כיצד לעבור על מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט

כיצד לעבור על מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט

מאת מייקל סמולסקי, 2018-05-08 09:24:29 בעסקים


אתה רוצה לדעת לעבור על מסנני אינטרנט שהוגדרו על ידי ספקי האינטרנט אם זה הספק שלך בבית או המפעיל הסלולרי שלך? יש לך בהחלט את הזכות. במיוחד כאשר אין שום דבר רע באתר שאתה מנסה לגשת אליו. דבר אחד לחסום אתרים שמאוד רעים לאנושות כמו שווקים שחורים, אבל משתמשים שאינם יכולים אפילו לגשת אליהם באינטרנט רגילים מכיוון שהם לא נמצאים באינטרנט הרגיל. ואז, כמובן, יש את כל הדברים חסרי התוכן הבלתי חוקיים שיכולים להיות מוצדקים במקצת לפעמים, אבל לפעמים אתה פשוט מנסה לגשת לאתר רגיל, ובום. זה לא עובד.

דוגמה מדוע מסנני רשת לפעמים מגוחכים

אתה עובד והאינטרנט שלך מחליט להפסיק לעבוד. אתה מחליט להשתמש באינטרנט שמספק המפעיל הסלולרי שלך. באופן כללי, אינך משתמש בו לעבודה ולכן אף פעם אין לך בעיה שכן אתה פשוט גולש במדיה חברתית, אך כעת אתה צריך לעבוד, אז אתה נכנס לאתר שאתה צריך לגשת אליו. אופס. אתה לא יכול להיכנס מכיוון מפעיל הטלפון הנייד שלך "דואג לביטחונך" ולא יאפשר לך להיכנס מכיוון שאתה אולי לא מספיק מבוגר לראות את האתר הזה וגורם לכך שתצטרך לספק מסמכים המוכיחים שאתה מבוגר מספיק. בשביל מה בכל זאת? כך שתוכלו לראות משהו שאולי אינכם זקנים מספיק אליו אך תראו בדרך זו או אחרת בכל מקרה? וזה מטורף במיוחד כשאין שום דבר רע באתר.

במצבים כמו זה, לדעת לעבור על פני מסנן אינטרנט שהוגדר על ידי ספקי אינטרנט זה המפתח שכן אספקת מידע לבני אדם לוקח זמן, והכי חשוב, אם אתה חושב שפייסבוק גרועה מבחינת הפרטיות, הדבר לוקח את הדברים לשלב הבא כ האלגוריתם של פייסבוק אינו מורכב מאנשים, הוא עובד בעצמו. כאשר אתה בעצם צריך לשלוח מישהו למישהו דרך אימייל, מישהו צריך להסתכל על זה. ובטח, ייתכן שהצפנה קיימת, כלומר איש אינו יכול לפרוץ אותה, אך בואו להיות אמיתיים, אין שום דבר שמונע את האדם שמסתכל בדרכון או בדף חשבון הבנק שלך עם הכתובת עליו, לצלם אותו או כזה. וזהו איום הפרטיות האמיתי.

אז כן, לא פלא מדוע תרצו לעבור על מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי האינטרנט. מדוע אסור לאפשר לך להיכנס לאתר? מדוע יהיה עליך לאמת שאתה מבוגר מספיק כדי להיכנס לאתר על ידי מסירת המידע האישי שלך?

אה, ואגב, זו לא הייתה דוגמא מורכבת. זה קרה. לי.

אז איך עוברים מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט?

כמובן שאתה יכול לספק את המידע האישי שלך לחברה שמבקשת אותו כדי שיוכלו להוכיח את גילך לגשת לאתר שיש לך זכות גישה אליו באופן חוקי, אך לא יכול מכיוון שמישהו החליט שהוא עשוי להכיל תוכן שאתה צעיר מדי בשביל. או שתוכל להשתמש באפשרות השנייה שבה תצטרך להשתמש בכל מקרה בכל מקרה.

כדי לעבור על פני מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט, עליך לגרום להם לא לדעת אל מה אתה ניגש.

הסיבה היחידה שהם יכולים למנוע ממך גישה לאתר היא מכיוון שהם רואים שאתה ניגש לאתר. מה אם הם פשוט היו רואים שטויות? זה מה שהצפנה גורמת להם לראות.

רשתות וירטואליות פרטיות מספקות הצפנה. וזה מה שאתה צריך להשתמש בו. PrivateVPN הוא שירות רשת וירטואלי פרטי, למעט שאין בו שרתים בלבד בארה"ב שלא כמו הרבה שירותים. הנה העניין, הצפנה עשויה לעזור בתוכן שנחסם, אך אם יש חסימה גיאוגרפית, כלומר המיקום שלך מסומן , ייתכן שלא תוכל לגשת לאתר מסוים או להשתמש בו בכל מקרה. אנו מציעים 56 מיקומי שרת ברחבי העולם, כלומר, תוכל להגיע לגישה לכל התוכן חסום הגיאוגרפיים, וכן, זה אומר שאם אתה רוצה להיות בארה"ב או בבריטניה בלי להיות שם, אתה יכול. אולי תרצה להשתמש בהולו בקנדה למשל.

וזה קל להפליא להגדרה.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של המסך ולעבור בתהליך ההרשמה שלנו בשלושה שלבים.

כן, זה אמנם עולה, אך אנו נבחרנו כשירות ה- VPN בעל הערך הטוב ביותר, ואנחנו נותנים לך 30 יום לבקש החזר מלא. ואם אתם מחפשים שירות VPN אמין שלא תשנאו, אפשרות בחינם אינה ברירה. משהו בחינם מקשה על ההפעלה מכיוון שפחות כסף נכנס למשמעות שהשירות שאתה משתמש בו כנראה מוכר את הנתונים האישיים שלך, אבל זה גם אומר שיש יותר מדי משתמשים שמנסים לגשת אליו, ומכאן שהתוצאה היא באיכות נמוכה שירות. ומי רוצה להרגיש כאילו הם משתמשים באינטרנט 2008 בשנת 2018?

לאחר ההרשמה, כל שעליכם לעשות הוא להוריד את לקוח ה- PrivateVPN הנכון על ידי מעבר לתחתית העמוד שלנו ולחץ על לשונית ההורדה ואחריה התקנת הלקוח ופשוט חיבור לאחד השרתים שלנו, ואז, מסנני אינטרנט ביי. אה, ודאג לבדוק את הפוסט שלנו מדוע אתה זקוק לשירות VPN בשנת 2018 אם יש לך ספק לגבי השימוש בשירותי VPN.

זה לא קשה לעבור על מסנני רשת שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט

זה לא קשה, אבל עדיין ייתכן שיש לך בעיות. אז אם יש לכם שאלות כיצד לעבור על מסנני אינטרנט שהוגדרו על ידי ספקי אינטרנט או כל דבר אחר שקשור לשירות שלנו או כיצד זה עשוי לעזור לכם, יש לנו את שירות הלקוחות הטוב ביותר בכל הנוגע לשירותי VPN כפי שנבחרו על ידי vpnMentor אז וודאו להושיט יד אלינו!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me