כיצד להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך

כיצד להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך

מאת מייקל סמולסקי, 2019-05-07 16:16:13 בבידור


בין אם אתה חושב שאתרי פורנו מועילים לחברה ובין אם לא, בלוק הפורנו בבריטניה עתיד לגרום נזק הרבה יותר מאשר תועלת לקהילה בבריטניה בה נדון בהמשך, ואחריו פיתרון שיאפשר לך להשתמש באתרי פורנו בבריטניה בשנת 2019 מבלי שתצטרך לאמת את זהותך.

מדוע לא תצטרך לחפש כיצד להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך

חסימת הפורנו נועדה למנוע מילדים ובני נוער לגשת לאתרי פורנו, אולם במקום זאת היא תביא לכך שמבוגרים יסגירו את זהותם ותביא לקישור בין מיהו מישהו לבין מה שמישהו צופה בו, כמה זמן הם צופים בו, כשהם צופים בזה.

בעולם בו החברות הגדולות ביותר בכדור הארץ סובלות מדליפות.

מנקודת מבט פרטיות זו בעיה עצומה שיכולה ובסופו של דבר להרוס קריירות, מערכות יחסים וחברויות.

נכון לעכשיו, אמנם מה שניתן לראות באתר פורנו יכול להיות אסוף כנתונים, אולם נתונים אלה אינם קשורים ישירות לאף אחד. עכשיו זה יהיה.

כדי להחמיר את הבעיה, ממשלת בריטניה נותנת לאתרי פורנו להחליט על המערכת שהם מיישמים, כאשר אחת מהמערכות נקראת MindGeek ושייכת לאותם אנשים שבבעלותם כמה מאתרי הפורנו הפופולריים ביותר על פני כדור הארץ. זה נשמע כמו איסוף נתונים.

ואז יש את סוגיית האפקטיביות של אותה מערכת מלכתחילה. בשום מדינה מרכזית ללא צנזורה אין חסימת פורנו. זה מקל על השימוש באתרי פורנו בבריטניה בשנת 2019 בצורה מגוחכת מבלי שתצטרך לאמת את זהותך עליהם נדבר בהמשך.

כיצד להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך

כל מה שאתה צריך זה VPN.

אם אתה רוצה לבטל את החסימה של פלטפורמות כמו Hulu או DAZN בבריטניה, הדברים מסתבכים מעט. כשמדובר בשימוש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך, כל מה שנדרש זה להתחבר למדינה שאין בה חסימת פורנו בין אם מדובר באירלנד, צרפת, שבדיה או כל אזור אחר בסמוך לבריטניה..

השאלה עבור כמה תהיה אם VPN שווה להגיע רק להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך, ולשם כך, נגיד שהחלופות הן להשתמש באתרי פורנו בכלל, או להשתמש בהן VPN. אלא אם כן אתה בסדר לשתף את זהותך באתר פורנו בכל פעם שאתה ניגש לאתר פורנו אחר, תגדיל את הסיכון לדלוף המידע שלך. זאת הבחירה שלך.

אם היינו אתה, היינו מסתכלים על זה מנקודת מבט של בידור ושימוש כללי באינטרנט. האם אתה כבר צופה בנטפליקס? האם ידעתם שאירלנד מכילה יותר מתוכן נטפליקס האמריקני מאשר בבריטניה? בבריטניה יש רק 38.20% מתוכניות נטפליקס האמריקאיות ו- 34.53% מסרטי נטפליקס אמריקאיים. זה 1/3 ממה שיכול להיות לך, באותו מחיר. עם PrivateVPN תוכלו להתחבר לנטפליקס האמריקאית, לנטפליקס האירית, ורבים נוספים, בלחיצת כפתור, כאשר PrivateVPN תומך באזורי נטפליקס הכי גדולים בשוק..

אנו תומכים גם בסגנון "הולו", "DAZN", "HBO", ובדיוק בכל פלטפורמות הבידור בהן תרצה להשתמש בבריטניה, אך אינן יכולות להגיע למגבלות המיקום.

אם אתה מתלבט בשאלה האם שירות VPN שווה להשתמש באתרי פורנו בבריטניה או שמא עליך פשוט להסתכן ולאמת את זהותך, בסופו של דבר זה תלוי בך. אבל אם אתם אוהבים בידור, שירות VPN תלוי בשאלה שתקבלו הוא כמו 2 ב 1, 3 ב 1, 4 ב 1, או 5 ב 1, תלוי בכמה שירותים אתם מבקשים לבטל את החסימה ותלוי בכמה שירותים השירות אתה משתמש יכול לבטל את החסימה.

ואם אי פעם מבצעים סיקור או משתמשים ב- Wi-Fi ציבורי, שירותי VPN גם מצפינים את כל מה שאתה עושה באינטרנט ומאפשרים פרטיות מלאה. משהו שאולי לחשוב עליו. כתבנו כמה פוסטים על סיקור בבלוג שלנו בעבר.

כך ניתן להשתמש באתרי פורנו בבריטניה מבלי שתצטרך לאמת את זהותך

כשמדובר בביטול חסימת אתרים, זה לא הופך להיות קל יותר מאשר לבטל את חסימת אתרי הפורנו בבריטניה. ממשלת בריטניה לא חשבה את זה, והמערכת תגרום נזק רב יותר מאשר תועלת, וגם בלעדיה זו אחת המערכות הקלות ביותר לשבור בגלל שירותי VPN שנמצאים במקום ואף אחד אחר לא הולך לחסום פורנו.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me