שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018

שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018

מאת מייקל סמולסקי, 2018-09-19 18:41:17 בשירות VPN


האם אתה מחפש את שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018? בהתאם למי שאתה, הצרכים והתכונות שלך הדרושים ישתנו. שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה עלול לראות בעיני חברך משהו שונה. זה קשור לצרכים שלך. וזה אומר ששירות ה- VPN הטוב ביותר צריך להכיל את כל מה שמשתמש עשוי להזדקק לו. אחרת, זה רק שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה עבור אנשים מסוימים.

אז מה שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018? ומה התכונות שהיא מציעה?

לא להיות אמריקני או בריטי שומר על עצמך

לא סתם שתי המדינות הללו לא ישמרו עליכם באופן מלא אם תשתמשו ב- VPN מבוסס במדינות אלה, אלא אלה שני השחקנים הגדולים ביותר כשמדובר בשוק ה- VPN וחוסר ביטחון..

לממשלות שליטה רבה מדי בפרטיות ובביטחון בשווקים אלה, כלומר אם היית עושה משהו שאינו בסדר, הנתונים שלך עשויים להישלח למישהו, ואתה עלול להיתפס.

כמובן, אסור שתעשו משהו שאינו נכון, אך VPN נמצא שם בכדי לשמור עליכם באופן בטוח ללא קשר לכוונותיכם. שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018 צריך לספק ביטחון, במיוחד בעולם בו הפרטיות היא דאגה כה גדולה.

PrivateVPN? זה מגיע עם הצפנה של 2048 סיביות עם AES-256 שהיא הרמה הגבוהה ביותר של הצפנה בשוק. אין אדם אחד שיכול להרשות לעצמו לעבור את זה.

אבל זה לא מספיק. הרבה חברות VPN מנהלות יומנים למרות שהם טוענים שלא. האמת יוצאת ברגע שמישהו נעצר. PrivateVPN היא חברה שבדית שצריכה לפעול בהתאם לחוקי הפרטיות השבדים המחמירים. אפילו אם היה אכפת לנו ממה שאתה עומד, לא נוכל לדעת באופן חוקי. אנחנו לא שומרים על יומנים!

מה אם VPN מפסיק לעבוד?

לא סביר שזה יקרה, אבל דברים לא סבירים קורים כל הזמן. טוב יותר בטוח מאשר להצטער. אם שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018 מורכב מאבטחה עבורך, זהו חובה.

PrivateVPN מציע הגנת דליפות IPv6 שמשמעותה שאם אתה מנותק אי פעם מסיבה כלשהי, אתה עדיין מאובטח מכיוון שהאינטרנט שלך גם מתנתק כלומר הנתונים שלך לא דולפים.

השרתים ענייניים כשמדובר בשירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה

לאחר אבטחה, אתם מחפשים שרתים. אתה מחפש VPN שיש לו שרתים במדינות המציעות שירותים מיוחדים שלא ניתן לגשת אליהם. PrivateVPN מציע 56 מיקומי שרת שונים וספירה. וזה די והותר עבור 99% מהמשתמשים מכיוון שהמדינות שאינן כלולות לרוב הן מיקומים עם מעט אינטרנט ובלי שום תוכן בלעדי..

שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018 אמור להיות מסוגל לעבוד עם Hulu, Netflix ו- Amazon Prime, יחד עם אוהבי ה- BBC, ו- PrivateVPN כן.

אתה גם רוצה מהירות

החיבור לשרת VPN זה נהדר, אבל אתה רוצה גם מהירות. היכולת לצפות בנטפליקס האמריקאית בבריטניה היא נהדרת בתנאי שתוכלו לצפות בנטפליקס באיכות טובה.

ולשירותי VPN יש מוניטין רע למהירות מכיוון שרוב החברות רוכשות את יכולת האינטרנט שלהן מאתרי אירוח בלבד ולא מספקיות של מעבר IP. PrivateVPN קונה את קיבולת האינטרנט בעיקר מספקי מעבר IP בלבד, המאפשרים לך להשתמש באינטרנט ללא גבולות שאתרי אירוח יעניקו.

שרוצה לשלם הרבה?

ככל שתקבל יותר תכונות, אתה משלם יותר. ימין?

וזה אומר ששירות ה- VN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018 עשוי לא להיות זה שמציע הכל, כאילו אינך יכול להרשות זאת לעצמו, זה לא השירות הטוב ביותר, האם זה?

PrivateVPN מציעה את העסקה הטובה ביותר כשמדובר בשירותי VPN כפי שנבחרה על ידי BestVPN.

אה, ואנחנו כל כך בטוחים שתסתפקו במה שאנו מציעים שאנו מציעים החזר מלא עבור 30 הימים הראשונים אם אינך מרוצה.

ולבסוף, אם אי פעם נתקלתם בבעיות, שירות הלקוחות שלנו זכה גם בפרס על כך שנבחר על ידי vpnMentor.

"PrivateVPN הוא כמו VPN בוטיק; כשאתה רוצה להרגיש שמישהו דואג לך ומקשיב לצרכים שלך, אתה יכול להיות תלוי בהם. "

שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018

שירות ה- VPN הטוב ביותר בבריטניה לשנת 2018 צריך לספק ביטחון ולא רק לומר שהוא עושה זאת. אל תסמכו עלינו על זה, סמכו על החוק שלנו. זה גם צריך להיות מהיר כמו למה היית מאט את עצמך בשנת 2018? הקבצים הולכים וגדלים. הגורם הגדול הוא גם המחיר, כמה אתה משלם עבור מה שאתה מקבל? זה הנושא של PrivateVPN. מתן פיצ'רים במחיר מעולה. הטוב משני העולמות.

איך נרשמים? לחץ על כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של האתר ואחריו עובר על ההרשמה של 30 השניות שלנו. לבסוף, הורד את הלקוח שלנו וספק את הפרטים שלך וזהו.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me