איך לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

איך לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

מאת PrivateVPN, 2019-01-17 14:13:04 באתר


DAZN מבטל את הצורך במנויים בטלוויזיה במחיר מופקע ומאפשר לכם לצפות באירוע הספורט בו אתם רוצים לראות. פרט לכך, זה לא עובד ברוב המקומות בעולם, זו הסיבה שאתה מחפש כיצד לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019. אולי אתה גר בגרמניה או במדינה נתמכת אחרת ורוצה לטייל אבל יודע שניצחת לא תוכל לצפות ב- DAZN ברגע שתעזוב את המינוי חסר טעם. אנו יודעים לעזור לך, או לכל מי שעוד אין לו מנוי, אם כי יהיה קשה יותר לעשות עבור האנשים שעדיין אין להם מנוי..

מה אתה צריך לעשות כדי לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

היופי של DAZN הוא שמדובר בפלטפורמה שמאפשרת לך לצפות שאתה רוצה כמו בנטפליקס, למעט כשמדובר בליגות שיש להם זכויות בהן. יכול להיות ששילמת לפני כן € 50 עבור מנוי הטלוויזיה שלך, רק כדי לצפות במשחקים שספק הטלוויזיה בחר לשחק מכיוון שהם היו המשחקים הפופולריים ביותר.


אבל מה אם לא אכפת לך מההתמודדות הפופולרית ביותר ואתה רוצה לצפות במשחק של הקבוצה שלך שאינו הפופולרי ביותר? זה היופי האמיתי של DAZN. זה מאפשר לך לעשות את זה! DAZN מביא אפשרויות, אך אלה פועלות רק אם אתה יודע לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019, או בכל אחד מהמיקומים הנתמכים האחרים. וכדי לעשות זאת, ישנם 3 צעדים חיוניים.

  1. אתה צריך ליצור חשבון DAZN אם אין לך כבר כזה.
  2. DAZN צריך לחשוב שאתה בגרמניה או כל אזור DAZN נתמך אחר.
  3. אתה צריך לשטות בחנות האפליקציות שלך כדי להתקין DAZN.

זה אולי לא נראה קשה, אבל כל השלבים הללו מורכבים יותר מאשר ברוב הפלטפורמות.

יצירת חשבון DAZN לצפייה ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

יצירת חשבון DAZN. נראה פשוט. אלא שזה לא פשוט כמו שאתה צריך כרטיס שהונפק במדינה בה אתה מבצע את חשבון DAZN שלך. אם כבר יש לך חשבון DAZN, נהדר, אם לא, אתה צריך להשיג כרטיס. אבל כרגע זה צריך להיות כרטיס קנדי ​​שעשוי להיות מעט מאבק עבורך.

הסיבה לכך? מכיוון ששיטה זו עובדת כיום רק עם DAZN הקנדית.

איך אתה מקבל כרטיס קנדי ​​להירשם ב- DAZN? להלן ההצעות שלנו:

  • קבל כרטיס וירטואלי שיהיה השיטה המהירה ביותר. אולי זו לא השיטה היעילה ביותר. עשה קצת מחקר בגוגל בכרטיס הקנדי הטוב ביותר ששולם מראש. הם כן מצליחים הרבה יותר כאשר יש לך כסף עליהם כבר מההתחלה.
  • תשאל חבר קנדי. אם אתה מכיר מישהו מקנדה, שאל אותו ואפילו הציע לשתף אותו. או אולי, יש להם כבר חשבון DAZN. אולי אתה יכול לשתף אותם.
  • קבל כרטיס מראש. אלה עשויים לקחת זמן מה לבוא אליך אך הם דרך מוכחת יותר שעובדת.

ברגע שיש לך כרטיס שעובד, צור חשבון. החלק הזה קל. רק דאג לספק כתובת קנדית.

אבל אתה אפילו לא תוכל ליצור חשבון DAZN עד שתשטה את DAZN לחשוב שאתה בקנדה אם אתה רוצה לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019..

איך טיפש ב- DAZN לצפות ב DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

אם אתה רוצה לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019, DAZN צריך לחשוב שאתה במדינה נתמכת.

וזה דורש שימוש ב- VPN התומך ב- DAZN. VPN כפי שהוא יאפשר לך לשנות את המיקום שלך למקום אחר. הבעיה היא שרוב שירותי ה- VPN דואגים לארה"ב ולא שום דבר אחר, וזה אומר שקשה לגרום ל- DAZN לעבוד, שכן DAZN הוא בעיקר שירות מחוץ לסוג האמריקני..

PrivateVPN הוא אחד השירותים היחידים שעובדים עם DAZN. זהו גם שירות ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix בהתבסס על בדיקות של שירותי VPN שנעשו על ידי Comparitech.

אתה צריך לקוח PrivateVPN שפועל במכשירי אנדרואיד, אמזון פייר פייר, מכשירי אפל ושולחן עבודה. אחרי שיש לך את זה, אתה צריך להתחבר לשרת DAZN שלנו שממוקם בקנדה. לא כל השרתים בקנדה עובדים עם DAZN, אך תברר זאת במהירות על סמך האם אתה יכול לגשת לאתר DAZN או לא. לאחר מכן, אתה טוב ללכת רחוק ככל שהצפייה ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019 עובדת ככל שתוכל להירשם ותוכל לצפות. ואם יש לך בעיות עם זה, צור קשר עם תמיכת הלקוחות שלנו.

אלא אם כן תרצו לצפות במכשיר הנייד שלכם או במקל / קוביית Fire TV. זה דורש התקנת אפליקציית DAZN שאינה נוחה.

כיצד להתקין DAZN לצפייה ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019 במכשירי אפל

בטלפונים או בטאבלטים של אפל, עליכם לצאת תחילה מה- iCloud שלכם ואחריו ליצור חשבון חדש שממוקם באחד האזורים הנתמכים ב- DAZN. זה יכול להיות בארה"ב, גרמניה או קנדה. אם אתה בארה"ב, כבר יש לך גישה ל- DAZN כפי שהיא, פרט לכך שתוכן מוגבל מאוד, כך שאם ברצונך לגשת לתוכן נוסף, עליך לבצע את כל הצעדים הבאים שמוזכרים כאן בכל מקרה.

לאחר שתבצע חשבון iCloud חדש מבוסס באחד האזורים הנתמכים, תוכלו להוריד DAZN כלומר תוכלו לצפות ב DAZN מחוץ לגרמניה..

כיצד להתקין DAZN לצפייה ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019 באנדרואיד

ב- Android, אתה לא אמור ליצור חשבון חדש. זה קשור לשינוי הפרטים בחשבון הנוכחי שלך. עבור אל pays.google.com ולחץ על הגדרות בא אחריו מדינה. בחר בארה"ב, בגרמניה או בקנדה ולחץ על כוח עצירה. הצעד האחרון? לך ל הגדרות בא אחריו אחסון ולחץ על אפליקציות איפה אתה צריך למצוא את חנות הגוגל סטור. כשאתה שם, לחץ על נקה נתונים.

וזה אמור לאפשר לך לראות את DAZN. ייתכן שיהיה עליך לנקות נתונים ולכפות עצירה שוב אם זה לא עובד. או אחרת, הפעל מחדש את הטלפון.

כיצד להתקין DAZN לצפייה ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019 במכשירי אמזון

במכשירי אמזון, בכדי לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה, אתה זקוק לכרטיס תקף כדי להוריד את DAZN.

תלוי באיזו חנות אתה משתמש כרגע עבור אמזון, התפריט יהיה שונה מעט, אך לחץ על החשבון שלך או כל דבר איפה שמך נמצא, ונכנס תוכן ומכשירים. שם אתה צריך לעדכן את הכתובת שלך. באופן אידיאלי עבור ארה"ב או גרמניה שכן קנדה אינה בדיוק חנות באמזון. לאחר שתעשה זאת, במכשיר שלך, הכנס להגדרות ואחריהן החשבון שלי והרשמה. תצטרך להיכנס שוב.

כך תוכלו לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019

זה לא כל כך קשה לצפות ב- DAZN מחוץ לגרמניה בשנת 2019, אבל זה לא משהו שרוב האנשים ימצאו בלי הוראות. לאחר שתקרא כיצד לעשות זאת, תבינו שזה למעשה לא כל כך מסובך. וזה גם עם הולו שיש לנו גם מדריך!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me