איך לצפות בטלוויזיה המקוונת בארה”ב (גם אם מחוץ לארה”ב)

איך לצפות בטלוויזיה המקוונת בארה"ב (גם אם מחוץ לארה"ב)

מאת מייקל סמולסקי, 2019-08-26 11:31:49 במדריכים


האם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה בארה"ב באופן מקוון גם אם מחוץ לארה"ב? זה 100% אפשרי. השאלה? באיזו טלוויזיה אמריקאית אתה רוצה לראות, במיוחד? מכיוון שיש הרבה מה לבחור. במדריך זה, נעבור לכל מה שחשוב כשמדובר בצפייה בטלוויזיה האמריקאית באופן מקוון ונעמק כיצד לצפות בכמה מערוצי הזרימה הפופולריים ביותר, בארה"ב.

מה צריך לקרות כדי לצפות בטלוויזיה האמריקאית ברשת, גם אם מחוץ לארה"ב

יש פלטפורמות סטרימינג בתשלום, וחלקן בחינם. כמו שחלק הרבה יותר קל לגשת בינתיים לאחרים נדרשים סבלנות.

אם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה המקוונת בארה"ב, תחילה עליך לשאול את עצמך מה אתה בעצם מחפש.

האם אתה מחפש שיש לך כמה ערוצים לצפייה או שאתה מחפש להיות מסוגל לצפות בכמה מהתוכניות המועדפות עליך באופן מיידי, ובמקביל לקבל גישה למשחקי הכדורגל אליהם אתה רוצה לגשת?

בהתאם לתשובה לכך, השיטה תהיה שונה.

אם מחפשים לצפות בטלוויזיה רגילה...

ואז Hulu Live TV היא התשובה הטובה ביותר שלך.

זה מעט זול יותר משלל ספקי טלוויזיה אבל מאפשר לך לצפות בטלוויזיה המקוונת בארה"ב ובמקביל לספק לך את החשבון Hulu הרגיל שיאפשר לך לצפות בתוכניות נהדרות, יום אחרי שהן משודרות, מבלי שתצטרך לחכות לזמן מסוים. עם הולו אתה בשליטה, לא הטלוויזיה והזמן בו הערוץ בוחר לשדר.

עם זאת, ממש כמו עם הרבה ספקי טלוויזיה אחרים, אתה לא מקבל מיד את כל מה שאתה רוצה.

לדוגמה, אם אתה רוצה לצפות גם ב- HBO, אתה צריך לשלם עבור זה.

וכאן אתה צריך לשאול את עצמך את השאלה האם טלוויזיה רגילה אם מקוון או לא עדיין שווה את זה בשנת 2019 או 2020?

אם אתה מפרק הרבה מהערוצים אליהם יש לך גישה כרגע באמצעות חבילת הטלוויזיה שלך, הם בחינם. אלה שלא? הם לרוב אינם זמינים, ובכן, אלא אם כן אתה משלם.

חבילת טלוויזיה סטנדרטית? זה לא כולל את ענפי הספורט שרוצים לצפות בהם. זה גם לא כולל הרבה ערוצים מעולים שכדאי שיהיו להם, כמו HBO או National Geographic.

מה אם הייתם יכולים לצפות בטלוויזיה האמריקאית ברשת על ידי הוצאות הרבה פחות כסף? זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

צפה בטלוויזיה האמריקאית באופן מקוון גם אם מחוץ לארה"ב פחות מאשר עם ספק טלוויזיה

בואו נשבר לצפות בטלוויזיה.

ראשית, יש לך סטנדרטים כמו NBC, CBS או Fox, שזמינים בטלוויזיה אך גם באופן מקוון.

לאחר מכן, שני הדברים העיקריים שסביר להניח שתרצו לגשת אליהם הם תכניות טלוויזיה / סרטים וספורט.

כשמדובר בספורט, ESPN הוא אפשרות שמוכרת ברחבי העולם, והיא זמינה גם באופן מקוון. אבל DAZN הוא גם שחקן חשוב שיש לקחת בחשבון שהוא לא הגדול ביותר בארצות הברית, מכיוון שהוא רק מראה ספורט לחימה, אך אנו נדריך אותך כיצד לשנות את זה בין אם בארה"ב ובחוץ..

סרטים ותוכניות? כאן הצפייה בטלוויזיה האמריקאית ברשת מקנה לך יתרון ברור על פני צפייה בטלוויזיה רגילה.

מדוע עליכם לשלם בכדי להשאיל סרט או שתצטרכו ליישר קו אחר לוח הזמנים של מישהו מתי יופיע סרט או מופע? אני לא זמין ביום רביעי, אבל אני יום אחרי. מה עכשיו?

זה המקום בו פלטפורמות הסטרימינג המודרניות עושות את ההבדל הגדול, והן זולות בהרבה ממה שהיית צריך לשלם אם היית רוצה לקבל מנוי טלוויזיה רגיל, שלא מציע לך את כל התוכן שאתה מחפש, אלא אם כן אתה משלם אפילו יותר עבור החבילות הנוספות הכוללות את הדומה ל- HBO.

אפשרויות?

  1. נטפליקס.
  2. אמזון פריים.
  3. הולו.
  4. HBO עכשיו.
  5. Hotstar.

חמש האפשרויות הללו יהיו הפופולריות ביותר כרגע, אך יש עוד שיגור בקרוב. דיסני למשל משיקה פלטפורמה משלה בסוף השנה. (הקפד לבדוק את פוסט הבלוג של Disney v Netflix כשאתה מקבל הזדמנות).

איזה מהם הכי מתאים לך?

אם מחפשים משהו שונה ממה שמציעה טלוויזיה רגילה, נטפליקס היא פלטפורמה מעניינת שפנתה לתוכן באופן שונה לאחרים. ובעוד שהיא בעיקר שילמה עבור זכויות לזרם תוכן, בגלל התחרות שיצרה את התוכן כעת גם יצרה פלטפורמות סטרימינג, נטפליקס החלה ליצור מופעים משלהם.

והיא עשתה זאת עבודה מדהימה עם הפקות כמו 13 סיבות מדוע דברים מוזרים שהגיעו ליותר מ -40 מיליון זרמים בימים הראשונים הזמינים.

מחפשים משהו שיציע לכם תערובת של הכל במחיר מעולה? אמזון פריים מציעה סרטים, מופעים, ספרים ואפילו קצת מוזיקה עם מנוי ה- Prime שלה. והדבר הכי טוב? משלוח חינם. אם אתה כבר קונה אצל אמזון, קנייה של דבר אחד בלבד בחודש תגרום לרוב לאמזון פריים להיות כמו שהוא.

הולו? בוודאי האפשרות הטובה ביותר אם מחפשים לראות את התוכניות והסרטים המוצגים בטלוויזיה. דבר נהדר בזה הוא שהפרקים מהזרם הטלוויזיוני בו רק יום לאחר יציאתם המקורית, מה שלא היה המקרה עם נטפליקס, מעולם. אה, וזה זול להפליא במחיר של 5.99 $ בלבד.

HBO עכשיו? ובכן, אם כבר יש לך HBO עם המינוי הנוכחי שלך ל- HBO ואתה רק מחפש להיות מסוגל לצפות באינטרנט, HBO GO צריך לעבוד בשבילך אם אתה בארה"ב ומעט מדינות אחרות כמו פולין. HBO עכשיו? זה מיועד למי שאין HBO במנוי הנוכחי.

למה להשיג HBO? מכיוון שלא מדובר רק במשחק הכס. HBO אחראית למספר עצום של הפקות אחרות כמו צ'רנוביל אשר דורגה כתוכנית הטלוויזיה הטובה ביותר שנוצרה אי פעם. ובכן, תוכלו לקרוא הכל על זה באחד המדריכים שלנו בבלוג שלכם.

Hotstar? אולי האופציה הפחות מעניינת עבור מרביתם, אך כזו שאורכת כמה תוכן בחינם, חלק מהספורט, וכמה מופעים וסרטים הודים. כנראה החבילה הכי ייחודית המוצעת.

השימוש בפלטפורמות ספורטיביות כמו DAZN באחת או מעטות מהפלטפורמות הללו יאפשרו לך לצפות בטלוויזיה האמריקאית באופן מקוון גם אם מחוץ לארה"ב תוך חיסכון בכסף, ולצפות בדיוק במה שאתה רוצה לצפות.

אבל בכל הקשור לצפייה מחוץ לארה"ב? המשך לקרוא.

איך לצפות בטלוויזיה ברשת אם מחוץ לארה"ב

בין אם אתה רוצה לצפות בשועל או בהולו, בסופו של דבר הכל יורד לרציף שאתה רוצה לצפות בו מחוץ לארה"ב, מתוך מחשבה שאתה בארה"ב.

ולשם כך, אתה זקוק ל- VPN.

שירותי VPN? הם מאפשרים לך לשנות את המיקום שלך בלי לזוז. עם VPN אתה יכול להיות בארה"ב אם זה בבריטניה, אוסטרליה, או בכל מקום אחר בעולם לצורך העניין.

וזה המפתח לביטול החסימה של פלטפורמות כמו פוקס, הולו ורבות אחרות.

עם זאת, עם זאת, במקרים מסוימים, תזדקק לכרטיס אמריקאי כדי להירשם. אין בעיה אם כבר יש לך בעיה, אלא בעיה אם לא.

אנו מכסים את ההיבט של הכרטיסים האמריקאים בכל המדריכים שדורשים זאת, ממש כמו שאנחנו מכסים את כל הצעדים האחרים הנחוצים כדי לצפות בתוכניות המועדפות עליך, בין אם זה המדריך שלנו להולו, DAZN, Amazon Prime, HBO, ורבים אחרים שדיברנו עליהם בבלוג שלנו. פשוט לחץ על הקישור ותמצא את כל המידע הדרוש לך.

והדבר הכי טוב? אין אפשרות לנסות את PrivateVPN ללא הגבלה. פשוט נוכל לומר לך שבמקום להתמקד בכמות, אנו מתמקדים באיכות, ומכאן שכל הפלטפורמות הפופולריות ביותר עובדות איתה וזה לא המקרה עם חלק מהשירותים שיש להם יותר שרתים מאשר PrivateVPN, אבל למה לא לנסות פשוט לצאת לעצמך? זה לוקח כמה לחיצות בלבד.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me