כיצד לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין ולמה אתה לא יכול מלכתחילה

כיצד לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין ולמה אתה לא יכול מלכתחילה

מאת מייקל סמולסקי, 2018-12-13 13:06:58 בנסיעות


אם תקראו ביקורות על שדות תעופה בסין, תדעו כי עיכובים נפוצים מאוד בגלל הצבא הסיני השולט במרחב האווירי הסיני. תלונה גדולה עוד יותר? אתרים שנחסמים בסין. עיכובים, בנוסף לכך שאינך יכול לגשת לרוב האינטרנט אינו מצב שאתה רוצה להיות בו בוודאות. במיוחד אם אתה טס הרבה דרך סין. האם יש דרך לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין? ולמה הם חסומים מלכתחילה?

האינטרנט הסיני מצונזר על ידי ממשלת סין

האם שמעת פעם על חומת האש הגדולה של סין? אולי לא אבל בטח שמעת על החומה הגדולה של סין. החומה הגדולה של סין נבנתה להגנת האימפריה הסינית מפני המונגולים. האם הוא שימש את מטרתו? לא באמת. המונגולים בסופו של דבר כבשו את סין. לרובנו יש גם קצת DNA מונגולי.

החומה הגדולה של סין נועדה להגן על סין מפני פולשים, בדיוק כמו ש"חומת האש הגדולה של סין "נועדה להגן על הסינים מפני הפלטפורמות המקוונות הרעות, כמו כל דבר שהוא אמריקאי ואפילו אירופי..

תשכח מכל כלי שאתה משתמש בו לבידור או לעסקים, בין אם בסין או בשדות תעופה בסין.

הכותל הגדול של סין לא מנע ממונגולים לכבוש. חומת האש? זה עושה עבודה טובה בהרבה, אך עדיין יש דרך לעקוף אותה, ואם תעשה זאת תוכל לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין..

כיצד לעקוף את חומת האש הגדולה כדי לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין

האם אתה רוצה לעקוף את חומת האש הגדולה? זה לא כזה קל. אם מדינה מעסיקה שני מיליון אנשים כ"משטרה מקוונת ", אתה יודע שזה לא יהיה קל.

יש דרך לעקוף אותו בכל זאת!

קוראים לזה רשת פרטית וירטואלית. זה מאפשר או ליתר דיוק מאפשר לך לשטות בסין לחשוב שאתה מחוץ לסין.

ראה, אם אתה מתחבר לרשת פרטית וירטואלית המכונה גם VPN, אתה יכול להיות בכל מקום בעולם בתיאוריה. אם אתה משתמש בשירות הנכון, אתה יכול אפילו לצפות כמו אוהבי נטפליקס אמריקאיים מחוץ לארה"ב.

אם אתה מחובר ל- VPN ומחובר לשרת מחוץ לסין, להלכה, זה אמור לאפשר לך לעקוף את חומת האש הגדולה כדי לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין ומחוצה להם..

לרוע המזל, בסביבות 2011, סין החלה לטפל בשירותי VPN. בכך אנו מתכוונים בשנת 2018, קשה מאוד להשיג VPN לעבוד בסין.

קשה למצוא אתר VPN בסין, קשה עוד יותר להתקין VPN, ואם אתה יכול לנהל את כל זה, להשיג VPN שעובד בסין, זה קשה.

זה דורש VPN של התגנבות.

VPN של התגנבות היא מערכת המאפשרת לך להטעות את סין. איך זה עובד? זה לא כל כך פשוט להסביר. אתה כאן כדי לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין, לא כדי להבין את כל המדעים העומדים מאחוריה, אלא אם לומר בפשטות, כל מה שמסוגלת סין לדעת על VPN סטנדרטי שמוביל למניעת VPN לעבוד, זה לא יכול מתי אתה מחובר ל- VPN Stealth.

ל- PrivateVPN מצב VPN של התגנבות, וזה יאפשר לך גישה לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין. כרגע זה נמצא במחשבים ובאייפון עם גרסת האנדרואיד שהושקה תוך זמן קצר. אולי זה כבר בחוץ כשאתה קורא את זה.

הסיכונים הנובעים מהניסיון לגשת לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין

מכיוון שהזכרנו שוטרים מקוונים, חשבנו שיהיה טוב להזכיר את הסיכונים.

בתנאי שאינך בעלים של חברת VPN ואינך סיני, סביר להניח שלא תלך לכלא.

אם סוג כלשהו של קצינים מסתובב סביבך ורואה אותך משתמש ב- VPN, ייתכן שהמכשיר שלך יוחרם. יתכן וייתכן שתאסור על כניסה למדינה בעתיד.

מדוע העולם לא עשה משהו בעניין?

כאשר הקהילה מתכנסת, שינויים יכולים לקרות, נכון?

ובכן, לא כשמדינה שולטת בנו. וסין כן.

רוב המוצרים מיוצרים בסין. תאר לעצמך שזה פשוט הפסיק. יהיו לכך השלכות קטסטרופליות על הכלכלה בכל רחבי כדור הארץ. משום מקום מחשבים ניידים, טלפונים, טלוויזיות ו- Fire TV Stick מיוצרים בסין לא יגיעו אליך, מכיוון שסין מייצרת את כולם. זה ידרוש בניית מיליוני מפעלים, וכמובן שזה ינפח את המחירים של כל מוצר בודד בגלל השכר הגבוה יותר שהעובדים יקבלו.

אם אתה תוהה מדוע אינך יכול לגשת מלכתחילה לגישה לאתרים חסומים בשדות תעופה בסין. זו הסיבה.

תראו את אפל. סין הורתה להוריד את כל שירותי ה- VPN מחנות האפליקציות הסינית, והם עשו זאת. לא הייתה להם ברירה.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me