חמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר לטורפים של קיקאס להורדת כל מה שתרצו

חמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר לטורפים של קיקאס להורדת כל מה שתרצו

מאת מייקל סמולסקי, 2018-09-26 10:50:24 בבידור


אימה יכולה להיות חוקית. זה יכול להיות גם לא חוקי. מה שאתה עושה, זה תלוי בך, אבל הפוסט הזה עוסק בחלופות הטובות ביותר לביבול קיקאס להורדת כל מה שאתה רוצה בשנת 2018/2019.

רשימה זו עשויה להיות במקום ה -40 העליון. אבל האם אתם מחפשים את האלטרנטיבות הטובות ביותר לביקור ב- Kickass כדי להוריד את כל מה שאתם רוצים או שאתם רק מחפשים רשימה של שירותי טורנט? פוסט זה הוא בערך חמש האלטרנטיבות הטובות ביותר של Kickass Torrents כדי להוריד את כל מה שאתה רוצה, לא עבור שירותים עם פגמים.

אם בחרת להוריד תוכן לא חוקי, אל תחפש שירותים עם פרטיות ו"זה לא יסתבך עם החוק ". אין דבר כזה. אם אינך רוצה להסתבך, קרא את מה שיש לנו לומר בסוף פוסט זה.

ואם אינך יכול לגשת לאף אחד מהאתרים המופיעים בפוסט זה לגבי חמשת האלטרנטיבות המובילות ביותר של קיקאס טורנס, יש גם נקודה לכך בתחתית הפוסט..

LimeTorrents

LimeTorrents הוא אחד מאותם אתרי סיקור שאליו אתה הולך, ואתה פשוט אוהב את איך שהוא נראה למרות שזה לא נראה מפואר. ומכיוון שזה לא נראה מפואר, זה גם לא מסובך יתר על המידה, ובשל כך, זו אחת מחמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר של Kickass Torrents כדי להוריד את כל מה שאתה רוצה. אתה פשוט רואה הכל.

ממשק המשתמש של LimeTorrents מורכב מצבע ירוק בהיר זה שפשוט מאוד קל לעין, ומשפיע על חוויית המשתמש. אבל שוב, אתה לא כאן כדי לקרוא על צבעים. אתה רוצה לדעת על תוכן ואמינות.

לאתר סרגל חיפוש שימושי מאוד המאפשר לכם לבחור בקטגוריה שאתם מחפשים מיד, והאתר עצמו מראה לכם את 50 המובילים בסרטים ואחריהם מופעים, מוסיקה ומשחקים וכן הלאה. אם אתה יודע מה אתה מחפש, אתה תמצא אותו תוך שניות מבלי שתצטרך לעבור מודעות שמטעות אותך, ואם אתה לא יודע מה אתה מחפש, 50 הרשימות המובילות בוודאות יעזרו לך.

אבל המודעות יכולות להביא להתקנת תוכנות זדוניות. יש הרבה קישורי הורדה מזויפים באתר. אין לסמוך על אנשים המצהירים כי "מורידים ישירות ואנונימיות". אך יחד עם זאת זה דבר נפוץ, ובסך הכל אם אתה יודע על מה ללחוץ, LimeTorrents הוא בוודאות אחת מחמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר של Kickass Torrents כדי להוריד את כל מה שאתה רוצה..

LimeTorrents עובד כרגע עם התחום .cc ולא מנסה להשתמש בו עם אף אחד אחר. יתכן שזו גרסאות מזויפות של LimeTorrents.

1337X

1337x הוא אתר ההטרימינג הפופולרי השלישי ביותר לשנת 2018 על פי TorrentFreak. ואולי יש סיבה לכך. זה עומד כבר למעלה מעשור בלי להוריד אותו וזה לא דבר שכיח בכל הנוגע לאתרי סחף. לדוגמא, LimeTorrents הוסר. ואולי השם המוזר הוא הסיבה שהאתר לא הוסר. מונח השטף חסר.

ל- 1337x ממשק משתמש קשיח בהרבה בצבעיו האדומים הכהים, אך בעוד שהשם לא מושך, האתר מציע מראה מושך יותר מאתר הטורנטים שלא הפך לעשירייה הראשונה..

לפני כמה שנים זה לא היה גורם לרשימת חמשת האלטרנטיבות המובילות של Kickass Torrents להוריד את כל מה שאתה רוצה בוודאות, אך היא צמחה מאוד בשנים האחרונות בהיעדר טורנירים של Kickass..

דף הבית הבסיסי הוא למעשה הרבה יותר נחמד מזה של LimeTorrents. אין עליו יותר מדי דברים. רק סרגל חיפוש ורשימה צדדית של קטגוריות. בחלקו העליון של הדף יש גם קטע של 100 המובילים. זהו זה. יש גם דף בית מתקדם יותר שדומה לזה שב- LimeTorrents.

זה היה נחמד אם היה דף קטגוריות ספציפי יותר זמין, אבל לפחות בקבצים יש המון פרטים מבחינת הורדות, גרסאות, שפת הדברים שאתה מוריד, בין השאר.

הביטורנט שלך

YourBittorrent קיים מאז 2003. זהו גם האתר היחיד ברשימה זו עם סיום .com.

בשל גילו, YourBittorrent הוא אתר שיש בו את סוג התוכן שהרבה אלטרנטיבות אחרות לא היו כוללות בו. העניין הגדול הוא שיש בו מגוון מסיבי של תכנים בשפות שונות, כך שאם אתם מחפשים אתר סחף לתוכן שאינו באנגלית, זו עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר שלכם אשר תהפוך את YourBittorrent לאחת מחמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר של Kickass Torrents. להוריד את כל מה שאתה רוצה.

בעוד LimeTorrents מציג את הטורנטים הפופולריים ביותר, YourBittorrent מציג את החדשים ביותר, ורוב האנשים מעדיפים תוכן חדש יותר מאשר משהו פופולרי אבל משנת 2016.

אבל זהו אתר סחף שלא היינו ממליצים עליו כשסביב אנשים אחרים בגלל סוג המודעות הקיימות, אך יחד עם זאת, זהו אתר שיש בו טורנטים עם הרבה זרעים ובלוקרים שמורידים את ההורדה הרבה יותר מהר.

מפרץ הפיראטים

מפרץ הפיראטים הוא אחד האגדות של אתרי סוחף. מאז שהיה קיים מאז 2003, היו לו עליות ומורדות אך הוא שרד אותם שלא כמו הפיראטים, ובניגוד לאתרים רבים אחרים שהפסיקו להתקיים לאחר שהושבתו בתחילה, מפרץ הפיראטים שרד ולא רק זה, מכיוון שקיקאס טורנטס כבר נכנסה, הוא חזר למקומו כאתר ההסתה המוביל.

זה פשוט. אינך מקבל דבר כמו "50 המובילים", אך אתה תמצא את מה שאתה מחפש מכיוון שהקטלוג הוא מסיבי.

הבעיה היחידה היא שיש המון מודעות מכל הסוגים. די בכל פעם שתלחץ על משהו, תישלח לאתר אחר.

קיקאס טורנטים

טורנירים של Kickass הידועים בעיקר בשם KickassTorrents היא הסיבה שחיפשתם את הפוסט הזה. רצית לדעת את חמשת הטופרים הטובים ביותר של טורקי Kickass כדי להוריד את כל מה שאתה רוצה בשנת 2018/2019 מכיוון שחשבת שקיקאס טורנטים הוא למטה. ובכן, זה לא. לא עוד. זה ממש תחת שם אחר.

אנחנו אפילו לא צריכים להסביר לך את Kickass Torrents אם אתה מחפש את הפוסט הזה.

האתר תחת השם katcr.co, ובכן, הוא עושה את מה שאנשים אוהבים בקיקאס טורנטים.

דברים שכדאי לדעת על אימה וכיצד לגשת לחמשת האלטרנטיבות המובילות ביותר של קיקאס להורדת כל מה שאתה רוצה

אינך בטוח כשאתה מוריד סיקור. אם אתה עושה משהו לא חוקי שאיננו תומכים בו, יש לך אנטי-וירוס. יש סיכוי גדול שתוריד משהו שלא מתאים למחשב שלך.

אם אתה מתכוון להוריד סיקור, אל תחפש אתר סחף שישמור על עצמך. קבל VPN אשר. PrivateVPN נבחר כשירות ה- VPN בעל הערך הטוב ביותר, ויש לנו גם פוסט בבלוג אודות ה- VPN הטוב ביותר עבור טורקי קיקאס, שעליך לבדוק אם ברצונך לשמור על בטיחות באתרי סחף כלשהם..

אנו נשאיר לך מידע חיוני אחד בכל זאת. PrivateVPN לא אוגר יומנים כלומר אנו כחברת VPN לא נוכל למכור אותך לאף אחד. וכמו שאמרנו בפוסט האחרון שלנו, אל תיקחו אותו מאיתנו. קח את זה מהחוק השבדי. אנו באופן חוקי לא יכולים לאחסן יומנים. וזה אומר שאין לנו מידע שניתן להשתמש בו כדי לאתר אותך. VPN מסתיר את ה- IP שלך ושומר עליך מוגן בעת ​​סיקור. VPN ללא יומני שומר אותך מוגן מחברת ה- VPN עצמה.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me