כיצד לבטל את חסימת הפייסבוק כשהוא חסום

כיצד לבטל את חסימת הפייסבוק כשהוא חסום

מאת מייקל סמולסקי, 2018-05-30 09:34:36 בבידור


פרשתי מפייסבוק לפני למעלה משנתיים. יש אנשים כמוני, ואז יש גם אנשים שרוצים לדעת לבטל את החסימה של פייסבוק כשהיא חסומה. בין אם הפייסבוק שלהם נחסם בגלל פילטר אינטרנט בבית הספר או כשהוא מחובר למפעיל סלולרי ובין אם זה בגלל שהפייסבוק נחסם על ידי ממשלת מדינה.

הסיבה? זה לא משנה. מה שחשוב זה שאתה רוצה לבטל את החסימה של פייסבוק כאשר היא חסומה ושלא משנה אם היא חסומה על ידי בית ספר או ממשלה, שזה אפשרי לחלוטין.

מה שכדאי לדעת על פייסבוק לפני שתבטל את החסימה

אתה בטח רוצה להשתמש בפייסבוק מכיוון שאתה מחשיב את זה ככלי נהדר לתקשורת. וזה. אבל להיות מודע. לפייסבוק יש פגמים משמעותיים בפרטיות עליהם דיברנו בעבר. כעבור כמה שבועות פייסבוק לפחות מסבירה הכל טוב יותר.

אבל הסיבה האמיתית מדוע כדאי לכם לחשוב האם פייסבוק מתאימה לכם היא זו פייסבוק היא כמו מקור חדשות גדול זה. והחדשות אוהבות להיות שליליות מכיוון שהן משיגות יותר משיכה. אלא שכשאתה צופה וקורא את החדשות, אתה בוחר בפייסבוק אין לך את הבחירה, ובגלל זה, זה די 24/7. התרסקות מטוס. ירי. כשרואים את כל זה כל הזמן, יש לזה השפעה גדולה על חייך.

אם אתם מתמודדים עם בעיות, חשבו האם פייסבוק מתאימה לכם. לבלוג שלנו יש תוכן אודות תוכן הגישה לאתרים אחרים שעלולים להיחסם במדינה שלך. אולי אלה יהיו טובים יותר עבורך. מברק למשל.

ואם כן, נהדר, זהו כלי נהדר לתקשורת ללא ספק. אלא אם כן אתה גר כמו סין ושאר משפחתך גרה בארצות הברית, מכיוון שפייסבוק חסומה בסין והופכת טכנולוגיה שנועדה לעזור בתקשורת חסרת תועלת לחלוטין..

בטל את חסימת הפייסבוק כאשר הוא חסום לא על ידי הממשלה

עבודה, בית ספר, ספריה, ספק האינטרנט שלך וכן הלאה. אם ברצונך לבטל את חסימת פייסבוק כאשר היא לא חסומה על ידי הממשלה, התהליך הזה נחמד בהרבה.

נסביר.

על מנת לבטל את חסימת פייסבוק כאשר היא חסומה לא על ידי הממשלה, אתה צריך לגרום לבית הספר או לספק האינטרנט או כל מה שמי שחוסם את פייסבוק או כל אתר בנושא, לחשוב שאינך ניגש אליו..

איך אתה עושה את זה?

ובכן, אינך יכול להגיד לאוהבי ספק האינטרנט שלך שאתה לא ניגש לפייסבוק אלא לאתר אחר במקום זאת, אבל אתה יכול לגרום לאופן הגישה שלך להראות כמו שטויות לכל כלי חסימה..

אם משהו נראה כמו "שטויות", זה לא פייסבוק.

וזה מה שאתה צריך.

לא ניתן לחסום את פייסבוק אם אף אחד לא יודע שאתה ניגש אליו.

וזה מה שמסייע לו VPN הידוע גם כרשת פרטית וירטואלית.

אתה מוריד את לקוח PrivateVPN שלנו ואחריו מתחבר לאחד השרתים שלנו, וכל מה שאתה עושה באינטרנט מוצפן באמצעות הצפנה של 256 סיביות..

אך הסיבה לכך שקל יותר לבטל את חסימת פייסבוק כאשר היא חסומה לא על ידי הממשלה היא שתוכל להתחבר לשרת במדינה שלך באמצעות השירות שלנו. אנו מציעים שרתים ב -56 מיקומים, אך הקפד לבדוק את הרשימה כדי לוודא שהמדינה שלך נמצאת בה.

כשאתה מתחבר לשרת במדינה שלך, תוכל לגשת לכל מה שזמין במדינה שלך.

אם אינך מתחבר לשרת בארצך, יתכן שתהיה לך גישה לתוכן נוסף, או פחות, תלוי לאיזה שרת אתה מתחבר.

בטל את חסימת הפייסבוק כאשר חסום על ידי הממשלה

זה נושא בסין. זה נושא באיראן. ולא רק אלה.

אם ברצונך לבטל את חסימת פייסבוק כאשר היא חסומה על ידי הממשלה, אתה צריך להתחבר לשרת VPN במדינה שאינה חוסמת את פייסבוק. וזו רשימה גדולה של מדינות כך שלא תהיה לך בעיה עם זה.

כפי שצוין קודם לכן, חיבור לשרת במדינה אחרת עשוי לגרום פחות תוכן להיות זמין עבורך. אבל כשמדובר במדינות בהן פייסבוק חסומה, היא כמעט ודאי תנגיש לך יותר תוכן.

כיצד מתקינים PrivateVPN?

אתה לוחץ על כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של המסך ואחריו עובר תהליך ההרשמה של 30 שניות שלנו שמגיע עם מדיניות החזר של 30 יום. אם פייסבוק לא תעבוד עבורך, תקבל החזר אם תבקש זאת תוך 30 יום.

לאחר שיש לך חשבון, הורד את הלקוח שלנו והתחבר לפרטים שלך ואחריו התחבר לשרת בארצך או מחוץ למדינתך, תלוי היכן אתה נמצא ובמה או למי חוסם את הגישה שלך לפייסבוק..

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me