כיצד לפרוץ טלוויזיה במלון לצפייה בנטפליקס, אמזון פריים, הולו ואחרים

כיצד לפרוץ טלוויזיה במלון לצפייה בנטפליקס, אמזון פריים, הולו ואחרים

מאת PrivateVPN, 2018-09-16 10:27:31 בבידור


אתה נמצא במלון מרושע שלא רוצה שתצפה במה שאתה תמיד צופה ורוצה לדעת איך לפרוץ טלוויזיה במלון כדי לצפות בנטפליקס, אמזון פריים, הולו, BBC, או כל מה שאתה צופה?

זה פשוט.

זה גם לא כל כך פשוט.

כל מלון שונה. הם עשויים להשתמש בטלוויזיה אחרת, והם עשויים להשתמש בשיטות שונות לחסימת גישה. ומכיוון שעברו את כל המאמץ הזה, ברוב המקרים, זה לא יהיה קל.

השיטה הפשוטה ביותר לפריצת טלוויזיה במלון לצפייה בנטפליקס וכן הלאה?

החסימה הקלה ביותר למלון לעשות היא לחסום כפתורים או גישה לתכונות ספציפיות.

מלון עלול לחסום את לחיצה על הכפתור המאפשר לך לפתוח את אפליקציית Netflix או אולי להסתיר תכונות שיאפשרו לך לעבור בין אפליקציות..

פיתרון? איפוס מפעל. איפוס מפעל לרוב יבטל את הבעיה.

איך אתה עושה את זה?

אתה צריך לגוגל.

יש הרבה יצרני טלוויזיה. ישנם דגמי טלוויזיה רבים. כדי לומר לכם כיצד לאפס כל טלוויזיה מחדש, היינו צריכים מספר חודשים.

למרבה המזל, בתנאי שתגלה את דגם הטלוויזיה בו אתה משתמש ותבצע חיפוש בגוגל, תגלה כיצד לעשות זאת.

עם זאת, מלונות מסוימים נוקטים צעדים גדולים עוד יותר מה שמאפשר כמעט לאפס את הטלוויזיה.

וזה שימוש מגוחך לחלוטין בטלוויזיה חכמה. למה לבזבז כסף על זה חבר'ה?

לאנשים במלונות, וגם לאנשים שלא רוצים לעבור את כל הצרות הללו של הצורך לפרוץ טלוויזיה במלון בכל פעם שהם הולכים למלון כדי לצפות בנטפליקס, אמזון פריים והשאר, יש לנו פיתרון טוב יותר..

פיתרון עם פיתרון עוד יותר המאפשר לאנשים לצפות בתוכן עוד יותר מתמיד ללא קשר לאיזו טלוויזיה יש להם גם בבית.

במקום לפרוץ טלוויזיה במלון לצפייה בתוכן, קבל את מקל הטלוויזיה של אמזון פייר

אמזון היא שחקנית גדולה בתעשיית הבידור, וה- Fire TV Stick שלהם מציע את כל מה שתזדקק אי פעם עד כמה שיש לבידור טלוויזיה. מקל Fire Fire יאפשר לך אפילו לצפות בתכנים שאינם זמינים אפילו במדינה שלך עם התאמה קטנה.

כל מה שאתה צריך כדי שזה יעבוד הוא שקע HDMI יחד עם שקע בקרבת מקום בכדי להפעיל את Amazon Fire TV Stick באמצעות כבל מיקרו USB.. זהו זה. עם זה, אתה יכול לפרוץ טלוויזיה במלון לצפייה בנטפליקס, אמזון פריים, הולו ואחרים מבלי לעשות דבר נוסף מאשר לחבר מכשיר.

זה מופעל על ידי אפליקציית אמזון עם אפליקציות אנדרואיד, כלומר אפשר להתקין עליה אפליקציות מכל הסוגים ברגע שהן באנדרואיד..

אה, ולעיתים קרובות תוכלו להשיג את Fire TV Stick עבור פחות מ- 50 $. עבור פחות מ 40 $ עובדה.

למעט אם אתה נמצא במלון במדינה שאינה תומכת באפליקציה מסוימת או גרה במדינה שאינה תומכת באפליקציה או בשירות מסוים, ייתכן שלא תוכל ליהנות מכל התכונות של Amazon Fire TV Stick . למעשה, אף אחד לא יכול ליהנות מכל התכונות שלו מכיוון שלכל מדינה יש גבול מסוים, במיוחד כשמדובר בזמינות תוכן. לא משנה אם אתה משתמש ב- Fire TV Stick או לא.

ההבדל בין אוהבי ה- Fire TV Stick לאלה של Chromecast? שה- Fire TV Stick מאפשר לכם לפתור את הבעיה הזו בכדי שתוכלו לגשת לכל התוכן אליו תרצו לגשת.

מדוע תצטרך לטוס למשל לשוודיה מארה"ב, כדי לגלות שנטפליקס השבדית מציעה רק חלק מהסדרות והסרטים הקיימים באמריקה, ושגם אם פריצתם את הטלוויזיה במלון, הכל לא בכדי אתה עדיין אינך יכול לצפות בתוכנית הטלוויזיה ההיא שרצית לראות?

כיצד להפוך את כל התוכן לזמין במקל הטלוויזיה Fire

אתה יכול לפרוץ טלוויזיה במלונות כדי לצפות בנטפליקס וכדומה, אבל זה פשוט ייקח יותר מדי זמן ומחקר בכל פעם.

על מקל הטלוויזיה של האש? זה פיתרון פשוט.

אתה מתקין שירות VPN.

שירות VPN הוא רשת וירטואלית פרטית. אלה די מורכבים ויש להם הרבה תכונות, אבל כולם יורדים לשתי תכונות עיקריות שהן הצפנה ויכולת לשנות מיקום בלי לזוז.

שירות ה- PrivateVPN שלנו? זה זמין באפליקציית Amazon Appstore כלומר אתה יכול להוריד את האפליקציה שלנו כמו כל אפליקציה ב- Fire TV Stick.

וזה הרבה יותר טוב מלהצטרך לפרוץ טלוויזיה במלון כדי לצפות בנטפליקס והשאר. ימין?

ברגע שיש לך את האפליקציה שלנו, התחבר לשרת של המדינה שאליה אתה רוצה לגשת, וזהו.

אתה יכול לצפות ולגשת למה שאתה רוצה.

כמה דברים שכדאי לזכור

לא כל שרת יעבוד עם השירות בו תרצו להשתמש. נטפליקס? בגלל הלחץ של בעלי הזכות בתוכניות וסרטים מסוימים, נטפליקס עושה מאמץ מתמיד להוריד את שרתי ה- VPN. עם זאת, אנו גם מקפידים על מאמץ עקבי במונחים של שמירה על כך שהם עובדים כפי שהלקוחות שלנו מעריכים את היכולת לצפות בתכניות שלהם במקום רק שרת VPN שכמעט עובד עם הכל.


המדריך שלנו בנושא נטפליקס יודיע לך על אילו מדינות עובדות כמו דמויות נטפליקס, אך ככל שאוהבים ארה"ב ובריטניה הולכים, בכל פעם ששרת יפסיק לעבוד, תדע על כך באפליקציה שלנו.

אה, ותלוי באיזו מדינה תגדיר בעת ההרשמה, יתכן שלא תהיה לך גישה לכל היישומים. לדוגמה, Hulu אינה זמינה מחוץ לאמזון האמריקני Appstore ולא כי Hulu קל לשימוש מלכתחילה. אנו ממליצים לקרוא את המדריך שלנו בוודאות! קל מאוד לפרוץ טלוויזיה במלון לעומת הגדרת Hulu. זה בטוח!

כדי להתקין אפליקציה שאינה זמינה במדינה שלך, עליך להיות מחובר לאפליקציית Amazon Appstore של אותה מדינה אם פריט זה אינו זמין ברחבי העולם. אם תרצה לעשות זאת, לחץ על הקישור נהל את התוכן והמכשירים שלך שרק סיפקנו ולחץ על הגדרות בא אחריו הגדרות מדינה ו שינוי. כמובן, אם כן, עליך לשנות את המיקום שלך יחד עם הכתובת שלך. זה הכי טוב להשתמש במחולל כתובות עבור החלק הזה! פשוט חפש אחד בגוגל!

לאחר שתעשה זאת, בפעם הבאה שתפעיל את ה- Fire TV Stick שלך, תתבקש למסור את פרטי חשבונך וזהו. עדיף להישאר מחוברים ל- VPN בזמן ביצוע פעולה זו.

לפרוץ טלוויזיה במלון או להשתמש במקל טלוויזיה Fire?

כדי לפרוץ טלוויזיה טלוויזיה במלון או להשתמש במקל טלוויזיה Fire? אתה צריך לקנות את Fire TV Stick, זה בטוח, אבל ברגע שתעשה זאת, זה לנצח. זה שם. זה עובד. כל האפליקציות שלך ממש שם. כל עוד אתה מחובר ל- Wi-Fi.

למה אתה מחכה? הצטרפו אלינו עכשיו, והימנעו מהטרחה הנחוצה להתמודד עם הטלוויזיה של המלונות והמגבלות שלהם בין אם זה נובע מהיעדר טלוויזיה חכמה, טלוויזיה חכמה מוגבלת או טלוויזיה חכמה חסומה.

אלא אם כן אתה רוצה להיאבק. אל תצטרף אלינו אז.

אה, ואם הטלוויזיה שלך מוגבלת במלון שלך, השאר ביקורת רעה! בואו נגמור את השיגעון הזה!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me