כיצד לצפות ב- DAZN בארה”ב בכל המכשירים (בשנת 2019)

כיצד לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים (בשנת 2019)

מאת מייקל סמולסקי, 2019-05-10 17:07:01 בבידור


האם אתה רוצה לצפות ב- DAZN בארה"ב? לא לעתים קרובות אתה צריך לחפש כיצד לצפות בפלטפורמה מסוימת בארה"ב, נכון? ארה"ב מציעה גישה לפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר בכוכב הלכת בכל הקשור לסרטים וסרטונים, אך נכשלה בכל הקשור לספורט. בטח, DAZN נתמכת באופן תיאורטי בארה"ב, אבל זה לא ה- DAZN הראוי. עם DAZN אמריקאי אתה מקבל אירועי לחימה בלבד וזה נהדר אם אתה אוהב לצפות בלחימה, אבל מאוד מגביל לעומת DAZN הקנדי או האיטלקי.

מה אם יכולת להיות לך גישה ל- DAZN אמריקאית, קנדית ואיטלקית המבטלת חסימת כמעט כל אירועי הספורט הגדולים בעולם? בין אם תרצו לצפות בליברפול חוזרת מ -3: 0 לניצחון 4: 0 במשחק הבא מול ברצלונה הנהדרת, ובין אם ברצונכם לצפות באיזה MLB. במאמר זה, אנו הולכים לסקור כיצד לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים, בשנת 2019.

איך אתה צופה ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים?

אתה תמצא שתהליך זה הרבה יותר קל מרוב האנשים בגלל העובדה ש- DAZN בסך הכל נתמך בארה"ב.

אם אתה גר כמו בריטניה אתה צריך למצוא דרך להביא כרטיס אמריקאי, קנדי ​​או איטלקי לרשום. מכיוון שאתה כבר בארה"ב, כבר יש לך כרטיס אמריקאי המאפשר לך להירשם בקלות.

עם זאת, אם אין לך כרטיס אמריקאי, הקפד לקרוא את המדריך שלנו כיצד לצפות ב- DAZN באירופה או באוסטרליה, הוא תקף בכל רחבי כדור הארץ.

לאחר ההרשמה תוכל לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים, אך זה רק אירועי לחימה. אם אתה רוצה להשתמש ב- DAZN למלוא הפוטנציאל שלו בכדי לצפות בכמה מהליגות הטובות בעולם, המשך לקרוא.

כיצד לצפות ב- DAZN בארה"ב (יותר מאירועי לחימה)

אם אתה רוצה לראות את DAZN בארה"ב מהסיבה שאנשים אוהבים את זה בכל רחבי כדור הארץ, כאן נכנס לתמונה השטויות של DAZN.

ואתה עושה זאת באמצעות VPN.

אם אתה רוצה לצפות בליגת האלופות וכל הדברים הטובים עם DAZN בארה"ב, אתה צריך להשתמש ב- VPN כדי לשנות את המיקום שלך.

עם זאת, זה לא פשוט כמו להשתמש בשירות כלשהו בחוץ.

אם ניסית אי פעם לבטל את החסימה של פלטפורמה בין אם זה נטפליקס או ה- BBC iPlayer, אתה יודע שזה לא פשוט כמו רק להתחבר למדינה הנכונה באמצעות VPN מכיוון ששירותים כמו DAZN נוקטים צעדים כדי למנוע מאנשים להשתמש בשירותי VPN.

זה לא בגלל שהם אנשים מרושעים ואינם רוצים שתצפו ב- DAZN בארצות הברית לפוטנציאל שתוכלו לצפות בו בקנדה, אלא מכיוון של- DAZN אין זכות להראות לכם את האוהדים של ליגת האלופות בארה"ב.. והסיבה לחוסר זכויות בדרך כלל נופלת על אנשים כמו ESPN ואחרים הבעלים של זכויות בלעדיות לליגות מסוימות מה שמאפשר לאנשים כמו DAZN לקנות זכויות לתוכן מסוים. DAZN מונע משירותי VPN לעבוד, כך שהוא לא מסתבך.

עם זאת אחד השירותים המועטים מאוד העובדים עם DAZN הוא PrivateVPN. תהיתם איך לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים וזה די פשוט. אתה צריך להתחבר לשרת DAZN הנכון וזהו. ברגע שיש לך חשבון אמריקאי, אתה יכול לעבור בין מדינות על ידי חיבור פשוט לשרת DAZN אחר. וזה מאפשר לך ליהנות מ- DAZN בארה"ב כפי שצריך ליהנות ממנה. להילחם בספורט זה מגניב, אבל רבים מאיתנו רוצים גם ענפי ספורט אחרים.

האם ניתן למעשה לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים בשנת 2019?

אם אתה מחשיב את הפלטפורמות העיקריות כמו אנדרואיד, iOS וכמובן מכשירים שולחניים, כן, אתה יכול לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים..

עם זאת, המצב מסתבך בהרבה כשאתה רוצה לצפות בטלוויזיה שלך. אלא אם כן יש לך מכשירי Android TV או מכשירי סדרת הטלוויזיה Amazon Fire.

זה נובע מהעובדה שאף Apple TV או Chromecast לא תומכים בשירותי VPN. PrivateVPN עצמו הוא אחד המעטים ביותר בחנות אמזון עבור הטלוויזיה Fire, אך הדומה לאפל TV או Chromecast תומכים בשירותי VPN כלל ואינם מאפשרים לך לצפות ב- DAZN בארה"ב אם בבעלותך אחד מאותם אחד.

העצה שלנו? פשוט קבל את מקל ה- Fire TV. זה הרבה יותר זול מאפל TV, וזה יאפשר לך לצפות ב- DAZN בארה"ב, על המסך הגדול.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me