כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב

מאת מייקל סמולסקי, 2019-06-01 16:00:23 במדריכים


בין אם נטרת את מנוי הטלוויזיה הרגיל והצטרפת להולו אך אתה נמצא מחוץ לארה"ב, או שאתה מחפש כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב מכיוון שמעולם לא חיית בארה"ב, מדריך זה יעזור לך לצפות בטלוויזיה בשידור חי ב- הולו.

השלבים לצפייה בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב

אם אתה מארה"ב, בין אם אתה גר שם בדרך כלל או שנולדת שם, אז יהיה לך קל מאוד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב, שכן כבר יש לך חשבון Hulu או שיש לך גישה לכרטיס אמריקאי..

אם מעולם לא היה לך חשבון הולו ומעולם לא גרת בארה"ב אבל אתה מחפש איך לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב, מכיוון שזה נראה כמו אפשרות נהדרת להיות במקום מנוי טלוויזיה רגיל, זה מסתבך מעט כמו אתה צריך כרטיס אמריקאי כדי להירשם. זה לא צעד בלתי אפשרי, אבל הוא דורש קצת סבלנות, וסביר ככל הנראה שעליך לסמן את הפוסט הזה למועד מאוחר יותר, מכיוון שלא בהכרח תוכל להשלים את המדריך הזה מייד.

יצירת חשבון הולו לצפייה בטלוויזיה בשידור חי בהולו

אם אין לך כבר אחד כזה, עבור לאתר של הולו והירשם לחבילה Hulu + Live TV.

יש משפט בן 7 ימים וזה נהדר כאילו בסופו של דבר אתה לא אוהב טלוויזיה חי בהולו, אתה יכול לבטל בלי בעיה. לא משהו שאתה יכול לעשות עם מנוי טלוויזיה טיפוסי.

המפתח להרשמה הוא לקבל כרטיס אמריקאי, ולשם כך הנה כמה מההצעות שלנו:

  1. שאל מישהו שחי בארה"ב אם הוא רוצה לשתף חשבון אם אתה משלם מחצית מהחברות.
  2. שאל מישהו עם כרטיס אמריקאי אם הוא היה יוצר לך חשבון. הציעו לחלוק אותו.
  3. קבל כרטיס ששולם מראש בארה"ב.
  4. קבל כרטיס וירטואלי ששולם מראש בארה"ב.

שלבים 3 ו -4 לא תמיד עובדים וזו הסיבה שנדרשת סבלנות, אך לרוב האנשים המנסים את שלב 3 ו -4 לרוב אין כספים בכרטיסים שלהם, וזאת לעיתים קרובות הסיבה לכך שרוב האנשים אינם יכולים להירשם.

פרט לכך, ההרשמה לחולו היא יחסית פשוטה. זה כמו בכל אתר אחר. פשוט תנהג כאילו אתה בארה"ב.

טיפש בהולו כדי לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב

בדיוק כמו שזה יהיה עם DAZN, אתה צריך להטעות את הולו אם אתה רוצה להשתמש בה מחוץ לארה"ב, כאשר הולו בודק את מיקומך. אם זה לא בארה"ב, לא תוכל לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו..

כדי לגרום לחולו לחשוב שאתה בארה"ב, עליך להשתמש ב- VPN.

שירותי VPN מאפשרים לך לשנות את המיקום שלך באינטרנט, מבלי לזוז. במקרה זה, VPN יאפשר לך להיות בארה"ב.

הדבר החשוב הוא להשיג את שירות ה- VPN הנכון. וכאן קל ליפול למלכודת עם רוב השירותים המפרסמים כמה שרתים יש להם. אפשר להניח שככל שיותר, כן ייטב, אך זה לא נכון במקרה של בידור מכיוון ששירותים כמו Hulu מודעים לשירותי VPN ומנסים כל הזמן למנוע את עבודתם.

שירותי VPN אוהבים לפרסם כמה שרתים יש להם. בכל דרך, 3000+ שרתי נהדר להיות עד שאף אחד מאותם שרתים לא עובד עם שירותים שאליהם ברצונך לגשת. וכאן נכנס PrivateVPN. במקום להציע אלפי שרתים, הוא מציע שרתים העובדים עם השירותים שאליהם ברצונך לגשת, כגון Hulu, Netflix האמריקאית, דיסני פלוס, BBC iPlayer, HBO NOW, ורבים אחרים.

אתה רק צריך להתחבר לשרת האמריקני הנכון באפליקציית PrivateVPN במכשיר שלך, ותוכל לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב..

כשמדובר בטלוויזיה בשידור חי בהולו, מה שעוד חשוב יותר הוא המהירות. מה שקורה כשאתה משקיע באיכות על פני כמות הוא שאתה בסופו של דבר עם שרתים שעובדים עם פלטפורמות שאליה אתה רוצה לגשת, אך גם עובדים באופן עקבי.

ל- PrivateVPN אין מהירות, וגם אין מגבלות רוחב פס כמו במקרה של כמה מהאפשרויות הידידותיות לתקציב אשר ימנעו הזרמת טלוויזיה חי באיכות גבוהה. אין גם חבילות בהן האפשרויות הידידותיות לתקציב מוגבלות ואינן מציעות שרתים שאליהם ברצונך לגשת. זו חבילה של הכל-אחד. אתה משתמש בזה ומקבל הכל, או שאתה לא משתמש בו ואין לך כלום.

וזה מה שצריך אם תרצה לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב. עם זאת, אפילו עם ה- VPN הנכון, זה לא אומר שהוא תמיד יהיה מושלם. אם ספק האינטרנט שלך מציע אינטרנט באיכות ירודה, ללא קשר לאיזה VPN אתה משתמש, יהיו לך בעיות בהזרמת טלוויזיה חי בהולו.

בתנאי שהאינטרנט שלך מספיק טוב ושיש לך חשבון Hulu ו- PrivateVPN, תוכל לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב, אך ייתכן שתצטרך גם אפליקציית Hulu שאולי לא תהיה זמינה עבורך מייד..

כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב במכשירי אפל

כדי לגרום להולו להופיע בחנות האפליקציות שלך, אתה צריך לצאת מהחשבון iCloud בטלפון או בטאבלט שלך ואחריו ליצור חשבון iCloud חדש שהמיקום שלך נמצא בארה"ב..

אם אתה רק משנה את האזור שלך עם חשבונך הנוכחי, תאבד הכל.

כמובן שאתה יכול להיכנס לחשבון הישן שלך לאחר שהורדת את Hulu, והכל יהיה שם, יחד עם Hulu.

כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב במכשירי אנדרואיד

לגוגל יש מדריך קטן בנושא שינוי המיקום של חנות Google Play שלך.

כשעוקבים אחריה, הקפד לשנות את המיקום שלך להיות בארה"ב.

כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב על מכשירי הטלוויזיה האש של אמזון

לרוע המזל, שירותי VPN אינם נתמכים כרגע כמו מכשירי Apple TV ו- Chromecast.

מכשירי Android TV ו- Amazon Fire TV הם האפשרות היחידה שלך בגלל זה.

  • כדי להוריד את Hulu ב- Fire TV Stick שלך, עבור לחשבון אמזון הנוכחי שלך בדפדפן האינטרנט.
  • לחץ על חשבונות & רשימות ו נהל את חשבונך ואת תוכןך.
  • אמנם יש לשנות את האזור שלך להיות בארה"ב.
  • עבור למכשיר הטלוויזיה שלך Fire Fire. לחץ על הגדרות ו החשבון שלי.
  • דרגיסטר ולהיכנס שוב לחשבונך.

זה יאפשר לך להוריד Hulu במכשירי Fire TV שלך, אם כי לפעמים אתה צריך לעדכן את אמצעי התשלום שלך.

כך ניתן לצפות בטלוויזיה בשידור חי בהולו מחוץ לארה"ב

ניסינו להסביר את זה בפשטות ככל האפשר, אבל אם מסיבה כלשהי אתה נתקל בבעיות, פנה אל תמיכת הלקוחות שלנו! אנו מתייחסים ללקוחות שלנו כמו למשפחתנו, והביקורות שלהם מראים זאת!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me