מדוע Hulu אינה זמינה בבריטניה וכיצד ניתן להקים Hulu בבריטניה

מדוע Hulu אינה זמינה בבריטניה וכיצד ניתן להקים Hulu בבריטניה

מאת מייקל סמולסקי, 2019-05-03 10:03:30 בבידור


אמנם ניתן היה לדמיין שבריטניה תתמוך בכל פלטפורמות הזרימה הגדולות, אך במציאות היא תומכת במעט מאוד שכן היא מאפשרת לצפות ב- BBC iPlayer ללא שום בעיה, אולם הולו אינה זמינה בבריטניה, וגם DAZN אינו מבוסס על לונדון. אבל מדוע הולו אינה זמינה בבריטניה? אנו נשיב על כך ואז נראה לך כיצד להקים את Hulu בבריטניה.

כשמדובר בסיבה לכך שהולו אינה זמינה בבריטניה, ישנם כמה גורמים שמעורבים בכך שהפלטפורמות האחרות הן פלטפורמות אחרות, בין אם מדובר בנטפליקס או בערוץ טלוויזיה כמו BBC, או בעל זכויות או זכויות בלעדיות לתוכניות וסרטים בבריטניה. . בעוד שהולו אולי תוכל להזרים מופע מסוים בארה"ב, היא אולי לא תוכל לעשות זאת בבריטניה. אם חבורה של ערוצים מציעים זכויות בלעדיות להראות מופע בבריטניה, אף חברה אחרת לא יכולה להיכנס להראות את התוכנית הזו. הסכמים מסוג זה מגבילים לעתים קרובות פלטפורמות כמו Hulu ו- DAZN להגיע למדינות אחרות.

כולנו יודעים שבסופו של דבר אכפת לכם יותר מההקמה של Hulu בבריטניה מאשר מדוע Hulu אינו זמין כי בסופו של דבר אתם רק רוצים להיות מסוגלים לצפות בו, ויש 3 צעדים שצריך לנקוט לשם כך.

 1. צור חשבון הולו באמצעות כרטיס אמריקאי.
 2. טיפש את הולו במחשבה שאתה בארה"ב.
 3. טריק את חנות האפליקציות שלך כדי להראות לך את הולו כך שתוכל להוריד אותו אם אתה נמצא במכשיר נייד או ב- Fire TV Stick.

יצירת חשבון Hulu להקמת Hulu בבריטניה

כנראה שלא דמיינת לעצמך שתקראי הדרכה כיצד ליצור חשבון באתר. למרבה המזל, התהליך עצמו די קל.

המלכוד? שאם אתה רוצה להקים את הולו בבריטניה, אתה צריך כרטיס אמריקאי. ללא יוצאי דופן.

עם זאת, יש לנו כמה הצעות שעדיין דורשות כרטיס אמריקאי, אך זה יכול להקל עליך:

 1. שאל מישהו בארה"ב האם הוא יאפשר לך להשתמש באחד מהקלפים שלו בין אם הם יוצרים עבורך חשבון או שיספקו לך את הפרטים.
 2. שאל מישהו שיש לו כבר חשבון Hulu אם הוא יכול לשתף. אולי להציע גישה לשירות אחר בתמורה או להציע לשלם מחצית מדמי המנוי החודשיים.
 3. קבל כרטיס ששולם מראש בארה"ב. שלם לחבר בארה"ב כדי להשיג אחד בחנות, או הזמין אחד באופן מקוון. המפתח הוא שיש עליו כסף כאילו גם אתה נרשם למשפט, אתה תצליח רק אם יש לך כסף בכרטיס שלך. זה כדי למנוע מאנשים לבצע מספר בלתי מוגבל של ניסויים.
 4. קבל כרטיס וירטואלי ששולם מראש בארה"ב. תהליך זה הוא די מיידי אך יש לו אחוזי הצלחה נמוכים יותר, אם כי זה נובע בעיקר מהעובדה שלרובם אין כספים בכרטיסים וירטואליים, ואלו חובה!

כל אחת מהאפשרויות הללו צריכה לעבוד. מה שלא יעבוד זה קבלת כרטיס מתנה מכיוון שכאשר כרטיסי מתנה של הולו הם אפשרות בעתיד בעת ההרשמה, לא נותנים לך שום אפשרויות להשתמש בכרטיס מתנה של הולו.

להזיז את הולו לחשוב שאתה בארה"ב להקים את הולו בבריטניה

קבלת כרטיס אמריקאי היא ללא ספק החלק הקשה ביותר בתהליך זה וסיבה מדוע רבים אינם מקימים את הולו בבריטניה., אך הונאה של הולו לחשוב שאתה בארה"ב הוא הצעד החשוב ביותר במדריך זה כאילו אתה משתמש בכלי השגוי. הולו לא תעבוד או תזרום באיכות שלא ניתן יהיה לצפות בה.

כמו שאתה שולל את הולו? עם VPN.

שירותי VPN מאפשרים לך לשנות את המיקום שלך מבלי לזוז. אתה בוחר את האזור שאליו אתה רוצה להתחבר, ובכן, זהו.

אך אמנם ישנם הרבה שירותי VPN בחוץ, בכל הנוגע לגישה לפלטפורמות כמו Hulu, HBO NOW או DAZN, אך קיימות רק כמה אפשרויות בחוץ מכיוון ששירותים אלה עושים מאמצים למנוע שירותי שירותי VPN לעבוד. דיברנו על הסיבה מדוע הולו אינה זמינה בבריטניה. הסיבה העיקרית נבעה מחוסר הזכויות לתוכניות וסרטים. באמצעות VPN מישהו יכול לגשת למופע Hulu בקלות. תוכנית זו עשויה להפיץ באופן בלעדי על ידי ערוץ טלוויזיה מסוים בבריטניה. מדוע מישהו ישלם עבור חבילה הכוללת ערוץ מסוים אם הוא יכול להשיג את הולו בזול בהרבה? וזה גורם לחבורה של חברות הלחיצות כמו Hulu, DAZN, ואפילו Netflix.

PrivateVPN הוא שירות העובד עם הולו. אחרי הכל, אם זה לא היה, לא היינו מפרסמים את הפוסט הזה. זה עובד גם עם DAZN ותומך ברוב אזורי נטפליקס בשוק, תוך מתן מהירויות שאתה כבר רגיל אליהם ואולי לא יהיו חדשות טובות לך אם האינטרנט שלך גרוע..

זו רק רישום של 60 שניות ואחריו התחברות לשרת נתמך Hulu.

וזה יאפשר לך להקים את הולו בבריטניה או בכל מקום אחר על הפלנטה לצורך העניין. למרות שזה תלוי במכשיר שלך. במכשירים ספציפיים אתה זקוק גם לאפליקציה, ואם אין לך חנות אפליקציות אמריקאית, סביר להניח שהולו לא תהיה בחנות ההיא מייד. לפיתרון סוגיות אלה המשך לקרוא.

כך ניתן להגדיר את הולו בבריטניה במכשירי אנדרואיד

במכשירי אנדרואיד אתה די גמיש ככל האפשרויות של הורדת Hulu כדי להגדיר אותה.

 1. להלן הדרכה של גוגל כיצד לשנות את המיקום של חנות Google Play. החל אותו כאשר מיקום השינוי שלך הוא ארה"ב. זה יאפשר לך להוריד את הולו בדרך הרשמית. אתה תמיד יכול לחזור אחורה אחרי.
 2. חפש את "Hulu.APK" באינטרנט. עליכם להיזהר משלב זה מכיוון שלא כל המקורות אמינים אך בהתחשב בהולו היא אפליקציה בחינם, עליכם להיות מסוגלים למצוא מקור אמין להורדתו בקלות. לאחר שתוריד אותו, אפשר התקנה ממקורות לא ידועים והתקן את אפליקציית Hulu.
 3. אפשר אתר שולחן עבודה בדפדפן האינטרנט שלך כדי לגרום להולו להופיע כאילו אתה נמצא במחשב. (לא עובדים בכל המכשירים)

כך ניתן להגדיר את הולו בבריטניה במכשירי אפל

בין אם באייפד או באייפון, בכל הקשור להגדרת Hulu בבריטניה במכשירי אפל, עליכם לצאת ראשונה מחשבון ה- iCloud הנוכחי שלכם בחלק ההגדרות במכשיר..

לאחר היציאה מהחשבון הנוכחי שלך, עליך ליצור חשבון חדש, כאשר המיקום של חשבון חדש זה נמצא בארה"ב.

כן, בתיאוריה, אפשר לשנות את האזור שלך עם החשבון הנוכחי שלך, אבל אם תעשה זאת, תאבד את כל מה שיש לך אז אל תעשה את זה.

לאחר שתיצור חשבון חדש והורדת את Hulu, תוכל להיכנס שוב לחשבון הישן שלך, אם תרצה.

כך ניתן להקים את הולו בבריטניה על מקל / הקוביה של אמזון האש

 • ב- amazon.co.uk, עבור אל חשבונות & רשימות ואז לחץ על נהל את חשבונך ואת תוכןך.
 • יש לשנות את האזור שלך להיות בארה"ב.
 • עבור אל מקל ה- Amazon Fire TV שלך. לחץ על הגדרות בא אחריו החשבון שלי.
 • דרגיסטר.
 • יהיה עליך להיכנס שוב לחשבונך.

זה אמור לאפשר לך להוריד את Hulu. במקרים מסוימים, ייתכן שתצטרך להסיר את שיטת התשלום הנוכחית שלך או אחרת תצטרך להוסיף אמצעי תשלום אמריקאי.

אם אתה תוהה אם אתה יכול להשיג את הולו כמו Apple TV או Chromecast, אתה לא יכול. פלטפורמות אלה אינן תומכות בשירותי VPN.

זו הסיבה שהולו אינה זמינה בבריטניה וכיצד להגדיר את הולו בבריטניה

זכויות לתוכן הן עניין של Hulu בכל פלטפורמות רבות אחרות ומכאן מדוע Hulu אינה זמינה בבריטניה ולמה סביר להניח שזה לא יהיה הרבה זמן. למרות שיש אתרים שמציעים זאת. אגוז עם זאת אמר, זה מעשי מאוד להקים את Hulu בבריטניה, קנדה, דרום אפריקה, או בכל מקום שתבחר להיות, אם אתה יכול להשיג כרטיס אמריקאי, VPN שעובד עם Hulu, ויכול להערים את חנות האפליקציות שלך מאפשר לך להוריד את הולו.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me