כיצד לצפות בהולו במקל הטלוויזיה של אמזון פייר מחוץ לארה”ב

כיצד לצפות בהולו במקל הטלוויזיה של אמזון פייר מחוץ לארה"ב

מאת PrivateVPN, 2018-05-03 15:55:08 בבידור


Amazon Fire Tv Stick הוא אחד המכשירים הניידים הבודדים התומכים בהולו. אבל אם אתם כאן אז אתם בטח כבר יודעים את זה. מה שאתה מחפש הוא כיצד לצפות בהולו במקל הטלוויזיה של אמזון פייר מחוץ לארה"ב. זו השאלה הגדולה, נכון? וזה הגיוני שאתה רוצה לצפות בהולו או להשתמש בה. אף שירות אחר לא משתווה להולו כשמדובר במהירות שבה משוחררות תוכניות טלוויזיה עליו.

כדי לצפות בהולו ב- Amazon Fire TV Stick, ישנם 3 צעדים חיוניים שעליך לבצע.

ראשית, עליכם לגרום לאמזון האפסטור לחשוב שאתם בארצות הברית כך שהיא תראה לכם את האפליקציות הזמינות באמריקה כאל אפליקציית Hulu הזמינה רק בארה"ב..

שנית, אתה צריך לתעלול את הולו בתהליך ההרשמה כך שהוא חושב שאתה גר בארה"ב כמו אחרת, לא תוכל להשתמש בשירות.

שלישית, אתה צריך לגרום להולו לחשוב שאתה בארה"ב בכל שנייה שאתה משתמש בשירות שלהם.

לאחר מכן תוכלו לצפות בהולו במקל הטלוויזיה של אמזון פייר מחוץ לארה"ב.

לגרום לאפסטור של אמזון לחשוב שאתה בארה"ב

אם אינך מצליח בשלב זה, לא תוכל להתקין את אפליקציית Hulu.

כשאתה קונה באמזון, אם אתה בבריטניה, אתה קונה מהגרסה הבריטית. אם אתה בארה"ב, אתה קונה מהגרסה האמריקאית. זה עובד באותו אופן עם אמזון Fire TV Stick. אם אתה לא נמצא בארה"ב, לא תשתמש בחשבון אמריקאי. וזה מבטל אוטומטית את היכולת שלך להתקין את Hulu.

על מנת להתקין את Hulu, אתה צריך להיות בעל אמסטרדם אמריקן אפלסטור, וכדי שתהיה לך אמסטרדם אמריקאית, עליך ללחוץ על קישור נהל התוכן והמכשירים שלך שרק עכשיו סיפקנו. אז אתה צריך ללחוץ על הגדרות הכרטיסייה ואחריה לחיצה על הגדרות מדינה בא אחריו שינוי. לבסוף, עליך לספק כתובת אמריקאית יחד עם מיקוד תקף. לשם כך, עדיף פשוט לחפש מחולל כתובות בגוגל. לאחר שתספק זאת, לחץ על עדכון, ותתבקש לרשום מחדש את חשבונך ב- Fire TV Stick שלך.

לפני שתתקין את Hulu, עליך גם לגרום למכשיר שלך לחשוב שאתה בארה"ב. זה תקף גם לגרום לחולו לחשוב שאתה נמצא בארה"ב. ו מכיוון שאתה לא יכול להיות בארה"ב פיזית אם אתה לא גר שם, אתה צריך להיות שם כמעט.

לגרום לאמזון והולו לחשוב שאתה בארה"ב

זהו הצעד החשוב ביותר אם ברצונכם לצפות בהולו במקל הטלוויזיה של אמזון פייר מחוץ לארה"ב. לא הכי קשה אבל הכי חשוב.

על מנת להיות בארה"ב ממש, אתה צריך להשתמש ב- VPN שהוא רשת פרטית וירטואלית. PrivateVPN מציעה כיום שני שרתים אמריקאים עובדים כשמדובר בהולו. אתה רק צריך אחד מהם כדי לגרום להולו לעבוד. כמובן שאנו מציעים שרתים רבים אחרים לדברים אחרים כמו נטפליקס.

כדי לגרום ל- PrivateVPN לעבוד, ראשית, אתה זקוק לחשבון. האם אתה רואה את כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של המסך? לחץ עליו ועבר את תהליך ההרשמה לשלושת השלבים שלנו. כן. זה מהיר. ואל תדאג, שלא כמו בפייסבוק, כאשר אנו אומרים שאכפת לנו מפרטיות, אנו מתכוונים למעשה לזה. וגם אם לא היינו כן, אנחנו ממוקמים בשבדיה, ובשוודיה יש חוקי פרטיות נהדרים.

אה, ויש לך גם 30 יום לבקש החזר אם אתה מגלה שהשירות שלנו לא עובד.

כך או כך, לאחר ההרשמה, עליכם לחפש את האפליקציה שלנו באפליקציית אמזון. עליכם לדעת לעשות זאת. אתה יכול לעשות את זה עם הקול שלך על ידי לחיצה על לחצן המיקרופון בשלט שלך, או שאתה יכול לחפש את האפליקציה שלנו דרך סרגל החיפוש.

לאחר שתוריד אותו, ספק את פרטי חשבונך והתחבר לאחד משרתי ה- Hulu העובדים שלנו.

צריך לומר Hulu כשמגיעים לקטע עם שרתים אמריקאים.

כשאתה מחובר, עבור אל Appstore של אמזון והורד את Hulu. ואם אתה רוצה להשתמש בו, אתה צריך להפעיל את PrivateVPN בכל עת. אחרת, השירות עשוי להפסיק לעבוד.

חלק הרישום

אם אתה רוצה לצפות בהולו במכשיר האש של אמזון פייר מחוץ לארה"ב, זה לא החלק החשוב ביותר, אבל הוא הקשה ביותר בוודאות. למה? מכיוון שזה כרוך בכרטיס אמריקאי. רק כרטיסים שהונפקו על ידי אמריקה יעבדו עם הולו. אם אינך מצליח להשיג כרטיס אמריקאי, תשכח להשתמש בהולו.

הפיתרון הטוב ביותר עבורך יהיה ככל הנראה קבלת כרטיס מראש מארה"ב. זה ידרוש ממך לחכות, אך תהיה הדרך הקלה ביותר להשיג כרטיס שאינו כרוך בהקמת חשבון בנק. אתה יכול לנסות להשיג כרטיס וירטואלי, אך לאלה יש אחוזי הצלחה נמוכים בהרבה. באופן אידיאלי, שאל חבר מארה"ב אם אתה יכול להשתמש בשלהם. או לגרום להם להקים חשבון עבורך. אלה 3 האפשרויות שלך. עשה את מה שהכי טוב עבורך, אבל אתה צריך לעשות אחד כזה. לא תוכל להקים חשבון עם כרטיס אמריקאי, ואם אתה רוצה לצפות בהולו ב- Amazon Fire TV Stick מחוץ לארה"ב, פשוט אין לך ברירה אחרת. מצא מישהו שיש לו כרטיס אמריקאי או קבל כרטיס בעצמך.

מלבד זאת, בעת ההרשמה, הקפד לספק מיקוד אמריקאי לשם כך. שוב, השתמש בגנרטור באינטרנט לשם כך.

לאחר מכן, בתנאי שאתה מחובר לשרת Hulu ב- PrivateVPN, עליך להיות מוכן לצאת לדרך!

צפו בהולו ב- Amazon Fire TV Stick מחוץ לארה"ב

אתה צריך להיות בארה"ב כמעט באמצעות PrivateVPN. אתה צריך להחליף את המדינה של Amazon Appstore שלך, כך שתוכל להוריד את Hulu. ולבסוף, אתה צריך כרטיס אמריקאי כדי ליצור חשבון ב- Hulu. ואז אתה טוב ללכת.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me