ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי קיקאס (מהדורת 2018)

ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי קיקאס (מהדורת 2018)

מאת מייקל סמולסקי, 2018-08-28 19:26:50 בבידור


מחפש את ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי קיקאס? שיחה טובה מאוד מכיוון שאינך בטוח אם אתה משתמש בה. אמנם איננו ממליצים על כך, הורדת תוכן לא חוקי ברוב המדינות אינה חוקית. זה מעלה תוכן לא חוקי שאינו חוקי. ובכן, סיקור כרוך בהעלאה לאחר ההורדה. וזה מה שיכול להכניס אותך לכלא אם אתה לא נזהר, ומי רוצה בסופו של דבר כמייסד טורנירים של קיקאס?

פרט לכך, כתובת ה- IP שלך היא זו שממלאת את התפקיד בכך שמישהו יודע שאתה סוחב ולא. VPN טוב יכול להסתיר את ה- IP שלך ברוב המקרים. אבל "רוב המקרים" לא מספיקים מכיוון שכל מה שנדרש זה נזילה קטנה אחת בשביל שהתחת שלך לא תהיה כל כך בעירה אם אתה יודע למה אנחנו מתכוונים.

אם אתם מחפשים את ה- VPN הטוב ביותר לסיקורי kickass שכיום נקרא katcr.co, הוא צריך להגן עליכם תחת כל זווית יחידה.

ה- VPN הטוב ביותר לסיבובי קיקאס נדרש למנוע כל מיני דליפות IP אפשריות

כל VPN יכול להסוות IP, אחרי הכל, זה תפקיד של VPN, אבל האם זה 100% יסווה אותך? כפי ש אם יש אפילו סיכוי זעיר לדליפה, אין להשתמש ב- VPN כיוון שמוגנים כמעט לחלוטין זה כמו לא להיות מוגן בכלל.

הדבר הראשון שצריך להסתכל עליו כשמחפשים את ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי Kickass הם תכונות האבטחה שהוא מציע.

אם אתה נכנס ללקוח PrivateVPN, תראה קטע של חיבור חיבור שבו יש כמה מאפייני אבטחה שיבטיחו הגנה של 100% מפני דליפות IP.. הגנת דליפות IPv6, הגנת דליפות DNS, מתג להרוג ומשמר יישומים. תכונות אלה בשילוב יוודאו שלא ניתן לדלוף את ה- IP שלך. אם PrivateVPN מפסיק לעבוד, גם האינטרנט שלך יעשה זאת. ואם אתה רוצה ש- PrivateVPN יפסיק אפליקציה מסוימת אם היא תפסיק לעבוד, תוכל לעשות זאת גם.

הדבר החשוב ביותר כשמדובר ב- VPN הטוב ביותר לסיקורי Kickass הוא היכולת להגן על ה- IP שלך. כביכול, רוב האנשים המחפשים VPN לא משתמשים ב- Kickass Torrents מסיבות משפטיות.

כעת, אנו לא תומכים בפיראטיות, אך אנו מאמינים גם בפרטיות.

אה ו אנו מציעים גם הצפנה של 2048 סיביות עם AES-256 שהיא הרמה הגבוהה ביותר של הצפנה הקיימת בשוק.

הגנת IP אינה אומרת דבר אם חברת VPN תאחסן מידע אודותיך

ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי קיקאס יכול להסתיר את ה- IP שלך ויש לו הגנת דליפות IPv6, אבל זה לא אומר כלום אם החברה בה אתה משתמש לא תיצמד לחלוטין למה שחברות VPN אמורות לדבוק בפרטיות המשמעות.

הבעיה הגדולה? חברות VPN מנהלות יומנים. HideMyAss הכניס האקר לכלא על ידי אחסון בולי עץ כאשר טענו שלא. עכשיו אתה לא פורץ, אבל זה רק מראה שאתה לא תמיד יכול לסמוך על שירותי VPN.

PrivateVPN? יהיה לנו קל לומר שאתה יכול לסמוך עלינו ושאנחנו לא מאחסנים יומנים. אבל אל תסמכו עלינו. סמוך על החוק השבדי. אנחנו לא חברה שממוקמת בארה"ב או בבריטניה. אנחנו מבוססים בשבדיה עם חוקי פרטיות הדוקים שמבטיחים שאנחנו לא יכולים לאחסן יומנים של מה שאתה עושה מכיוון שזה לא יהיה חוקי לנו לעשות זאת.

ואם אינך יודע מהם יומנים, יומנים הם אותם פיסות מידע קטנות אודותיך שיכולות לחשוף אותך.

ה- VPN הטוב ביותר לסיבובי קיקאס גם כן צריך להיות מהיר

אתה צריך מהירות. בסופו של דבר כשמדובר בהורדת כל דבר, סיקורים אמורים להיות מהירים יותר מרוב ההורדות מהאינטרנט. אם אתה משתמש ב- VPN שגוי, ההורדות שלך יהיו איטיות בהרבה.

אם VPN טוען שהאינטרנט שלך יהיה מהיר יותר, זה לא נכון ברוב המקרים. VPN יכול להאיץ את האינטרנט שלך רק אם האתר או השירות שאתה משתמש בו מגבילים כמה מגבלות כמו ספקי האינטרנט שלך.

אבל VPN יכול להאט אותך, או שהוא יכול לשמור על המהירויות שלך בערך. מה הגורם הגדול? קיבולת אינטרנט. ה- VPN הטוב ביותר עבור Kickass Torrents צריך לקנות את מרבית קיבולת האינטרנט מספקי מעבר IP באופן ישיר. אם הוא קונה את מרביתו מאתרי אירוח, ה- VPN יהיה איטי בהרבה.

זה לא משהו שהוזכר רבות, אך זה משנה את ההבדל העצום בכל הקשור להורדה או סטרימינג. השירותים אוהבים להזכיר מהירויות מהירות אך לא מוזכרים מאיפה הם משיגים את יכולת האינטרנט שלהם. אנו מזכירים זאת.

אה, ואנחנו מציעים העברת נמל אשר משפיע על הורדות סיקור!

ה- VPN הטוב ביותר לטרנדים של קיקאס

בסופו של דבר, ה- VPN הטוב ביותר עבור Kickass Torrents הוא VPN שאפשר לסמוך עליו. אנו אומרים לך מה אנו מספקים, אך עליך לסמוך עלינו, אז אל תהסס לפנות לשירות הלקוחות שלנו בכדי לזכות באמון! נבחרנו ל- VPN הטוב ביותר לשירות לקוחות.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me