כיצד לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו

כיצד לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו

מאת מייקל סמולסקי, 2019-07-04 19:01:00 במדריכים


אתה רוצה לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו בין אם זה בצרפת, ארה"ב, קנדה או בריטניה? אנחנו לא מאשימים אותך. Hotstar אינו דומה לשירותים אחרים המציעים מגוון רחב של מופעים וסרטים, ובמקביל מכסה כמה ענפי ספורט, ובו בזמן יש חבורה של תוכן בחינם ללא צורך בהרשמה. אם אתה במקום הנכון.

בעבר סקרנו כיצד לצפות בדומים כמו DAZN, Hulu ו- Amazon Prime, אך מעולם לא סקרנו כיצד לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו, עד כה. ולמען האמת, זה די קל, אם אתה יודע את המידע הנכון.

איך לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו אם אתה בארצות הברית או בקנדה

שני האזורים שבהם הוסטאר התרחבה מחוץ להודו הם קנדה וארה"ב.

אם אתה גר במדינות אלה, להלכה, אינך צריך להמשיך לקרוא. אך אם ברצונך לחסוך כסף תוך כדי קבלת תוכן רב יותר, אנו ממליצים לך להסתובב.

המטבע ההודי שווה הרבה פחות מזה של ארה"ב. למעשה, האדם הממוצע יכול להרשות לעצמו בית מלון שייחשב למלון 5 כוכבים, אם היה מבקר בהודו, ללא כל בעיה, למשך מספר ימים..

אם היית גובה מחירים אמריקאיים בהודו, רוב האנשים לא היו יכולים להרשות לעצמם הוטסטאר. מצד שני, אם הייתם גובים מחירים הודים בארה"ב, השירות ככל הנראה לא ישרוד מכיוון שיש הרבה יותר עלויות הכרוכות בשמירה על שירות פועל בארה"ב מאשר בהודו..

הבעיה בתשלום עבור הוטסטאר בארה"ב אינה שהשירות במחיר מופקע, אלא שאין בו את כל התוכן שעושה הוטסטאר הודית זולה בהרבה. וזו הסיבה העיקרית לכך שרוב האנשים צריכים להשתמש בהוטסטאר ההודי אם הם רוצים לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו.

כיצד לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו

בין אם אתם בארצות הברית, קנדה או מחוץ לשתי המדינות הללו ורוצים לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו, ממש כמו עם נטפליקס, המפתח הוא להטעות את השירות ולחשוב שאתם במדינה הנכונה..

וכדי לעשות זאת, אתה צריך VPN.

אם אינך מודע מהו VPN, להסביר בקצרה, שירותי VPN מאפשרים לך לשנות את מיקומך, באופן כמעט, תוך שמירה על ביטחון באינטרנט, אותו כיסנו בהודעות בלוג אחרות..

עם VPN אתה יכול לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו על ידי שינוי המיקום שלך להיות בהודו בדיוק כמו שאתה יכול לצפות בנטפליקס האמריקאית מחוץ לארה"ב, ובדיוק כמו שאתה יכול לצפות בהולו מחוץ לארה"ב ובמקומות כמו קנדה..

המפתח הוא שיהיה VPN התומך ב- Hotstar מכיוון שהוא לא קל כמו סתם להשתמש ב- VPN משום ששירותים מסוגלים לזהות כשאתה משתמש ב- VPN. PrivateVPN? זה לא הספק היחיד שתומך ב- Hotstar, אבל הוא אחד הבודדים. עם זאת, PrivateVPN תומך ברוב אזורי נטפליקס בשוק, תוך תמיכה בשירותים כמו Amazon Prime, DAZN, Hulu, ורבים נוספים עליהם תוכלו לקרוא בבלוג שלנו..

אבל הנה הקטע. אנחנו לא מתכוונים להגיד לך שנתן לך חוויה "ללא מאגר" עם PrivateVPN. אם האינטרנט שלך לא מספיק טוב מלכתחילה, אף VPN לא יכול להבטיח חוויה "ללא מאגר". מה שנגיד לכם הוא שלקוחותינו אוהבים את השירות שלנו כל כך עד שאנו מציעים ניסיון חינם בן 7 ימים ללא הגבלות בכלל. למען האמת, זה כנראה המשפט הקל ביותר להירשם אליו.

התקנת הוטסטאר בכדי להיות מסוגלת לצפות ב הוטסטאר מחוץ להודו

אם אתה תוהה לגבי האפשרויות שלך אם אתה רוצה לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו, הדבר הנפלא עם Hotstar הוא שבסך הכל תוכל לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו בין אם בטלפון או במחשב הנייד, מהדפדפן שלך..

עם זאת, אם תרצה לקבל את האפליקציה, נעבור את זה גם בשבילך.

כיצד לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באייפונים ואייפד

כדי לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו באייפון או באייפד שלך, אם באזור בו Hotstar לא מופיע בחנות Apple App שלך, עליך להתחבר תחילה מחשבון iCloud שלך.

לאחר שתעשה זאת, צור חשבון חדש שהמיקום שלך נמצא באחד האזורים הנתמכים כמו ארה"ב, והורד את Hotstar ואחריו הורד את PrivateVPN.

הקפד ליצור חשבון, עם זאת! אם תנסה לשנות את ההגדרות בחשבונך הנוכחי, בסופו של דבר תאבד הכל.

כיצד לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו במכשירי אנדרואיד

במכשירי אנדרואיד, כדי לצפות ב- Hotstar, עליך לשנות את האזור הנוכחי שלך, להיות שוב באחד האזורים הנתמכים.

לגוגל יש מדריך סביב זה. אחרת, פשוט פתח את Hotstar בדפדפן האינטרנט שלך.

האם תוכלו לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו ב- Chromecast?

תפיסה שגויה נפוצה שמפיצים מדריכים היא שאתה יכול לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו ב- Amazon Fire TV Stick. האמת היא שאתה לא יכול מכיוון שבעוד שהטלפון או המחשב הנייד שלך יכולים להטעות את Hotstar, Chromecast שלך עדיין יהיה מבוסס במדינה האמיתית שלך מכיוון ששירותי VPN אינם נתמכים ב- Chromecast. וכך, Hostar לא יעבוד עבורך מחוץ להודו.

אם ברצונך לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו, אנו ממליצים שתשיג Amazon Fire TV Stick או Android TV.

איך לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו במקל הטלוויזיה Fire?

  • עבור לחשבון האמזון הנוכחי שלך בדפדפן האינטרנט.
  • בחר חשבונות & רשימות בא אחריו נהל את חשבונך ואת תוכןך.
  • שנה את האזור שלך להיות בארה"ב.
  • עבור למכשיר הטלוויזיה שלך Fire Fire. בחר הגדרות ו החשבון שלי.
  • הסר את הרשמתך והיכנס שוב לחשבונך.

זה יאפשר לך להוריד את Hotstar ואז לצפות ב- Hotstar מחוץ להודו.

כך לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו

אם אתה רוצה לצפות בהוטסטאר מחוץ להודו, בכנות, זה לא קשה. יש הרבה שירותים אחרים שקשה יותר לבטל את החסימה שכיסינו בבלוג שלנו בעבר.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me