כיצד לצפות ב- ITV Hub באירלנד

כיצד לצפות ב- ITV Hub באירלנד

מאת מייקל סמולסקי, 2019-04-08 14:53:13 בבידור


זה לא ש- RTE הוא גרוע, זה פשוט לא מציע הרבה תוכן שכדומה ל- ITV Hub. הבעיה היא ש- ITV Hub לא עובד באירלנד. וזו הסיבה שאתה כאן. אתה רוצה לדעת איך לצפות ב- ITV Hub באירלנד.

למען האמת, זו לא המשימה הכי קשה שיש, ואם אתה קורא את המדריך שלנו כיצד לצפות ב- BBC iPlayer באירלנד, אתה יודע שזה קל יחסית, ובאותה מידה אותה שיטה חלה כאן.

מה הסיבה שמאחורי אתה לא יכול לראות רכזת ITV באירלנד, ומה צריך לעשות?

כשמדובר בבידור, זה די תמיד נופל לזכויות על תוכן. כאשר ITV קונה זכויות לתוכן, הוא קונה זכויות כדי להציג תוכן זה בבריטניה. קניית זכויות כדי להציג משהו ברחבי העולם פשוט לא הגיונית עבור ITV. ITV אינו Netflix. בסופו של יום, הכל קשור לכסף, וכי ITV יציג תוכן באירלנד, זה יעלה להם, וכסף זה לא יוחזר.

אלא אם כן אתה תורם על ידי תשלום מנוי חודשי. ותאוריה, אתה יכול. אבל יש לנו פיתרון הרבה יותר טוב שיאפשר לכם להוציא את הכסף הזה הרבה יותר טוב.

אם אתה רוצה לראות רכזת ITV באירלנד, אתה רק צריך לגרום ל- ITV לחשוב שאתה בבריטניה. זה כל מה שאתה די צריך לעשות, בתנאי שאתה רוצה לצפות רק במחשב הנייד שלך. אנו מסתכלים על מכשירים ניידים בסוף הפוסט הזה.

איך אתה שולל את ה- ITV לחשוב שאתה בבריטניה? על ידי שינוי המיקום שלך, כמעט.

כיצד תשנה את מיקוםך לצפייה במרכז ה- ITV באירלנד?

באמצעות VPN. VPN הוא רשת פרטית וירטואלית. חשוב על זה כפילטר. כשאתה מסנן מים בבית, מים קשים נכנסים למסנן. המסנן מסיר את הקשיות ומספק מים רכים. VPN לוקח את האינטרנט ומשפר אותו.

במקרה שלך, זה מאפשר לך לצפות ב- ITV Hub באירלנד. VPN יכול גם לאפשר לך לצפות ב- BBC iPlayer באירלנד או בנטפליקס האמריקאית באירלנד. ההזדמנויות הן אינסופיות אם אתה משתמש בספק ה- VPN הנכון.

וכאן נכנס PrivateVPN.

PrivateVPN עובד עם ITV Hub, זה עובד עם ה- BBC iPlayer, והוא גם תומך באזורי נטפליקס הרבים בעולם. אכפת לך לצפות במשחק הכס מחוץ לארה"ב? אנו תומכים ב- HBO כעת. DAZN, Hulu, Amazon Prime, אתה קורא לזה.

כמובן שתוכלו להשתמש בכל שירות אחר שעובד עם ITV Hub. אך לפני שתירשם וודא שזה עובד עם ITV. אוהבי ITV עושים מאמצים למנוע משירותי VPN לעבוד עם הפלטפורמות שלהם.

ל- PrivateVPN אין את רוב השרתים בעולמות, אבל השרתים שיש להם, הם עובדים עם השירותים שאליהם ברצונך לגשת ולא רק חסרי משמעות. וזה חשוב. לאחר שתקראו את זה, מודעות על שירותי VPN יתחילו להופיע ותראו שהשירותים מפרסמים כמות אדירה של שרתים. מה שהם לא יגידו לך זה כמה מהשרתים האלה עובדים עם השירותים שאכפת לך מהם.

אתה יכול לבחור לשלם מנוי ITV זה או שאתה יכול לבחור PrivateVPN ולהיות VPN שמאפשר לך לצפות בנטפליקס יותר מתמיד, וזה עובד גם עם BBC וזה שומר עלך באינטרנט עם קידוד 256 סיביות, וחזק חוקים שוודים המונעים מאיתנו לאחסן יומנים סביב השימוש שלך. זוהי השיחה שלך בכל זאת.

אך עדיין ישנה בעיה לצפייה במכשירים ניידים אם תבחר לעשות זאת, כך או כך, בגלל ש- ITV אינו זמין בחנויות מחוץ לאזור הנתמך..

צפו במרכז ה- ITV באירלנד במכשירי Apple שלכם

עליך לצאת מחשבון iCloud שלך.

לאחר שתעשה זאת, פשוט צור אחד חדש, עם פרטים בבריטניה.

זה יאפשר לך להוריד ITV וכל יישום אחר הזמין רק בבריטניה.

אתה יכול לחזור לחנות הנוכחית שלך לאחר שתוריד את ה- ITV Hub.

רק וודא שלא לשנות את מיקום החשבון הנוכחי שלך. אם כן, תאבד הכל.

צפו במרכז ה- ITV באירלנד במכשירי ה- Android שלכם

במכשירי אנדרואיד אתה צריך לשנות את המיקום שלך בחשבון הנוכחי שלך.

גוגל מדריכה אותך כיצד לעשות זאת, וצירפנו קישור. הקפד לשנות את האזור שלך להיות בבריטניה.

זה יאפשר לך להוריד את ה- ITV Hub באירלנד.

כך ניתן לצפות במרכז ה- ITV באירלנד

אין שום דבר קשה לצפייה ב- ITV Hub באירלנד. זה רק דורש לדעת את הכלי הנכון, וכיצד להוריד את האפליקציה.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me