כיצד לצפות בכל הדברים בנטפליקס ללא עניין איפה אתה גר

כיצד לצפות בכל הדברים בנטפליקס ללא עניין איפה אתה גר

מאת מייקל סמולסקי, 2019-01-14 13:01:38 בבידור


אתה אולי לא גר במדינות עם צנזורה, אך ללא קשר למקום מגוריך אתה חי עם אי שוויון בתוכן. גם אם אתה גר בארה"ב או בבריטניה, אתה עדיין לא מסוגל לראות את הכל בנטפליקס לא משנה היכן אתה גר, ובכן, עד שאתה יודע להערים על נטפליקס להראות לך את כל התוכן נטפליקס זמין.

וזה בדיוק מה שאנחנו הולכים להראות לכם היום.

אם אתה גר בארה"ב, יש לך את התוכן הרב ביותר אבל אין לך את הכל. ואם אתה גר מחוץ לארה"ב, יתכן שיש לך תוכן בלעדי שלארה"ב אין, אבל אתה מפסיד חלק ניכר מספריית נטפליקס, תוך סביר להניח שאתה משלם פחות עבור המנוי שלך כמו אנשים בספרייה ארה"ב.

זה די קל לראות את הכל ב- Netflix ללא עניין היכן אתה גר

לא קל לראות את הכל ברשת נטפליקס עד כדי כך שלא תצטרך לחפש כיצד לעשות זאת, אבל זה הרבה יותר קל מכפי שמאמרים אחרים יראו את זה. DAZN והולו הן הפלטפורמות הקשות להקים.

זה מה שצריך לקרות:

  1. עליכם לדעת באיזה תוכנית או סרט אתם רוצים לצפות. (אתה יכול למצוא איזו נטפליקס המוצגת או הסרט מופעל על ידי חיפוש פשוט ב- Google של "שנטפליקס מציבה עליו x.")
  2. אתה צריך לשטות בנטפליקס במחשבה שאתה נמצא באזור בו התוכנית או הסרט הזה זמין.

אם אתה רוצה לראות הכל בנטפליקס לא משנה היכן אתה גר בין אם מדובר בערב הסעודית, סין, ארה"ב, בריטניה, ספרד או בכל מקום אחר, כך אתה עושה את זה. למרות זאת, יש צעד נוסף למדינות עם צנזורה שרוב המדריכים אינם מציינים.

מה אתה צריך לעשות כדי לשטות בנטפליקס בכדי שתוכלו לצפות בכל דבר ב- Netflix ללא עניין במקומכם?

אתה צריך להיות כמעט באזור בו התוכן שאתה צופה הוא צופה.

VPN הוא איך אתה עושה את זה.

אך אל תלחץ עדיין, אחרת לא תוכל לצפות בכל מה שקשור בנטפליקס לא משנה היכן אתה גר.

VPN הוא רשת פרטית וירטואלית. זה מאפשר לך להתחבר לכל מקום על פני כדור הארץ בתנאי שלשירות ה- VPN בו אתה משתמש יש שרת. אבל אל תיפול לכך בכל מה שקשור לצפייה בכל מה שקשור בנטפליקס לא משנה היכן אתה גר בשנת 2019.

שירות VPN עם שרתים רבים אינו הבחירה. 200+ מיקומי שרת אינם חשובים כשמדובר בצפייה בנטפליקס שכן נטפליקס עובדת קשה כדי להבטיח שרתי VPN חסומים.

אתה זקוק לשירות עם שרתי Netflix עובדים, וכשמדובר בכך, PrivateVPN הוא הטוב ביותר. Comparitech ביצעה בדיקה של 59 שירותי VPN עיקריים עם 5000 בדיקות ידניות ו- PrivateVPN עבדה עם 21 או 30 מיקומים שנבדקו. הכי הרבה חבורה. כמו כן, זה עבד על הפלטפורמות הכי הרבה בו זמנית עבד גם על אנדרואיד, אפל ופלטפורמות שולחן עבודה.

ואנחנו לא אומרים את זה אז אתה מצטרף אלינו. ככה זה בדיוק. הצטרף אלינו או לא, אם ברצונך לגשת לכל תוכן Netflix בין אם זה מתחבר לשרת בתאילנד, ארה"ב, ספרד, שוודיה, פולין, או במקום אחר, PrivateVPN הוא האפשרות הטובה ביותר שלך.. וזו האופציה היחידה שעוברת על סימן 15+ מקומות העבודה.

השאר מציעים לרוב רק נטפליקס אמריקאיים או מפנים מחדש לנטפליקס האמריקאית.

צפו בכל רשת נטפליקס אפילו בארצות עם צנזורה

לאזורים כמו סין והרבה מזרח תיכון יש חסימות בפלטפורמות אמריקאיות בין אם זה נטפליקס, אינסטגרם או פייסבוק. כדי לגרום ל- VPN לעבוד במיקומים אלה כדי לעקוף את כל החסימות שיש במדינה, אתה צריך את הדבר הזה שנקרא התגנבות בשירות ה- VPN שלך..

VPN של התגנבות מאפשר ל- VPN שלך להשתלב כך שלא ניתן יהיה לזהות אותו כ- VPN. זה מאפשר לתעבורת VPN להיראות כמו תנועה רגילה. וזה המפתח במדינות כמו סין שמאתרות את השימוש ב- VPN וחוסם את כל האתרים לעבוד בכל מקרה. אלא אם כן אתה מחובר ל- VPN של התגנבות.

ל- PrivateVPN יש פונקציה זו. ואם אתה באמת רוצה לראות הכל בנטפליקס לא משנה היכן אתה גר בשנת 2019, השימוש בהתגנבות יהיה הכרחי לרוב!

צפו בכל אתר ב- Netflix ללא עניין איפה אתם גרים

גלה היכן נמצאת התוכנית או הסרט שאתה רוצה לצפות, והתחבר ל- PrivateVPN. זה כזה קל. בין אם זה הטלפון שלך, הטאבלט שלך, המחשב שלך, או אפילו ה- Amazon Fire TV Stick. (למרבה הצער, אין שירותי VPN תומכים ב- Chromecast ברגע זה.)

PrivateVPN מגיע גם עם תמיכה ב- DAZN שהיא פלטפורמת סטרימינג ספורטיבית העובדת בקנדה, וגם עבור אוהבי הולו. עם זאת, תצטרך לבדוק את המדריכים שלנו לגבי אלה, מכיוון שפלטפורמות אלה מסובכות הרבה יותר מ- Netflix, כאשר כל מה שאתה צריך זה ה- VPN הנכון..

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me