כיצד להשתמש בתכונה של התאמת פנים לאמנות ותרבות של גוגל מחוץ לארה”ב

כיצד להשתמש באומנויות של גוגל & תכונת התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב

מאת מייקל סמולסקי, 2018-01-30 16:07:22 בבידור
הרבה ידוענים דיברו על כך במדיה החברתית שלהם. גוגל הצהירה שכבר נלקחו איתה 30 מיליון selfies. אבל יש רק בעיה אחת. אם אתה רוצה להשתמש באומנויות של גוגל & תכונת התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב, אינך יכול.


אנגלית לא הייתה השפה הראשונה. נכון לעכשיו כמעט 7000 שפות שעדיין קיימות. יש הרבה יותר מזה. רובם נכחדו. הם מתו. אומנות, עם זאת, היא לא נכחדה. איננו מדברים שפות מלפני 500 שנה, אך אנו בוודאי בוחנים אמנות מלפני 500 שנה. וגוגל הכניסה את האמנות למסכי הטלפון שלנו עם האמנות שלה & אפליקציית תרבות. ולא רק אמנות ישנה אלא גם אמנות מודרנית. בין אם זה קרוב לאמנות או לא, גוגל מביאה אליך אמנות. האפליקציה שלהם דומה למוזיאון אינטרנטי.

כיצד להשתמש בתכונה של התאמת פנים לאמנות ותרבות של גוגל מחוץ לארה"ב
האפליקציה עצמה, זוהי דרך נהדרת לצלול אל העבר או לקבל השראה, אך לאחרונה גוגל הוסיפה פיצ'ר שאותו עשה את השירות הזה שלא שמעו רבים על ידי אנשים. הם הוסיפו תכונה של התאמת פנים שמאפשרת לאנשים לקחת selfie שמנותחים אותם. אינך יכול להשתמש באומנויות של גוגל & עם זאת, תרבות פנים להתאמה מחוץ לארה"ב. אבל אם אתה בארה"ב, על סמך תמונה של עצמך וניתוח של גוגל, אתה יכול למצוא אנשים שנראים דומים לך מהעבר. ברור שלא תמיד תקבלו התאמות מושלמות, אחרי הכל, זה רק מאגר מידע של אמנות, לא של כל מי שהיה קיים.

תכונה זו עוררה אנשים באופן אוטומטי. זה לא מחליף חיים אלא משהו מעניין להסתכל עליו. משהו שאולי יעודד אותך לבדוק את ההיסטוריה המשפחתית שלך.
כולנו מכירים מישהו בטלוויזיה שנראה דומה למישהו שאנחנו מכירים. עם הפיצ'ר החדש הזה, אנחנו לא צריכים להסתכל. גוגל מביאה אלינו קווי דמיון. זה לא אנשים בתכניות טלוויזיה, אבל זה אנשים מהעבר. המדובבנים שלנו.

כיצד להשתמש בתכונה של התאמת פנים לאמנות ותרבות של גוגל מחוץ לארה"ב

יתכן שאתה מעוניין, אך בשל מגבלות, ייתכן שלא תוכל להשתמש ב- Google Arts & תכונת התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב.

אבל יש טריק...

השתמש ב- Google Arts & תכונת התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב על ידי טריקת גוגל

אבל איך אתה מרמה ענקים כמו גוגל? ממש כמו עם כל חברה אחרת. אתה משנה מיקומים. ולא, אל תעוף לארה"ב רק כדי לקחת סלפי. במקום זאת כמעט לשנות מיקום. משהו שרשת פרטית וירטואלית הידועה גם כ VPN מאפשרת לך לעשות. ובכן, אלא אם כן אתה גר בסין, אבל יש פוסט אחר בעניין.

VPN שומר אותך מוצפן. מה זה אומר? זה אומר שלא משנה אם זו הממשלה או ספק האינטרנט שלך, מה שתעשה יהיה בטוח. איש לא יידע. במקרה זה, אין לך הרבה מה להסתיר, ובכן, אלא אם כן הדיבובלנגר שלך לא נראה טוב מדי.

כיצד להשתמש בתכונה של התאמת פנים לאמנות ותרבות של גוגל מחוץ לארה"ב
כשאתה משתמש ב- VPN, אתה יכול להיות כמעט בכל מקום בתנאי שלחברה שאתה משתמש בה יש שרתים בארץ שאליה תרצה להתחבר. PrivateVPN מציעה למשל 56 מיקומי שרת שונים. לא שתצטרך 56 במקרה זה מכיוון שאתה רק צריך להתחבר לשרת בארה"ב.

זה פשוט. אלא אם כן אתה נמצא בארה"ב, לפני שאתה מתחבר ל- VPN, Google Arts & תרבות גוגל לא תציג את התכונה החדשה להתאמת פנים. אבל ברגע שאתה מתחבר לשרת אמריקאי תוך כדי שימוש ב- VPN והפעל מחדש את Google Arts & תרבות, היא תופיע אוטומטית ברגע שתגלול מעט.

איך לעשות את זה

הצעד הראשון לשימוש באומנויות של גוגל & מאפיין התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב הוא הגדרת חשבון PrivateVPN.

  • לשם כך, עבור לאתר PrivateVPN ולחץ על כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של המסך. אל תדאג. יש לך ערבות של 100% החזר כספי אם אתה לא אוהב את זה.
  • בשלב הבא מלא את הפרטים הנדרשים ופנה אל פרק ההורדה שבתחתית המסך אם אתה מתכוון להשתמש בשירות שלנו במכשירים אחרים פרט לטלפונים שלך. אם אתה רק רוצה להשתמש באומנויות של גוגל & אם כן, תכונת התאמת פנים תרבות מחוץ לארה"ב פשוט חפש אותו בחנות האפליקציות שלך והתקן אותו.
  • לאחר ההתקנה, ספק את הפרטים שלך והתחבר לשרת אמריקאי.
  • פתח את האמנויות של גוגל & תרבות ולגלול עד שתראה שאלה ששואלת אם הדיוקן שלך במוזיאון.

תכונה נחמדה שמשפרת את ההיסטוריה

בואו נודה בזה, זה לא ישנה את כדור הארץ, אבל זה כלי מהנה לנסות. ודרך נחמדה להתעניין בהיסטוריה על ידי מחקר האנשים שאתה מוצא.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me