מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 ואיך לגרום לזה לעבוד

מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 ואיך לגרום לזה לעבוד

מאת מייקל סמולסקי, 09-01-2019 15:13:52 בבידור


אם אתה תוהה אם DAZN עובד בבריטניה בשנת 2019, זה לא, אבל זה מביא את השאלה מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019, ואיך לגרום לו לעבוד. במיוחד בהתחשב בעובדה ש- DAZN היא חברה שממוקמת בבריטניה, באופן אירוני היכן שהיא לא עובדת. כאשר בריטניה היא צרכנית ספורט מסיבית.

אז איך אתה יכול לגרום לזה לעבוד ולמה אתה צריך אפילו לגוגל בשביל זה? ותסמכו עלינו, לאחר שתקרא כמה כסף תוכל לחסוך באמצעות DAZN וביטול מנוי הטלוויזיה שלך בבריטניה, תודה לנו. כסף זה יכול ללכת לעבר דברים אחרים בזמן שאתה או בן / בת הזוג עדיין יכולים ליהנות לצפות בקבוצה או השחקן האהוב עליהם.

DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 מכיוון שאין לו זכויות לתוכן בבריטניה

אם אתה שואל מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019, זה נובע מכך שאתה צריך להיות בעל זכויות כדי להציג תוכן במדינה מסוימת, ובכן, DAZN אין להם אותם לבריטניה למרות שהיא חברה מבריטניה..

וזה כנראה נובע מהסיבה שזה עולה הרבה כסף להשיג זכויות להציג משהו בבריטניה. פפט, BT שילמה 1.2 מיליארד ליש"ט עבור הזכויות להראות את זה עד 2021. זה הרבה כסף. אפילו עבור חברות שיש להן הרבה כסף. וזכויות אלה הינן בלעדיות ומשמעותה ש- BT היא היחידה במדינה שיכולה להציג את ליגת האלופות.

אנשים כמוכם ירצו ככל הנראה להירשם ל- DAZN מכיוון שאתה רוצה לצפות בליגות האירופיות הטובות ביותר כולל ליגת האלופות. אם זה לא נכלל, מה הטעם להירשם ל- DAZN?

אבל יש דרך לחסוך כסף ודרך לגרום לזה לעבוד עם הכל, בבריטניה.

DAZN זול בהרבה ממנוי טלוויזיה

27.99 ליש"ט לחודש זה כמה להוסיף BT ספורט למנוי Sky שלך. אם אתה מקבל חבילת BT, זה 67.49 ליש"ט לחודש. אתה יכול להשיג DAZN תמורת פחות מ 12 פאונד בחודש. וכשאתה נרשם לשנה שלמה בהתחלה, אתה יכול לקבל שנה שלמה מתחת ל -88 פאונד. וזה עבור כדורגל כמו גרמניה, איטליה, צרפת, בריטניה, יפן ורבות אחרות. במשך שנה שלמה אתה משלם 10 פאונד פחות מאשר בספורט BT במשך חודש. תנו לזה לשקוע פנימה.

אם אתה תוהה מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019, זה די ברור שזכויות לתוכן עולות רבות בבריטניה ושזכויות אלה משקפות מחירים. עכשיו, בואו נעזור לך לגרום לזה לעבוד.

כיצד לגרום ל- DAZN לעבוד בבריטניה

לומר ש- DAZN אינו זמין, ועליך לחפש זאת, זה כמובן מעיד על כך שכמה אמצעים הובאו על ידי DAZN כדי לשמור על בעלי הזכויות לתוכן ש- DAZN מחזיקה בזכויות במדינות אחרות, שמח.

כדי לגרום ל- DAZN לעבוד בבריטניה בשנת 2019, עליכם קודם ליצור חשבון, לפני כן עליכם למלא את DAZN כדי לחשוב שאתם בקנדה, ולבסוף יתכן שתצטרכו להוריד את האפליקציה..

וזה נראה פשוט, אבל במציאות, כל הצעדים האלה מורכבים יותר מאשר כמו נטפליקס.

1. יצירת חשבון DAZN כדי לגרום ל- DAZN לעבוד בבריטניה

אם זה היה קל כמו לשקר לגבי המיקום שלך בעת מילוי טופס, לא היית מחפש מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 ואיך לגרום לו לעבוד.

יש שתי בעיות: 1. אתה צריך כרטיס קנדי ​​כדי ליצור חשבון DAZN.
 2. DAZN רואה כשאתה לא בקנדה.

ככל שהכרטיס הקנדי קשור, הוא צריך להנפיק בקנדה. למזלנו ישנם כמה פתרונות לבעיה זו.

 1. בקש מחבר קנדי ​​כרטיס או אם הם יכולים לעזור לך. אולי יש להם כבר חשבון.
 2. טוס לקנדה ל קבל כרטיס מראש.
 3. הזמינו כרטיס מראש באינטרנט.
 4. קבל כרטיס וירטואלי וזה יכול להיות הרבה יותר מהיר.

מה שעובד ולא עובד משתנה כל הזמן, אז עשה זאת בחיפוש שלך בגוגל.

ככל שגורם ל- DAZN לראות שאתה לא בקנדה, אתה צריך לעבור לשלב 2 לשם כך, שכן זהו חלק חיוני בסך הכל.

ברגע שאתה מבין את השניים האלה, ובכן, אתה יודע להירשם. רק הקפד להשתמש בפרטים קנדיים. חיפוש גנרטור כתובות יעזור לך בכך.

2. אילוץ DAZN כדי לגרום ל- DAZN לעבוד בבריטניה

אם הנושא של "מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019" היה ניתן לפתור רק על ידי קבלת כרטיס קנדי, הרבה יותר אנשים ישתמשו בו.

פרט לכך, רוב האנשים אפילו לא יכולים להגיע לחלק ההרשמה, לעולם אל תחשבו לחלק הצפייה שכן ל- DAZN קיימות מערכות בכדי למנוע מאנשים במיקומים שאינם תומכים בהם לצפות.

אתה פשוט רואה הודעה על כך ש- DAZN אינו זמין במדינה שלך כשאתה הולך לאתר שלהם.

כדי לשטות בזה אתה צריך להשתמש ב- VPN שהוא רשת פרטית וירטואלית. אנשי VPN ידועים בכך שהם מאפשרים לאנשים לגשת לשירותים ממדינות שונות. הבעיה היא ש- DAZN עושה עבודה טובה בהרבה מרוב השירותים במניעת צפייה באנשים.

PrivateVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הבודדים התומכים ב- DAZN. זה לא היחיד, אבל הוא אחד המעטים שבהם זה לא משהו שהוא תומך בהרחבה. אם יש לך שירות אחר שאתה כבר משתמש בו, אולי שאל אם הם תומכים בו.

מה שנגיד לך זה שבחרנו בשירות ה- VPN הטוב ביותר לערך על ידי אתר דירוג VPN ושאנחנו גם ה- VPN הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס עם תמיכה במיקומי נטפליקס הכי גדולים בשוק על סמך מחקר שנערך על 59 VPN שירותים הנעשים על ידי אתר Comparietech מכובד.

צור חשבון PrivateVPN. הורד את הלקוח בכל פלטפורמה שאתה נמצא. והתחברו לשרת הקנדי שלנו.

שימו לב ששירותי VPN אינם נתמכים כמו Apple TV ולא ה- Chromecast. אם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה שלך אבל אין לך טלוויזיה אנדרואיד, קבל אמזון Fire TV Stick בשביל זה.

בכל מה שקשור לשרת DAZN, אנחנו לא יכולים לומר לך איזה הוא כאן מסיבות בטיחות אבל זה אחד משרתי הקנדה שלנו, ותגלה זאת די מהר.

לאחר שתתחבר, תוכל להירשם ולהשתמש ב- DAZN.

3. הורדת DAZN במכשירים שלך בכדי לגרום ל DAZN לעבוד בבריטניה בשנת 2019

אם אתה תוהה מדוע DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 ואיך לגרום לו לעבוד, ככה. אבל כדי לצפות במכשירי אנדרואיד, מכשירי אפל, ו- Amazon Fire TV Stick / Cube, עליכם להוריד את אפליקציית DAZN.

וזה גם מצריך עבודה.

הורד את DAZN בבריטניה בשנת 2019 על מקל ה- Amazon Fire TV Stick

אם אתה מתכוון לצפות בטלוויזיה, מקל / קוביה של אמזון Fire TV הוא כנראה האפשרות הטובה ביותר שלך עבור DAZN.

הדבר הגדול הוא ש- DAZN עובד עכשיו באופן חלקי בארה"ב, כלומר יש לך אפליקציה בארה"ב, כלומר יש לך אפליקציה בחנות הקנדית.. עם זאת עליך לשנות את המיקום שלך.

לשם כך, סביר להניח שתזדקק לכרטיס ששולם מראש, כרטיס של חבר או כרטיס וירטואלי של חבר בארה"ב או בקנדה. יתכן וכבר יש לך קנדי ​​מאז שעשית את הצעדים האלה. נסה עם זה. אמריקאי יכול להיות הרבה יותר קל להשיג למעשה למרות תוך שניות.

כך או כך, אתה צריך להיכנס לאתר אמזון. לחץ על החשבון שלך וללכת ל נהל את התוכן והמכשירים שלך קטע. שם תראה את האזור הנוכחי שלך ותשנה אותו להיות בארה"ב או בקנדה תוך שימוש בכתובת מאחת הסיבות הללו.

לאחר מכן עליך לרשום את חשבונך במכשיר שלך בפועל על ידי כניסה הגדרות בא אחריו החשבון שלי, וחשבון אמזון.

באשר לכרטיסים, ייתכן שתצטרך להשתמש בהם, תלוי אם DAZN מוריד או לא. לפעמים אתה עלול להתרחש שגיאה בגלל הכרטיס שאתה כבר משתמש בו. לכן ייתכן שיהיה צורך בכרטיס אמריקאי או קנדי.

הורד את DAZN בבריטניה בשנת 2019 על מכשירי Apple

במכשירי אפל אתה רק צריך ליצור חשבון iCloud חדש.

 • התנתק מהמצב הנוכחי שלך.
 • צור חדש עם מיקום גרמני, אמריקאי או קנדי.
 • הורד את DAZN.
 • היכנס שוב אל הישן שלך.

תיאורטית אתה יכול לשנות את המיקום שלך בחשבון הנוכחי שלך, אבל אם תעשה זאת, תאבד לחלוטין את הכל.

הורד את DAZN בבריטניה בשנת 2019 במכשירי אנדרואיד

באנדרואיד אתה צריך לעשות את ההפך ממה שאתה עושה מכשירי אפל.

 • לך ל תשלומים.google.com ולחץ על הגדרות ואחריו לחיצה על מדינה כרטיסייה.
 • יש לשנות את המיקום שלך כך שיהיה בגרמניה, ארה"ב או קנדה.
 • לך ל הגדרות במכשיר ולחץ על אפליקציות שם תוכלו למצוא את חנות Google Play. הקפד ללחוץ כוח עצירה.
 • לבסוף, היכנס אחסון, מצא את חנות Play ולחץ נקה נתונים.

חזור על נתוני עצירת הכוח וניקוי הנתונים אם DAZN לא מופיע בחנות שלך.

זו הסיבה ש- DAZN אינו זמין בבריטניה בשנת 2019 ואיך לגרום לזה לעבוד

DAZN היא חברה בבריטניה. זה לא עובד בבריטניה. העובדה שהיית צריך לחפש מדוע DAZN לא זמין בבריטניה בשנת 2019 מבאס, אבל אם אתה מוכן לקחת קצת זמן כדי שזה יעבוד, אתה יכול לחסוך עד 800 ליש"ט לשנה. וזה יכול ללכת לקראת החג שלך, טלוויזיה חדשה, או מתנות למשפחה שלך.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me