

פרט לכך, זה תלוי כמובן בכמה שרתים בחברה יש אך גם בהמתנה. חביון הוא הזמן שלוקח לחבילת נתונים להגיע מהמכשיר שלך למיקום השרת של ה- VPN שלך. ככל ששרת ממכם רחוק יותר, כך החיבור איטי יותר.

זו הסיבה שקיבולת האינטרנט שנרכשה על ידי שירות ה- VPN שלך חשובה. PrivateVPN קונה את קיבולת האינטרנט שלו ישירות מספקית ה- IP המעבר ולא מחברת אירוח שרוב החברות עושות (שגם אנחנו עושים במידה מסוימת) מה שמביא לחביון גבוה יותר ובכך לאט יותר קשרים.

שירות VPN טוב לא יאט את האינטרנט שלך, אך הוא גם לא יהפוך אותו למהיר יותר מהאינטרנט הנוכחי שלך אלא אם ספק האינטרנט שלך מעורב במצערת מהירות..

הנה תמונה של בדיקות שנעשו באתר speedtest.net.

מהירות ההורדה הגבוהה ביותר היא ללא VPN, אך היא גבוהה יותר ב -3MB בלבד. אין כמעט שום הבדל בכלל.

אלה הדברים שכדאי לדעת לפני שמשתמשים ב- VPN

אבטחה לא תמיד ניתנת. זה גם צריך להיות קבוע כדי לעבוד. ואם אתה משתמש בשירות הנכון, הוא לא יאט את האינטרנט שלך.

השירות שלנו? היה השופט בעצמך. יש לך התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום כשאתה נרשם. לחץ על כפתור קנה ואז זהו תהליך רישום בן שלושה שלבים. לאחר מכן הורד את הלקוח שלנו על ידי מעבר לתחתית העמוד שלנו ולחץ על הורד, התקן אותו, פתח אותו, ואתה טוב ללכת.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me