כיצד Jailbreak את מקל ה- Fire TV בבריטניה

כיצד Jailbreak את מקל ה- Fire TV בבריטניה

מאת מייקל סמולסקי, 2019-04-11 13:52:36 במדריכים


נמאס לך ממגע הטלוויזיה Fire ומעוניין לדעת איך אתה יכול לשבור את ה- Fire TV Stick בבריטניה? טוב שלא ניסית כל כך פלטפורמות אחרות. הם מוגבלים בהרבה מכוכב ה- Fire TV. עם זאת, אנו נראה לכם כיצד תוכלו לשבור את Jail TV Stick בבריטניה, כך שתוכלו להשתמש בו ה- Fire TV Stick למלוא הפוטנציאל שלו.!

וזה ממש פשוט.

זה איך אתה Jailbreak את מקל הטלוויזיה Fire בבריטניה

 • לך ל הגדרות על מקל ה- Fire TV שלך.
 • לחץ על טלוויזיה האש שלי.
 • כעת לחץ על אפשרויות למפתחים.
 • להדליק אפליקציות ממקורות לא ידועים ו ניפוי באגים ב- ADB.
 • תתבקש לאשר את בחירתך לפני שתפרץ את הכלב עם Fire TV Stick בבריטניה.

זה, כשמה כן הוא, יאפשר לכם להתקין אפליקציות ממקורות לא ידועים. כעת נעבור איזה סוג של אפליקציות תוכלו להתקין, כיצד להתקין את Kodi וכיצד לפרוץ את כל ה- Fire TV Stick בבריטניה באופן מלא, מכיוון שהיכולת להוריד את כל האפליקציות עדיין לא נותנת לכם חופש מלא..

וככה אתה מוריד כל אפליקציה שאתה רוצה

תחילה עליך לחפש אפליקציה בשם Downloader ב- Fire TV Stick שלך. מוריד היא אפליקציה שמאפשרת לך להוריד ב- Fire TV Stick שלך. כך אתה מוריד אפליקציות ב- Fire TV Stick שלא מגיעות מה- Appstore של אמזון.

לאחר שתעשה זאת, חפש את האפליקציה שברצונך להוריד עם סיומה של ".APK", כמתכונת האנדרואיד לאפליקציות. ה- Fire TV Stick פועל על גרסה שונה של אנדרואיד ומכאן שהוא מפעיל אפליקציות אנדרואיד.

היזהר עם זאת. לא כל מקור להורדת אפליקציות אמין. גם לא כל אפליקציה מיועדת לעבוד עם Fire TV Stick.

כיצד Jailbreak את מקל הטלוויזיה של האש בבריטניה ככל שקודי הולך

הרוב יראו את קודי כאפליקציה שמאפשרת לכם באמת לפרוץ את ה- Fire TV Stick בבריטניה בגלל החופש שהוא מעניק. זו הסיבה שרוב האנשים גם הולכים לחפש איך להשיג את קודי כשאתה פורץ כלאיים את ה- Fire TV Stick בבריטניה..

כך אתה עושה את זה:

 1. עבור אל kodi.tv.
 2. לחץ על הורד.
 3. בחר אנדרואיד.
 4. העתק את הקישור אל ARMV7A (32BIT)
 5. פתוח מוריד והדבק את הקישור הזה ב.
 6. לבסוף, התקן אותו.

כך תוכלו להשיג את הגרסה הטובה ביותר של קודי, ומכיוון שהיא ישירות מאתר Kodi, אתם גם יודעים שבטוח להוריד.

זה איך Jailbreak לחלוטין את מקל הטלוויזיה Fire בבריטניה

זה דבר אחד להיות מסוגל להוריד כל אפליקציה ב- Fire TV Stick, אבל הרבה אפליקציות חסומות בבריטניה. DAZN לא עובד בבריטניה כמו שהוא. נטפליקס בבריטניה לא מציעה לא פחות מנטפליקס האמריקאית וזהה גם עם אמזון פריים. אה, ושכח משימוש בהולו בבריטניה.

הבעיה הגדולה ביותר בגישה ללא קשר לאזור שלך היא האזור שלך. אם אתה רוצה לשבור לחלוטין את ה- Fire TV Stick בבריטניה, אתה צריך להיות מסוגל להערים את כל האפליקציות שאתה משתמש בהן כדי לחשוב שאתה נמצא באזור הטוב ביותר האפשרי לאפליקציה הזו..

וכאן נכנס VPN.

שירותי VPN לא רק מגנים עליכם ככל שהפרטיות באינטרנט שומרת על בטיחותכם לא משנה מה תעשו, אלא הם גם מאפשרים לכם לשנות את המיקום שלכם מבלי להזיז סנטימטר.

אם אתה משתמש ב- VPN, תוכל לבטל את החסימה של כל שירות בחוץ.

כמובן, ישנם כמה גבולות לכך.

לאחד, לא כל שירות VPN שווה, ולא לכולם יש אפליקציות ב- Fire TV Stick מלכתחילה. לשניים, לא כל שירות מציע כמות זהה של מיקומי שרת. בחלקם יכולים להיות 3 מיקומים, בחלקם יכולים להיות מאות, ובמקרה זה, ל- PrivateVPN יש 60. אתה רוצה שיהיה מגוון נחמד של מיקומי שרת שכן רק שרתים אמריקאים יגבילו אותך לביטול חסימת התוכן האמריקני בלבד. אבל אתה גם רוצה שהשרתים שבהם אתה משתמש יעבדו עם השירותים שבהם אתה רוצה להשתמש.

אוהבי DAZN עושים מאמצים למנוע משירותי VPN לעבוד, כלומר רק מעטים תומכים בכך, כאשר PrivateVPN הוא חלק מאותה קבוצה. תבינו, אינכם צריכים להשתמש ב- PrivateVPN, אבל אין הרבה ברירה בחוץ ביחס ל- Fire TV Stick, ו- PrivateVPN פשוט עובד במקרה עם הולו, אמזון פריים, DAZN, ורבים נוספים עליהם תוכלו לקרוא על שלנו בלוג. הסיבה לכך היא שאנחנו משקיעים באיכות על פני כמות. זו בדיוק הסיבה שאנו תומכים גם באזורי נטפליקס ביותר בשוק.

אם תרצה לנסות אותנו, תצטרך להירשם לאתר שלנו, אך זה לוקח פחות מ -60 שניות וזה יאפשר לך לשבור לחלוטין את ה- Fire TV Stick בבריטניה. אם תרצה לדעת על שירות ספציפי שעובד עם PrivateVPN, הקפד לפנות אל תמיכת הלקוחות שלנו, ובינתיים, אל תהסס לבדוק את הבלוג שלנו לקבלת טיפים ושימושים נוספים ב- VPN. הו, ואנחנו תומכים בשישה מכשירים בו זמנית מחשבון אחד בין אם זה מכשיר ה- iPhone, Android או שולחן העבודה שלך!


נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me