כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה

מאת מייקל סמולסקי, 2019-06-25 22:05:04 בבידור


אמנם נטפליקס זמינה ברוסיה, עם 113 תכניות טלוויזיה ו -509 סרטים, אבל אתה לא בדיוק תיהנה יותר מדי זמן על נטפליקס. מה גם שרוב התוכן הזמין לא יעניין אותך. מה אתה יכול לעשות? אתה יכול לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה. זה מעל 1157 מופעים ו 4593 סרטים. הרבה יותר טוב, נכון?

במדריך זה אנו נראה לכם כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה, אך גם כיצד תוכלו לגשת באופן כללי לאזורי נטפליקס הרבים ביותר. כן, נטפליקס האמריקאית מכילה את התוכן הרב ביותר, אבל אין לה את הכל. לדוגמה, Power זמין ברשת נטפליקס בבריטניה אך לא ברשת נטפליקס האמריקאית, מכיוון שלרשת שיצרה את המופע יש זכויות בלעדיות עליה בארה"ב..

כיצד לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה

צפייה בנטפליקס האמריקאית ברוסיה היא הרבה יותר קלה מאשר להקים כאלה כמו Hulu או DAZN, שיש לנו גם מדריכים בנושא..

הסיבה לכך היא שבניגוד להולו, נטפליקס זמינה בכל העולם, ואין צורך להשיג כרטיסים אמריקאים להירשם.

וזה אומר שאין צורך לעבור רישומים מסובכים וגם לא צריך שתצטרך לשנות את המיקום של חנות האפליקציות שלך כדי להוריד את Netflix.

כל מה שצריך זה לגרום לנטפליקס לחשוב שאתה בארה"ב.

ואתה עושה זאת באמצעות VPN.

שירותי VPN מאפשרים לך לשנות את המיקום שלך ממש בלי לזוז, וזה בדיוק מה שצריך לקרות אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה.

האם כל VPN יאפשר לך לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה?

לרוע המזל, נטפליקס עושה מאמצים מתמידים בכדי למנוע משירותי VPN לעבוד.

בואו ניתן דוגמה לתוכנית, כוח.

נטפליקס משלמת כדי להציג את זה בבריטניה, אך היא אינה משתלמת להראות את זה בארה"ב מכיוון שהרשת שיצרה אותה רוצה להציג אותה באופן בלעדי על הפלטפורמה שלה בארה"ב. אם מישהו מסוגל להשתמש ב- VPN כדי להשתמש ב- Netflix בבריטניה כדי לצפות בפאוור, הרשת ההיא מפסידה כסף. לכן פלטפורמות כמו נטפליקס צריכות לנקוט צעדים כדי למנוע שירותי VPN לעבוד. אחרת הם היו מסתבכים.

וזו הסיבה שחשוב לעשות את המחקר שלך בנושא ה- VPN שאתה מקבל. 3,000+ שרתים לא אומר שתוכלו לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה. איכות חשובה יותר מכמות. וכאן נכנס PrivateVPN כשירות שמציע הרבה פחות שרתים מזה של התחרות, אך מציע שרתים העובדים עם שירותים שאנשים רוצים להשתמש בהם, כמו Netflix האמריקנית ברוסיה..

למעשה, PrivateVPN תומך ברוב אזורי נטפליקס בשוק. בין אם ברצונך לצפות בנטפליקס תאילנדית, בריטניה או אמריקאית, PrivateVPN תומך ב 21- אזורי Netflix ומאפשרים לך לצפות בספריית Netflix הרחבה ביותר שיש שם..

יתרונות אחרים של שימוש ב- VPN ברוסיה

זה לא בדיוק סוד שרוסיה מצנזרת תוכן כלשהו.

ולמרות שזה לא נורא כמו סין בתחום הזה, היא עובדת עם סין על סינון תוכן מאז 2015.

השימוש ב- VPN לא רק מאפשר לך לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה. זה גם יאפשר לך לגשת לאתרים שרוסיה חסמה בעבר, תוך כדי לוודא שאתה בטוח אם אתה ניגש לאתרים שרוסיה עשויה להרגיש רגישים אליהם..

מנקודת המבט של האבטחה, PrivateVPN מגיע עם AES בדרגה צבאית (תקן הצפנה מתקדם) קוד קידוד 256 סיביות עם קידוד 2048 סיביות מסוג DH, שהוא הסטנדרט הגבוה ביותר הקיים בשוק, מוודא שכל מה שאתה משדר באינטרנט מוצפן ובטוח מגישה של אחרים.

בתור VPN שוודי, PrivateVPN לא מצליח לאחסן יומנים כלשהם לגבי השימוש שלך. בעבר נראה כי הלחץ מצד הממשלה הביא את שירותי VPN לשחרר קבצי יומן על משתמשים, שהם לרוב פיסת הנתונים היחידה העומדת בין ההגנה המלאה שלך במאה אחוז.. בשבדיה יש חוקי פרטיות צמודים שמונעים מאיתנו לאחסן יומנים כאלה אם היינו רוצים, וזה לא המקרה במדינות אחרות שם בחוץ.

כשמדובר באבטחה, חשוב מאוד לא לדלוף נתונים. זו הסיבה שלקוח PrivateVPN מגיע עם הגנת דליפות IPv6, הגנת דליפות DNS ומתג להרוג שיהרוג את האינטרנט שלך אם ה- VPN שלך היה מפסיק לעבוד.. זה לא אמור, אבל לפעמים דברים שאסור להפסיק לעבוד, יפסיקו לעבוד. טוב יותר בטוח מאשר להצטער.

כך תוכלו לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה תוך שמירה על ביטחון

השימוש ב- PrivateVPN יאפשר לך לצפות בנטפליקס האמריקאית ברוסיה, כמו גם בשירותים רבים אחרים כמו Hulu עליהם אנו מדריכים בבלוג שלנו, אך השימוש בפרטיVPN גם ישמור על הגנתך בין ספק האינטרנט שלך או הממשלה..

מוכנים להצטרף?

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me