כיצד לצפות ב- DAZN בארה”ב בכל המכשירים (בשנת 2018)

כיצד לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים (בשנת 2018)

מאת מייקל סמולסקי, 2018-08-27 15:33:14 בבידור


האם אתה רוצה לצפות ב- DAZN בארה"ב? הממ. לא ציפית לזה, נכון? העובדה שאתה גר בארה"ב אך אינך יכול לצפות ב- DAZN כשיש לך גישה לדי הרבה לכל התוכן בכוכב הלכת הזה... ובכן, עכשיו אתה יודע איך זה מרגיש להיות אירופי כשמדובר בתוכן. ולא רק יורופן, אלא כמעט כל אחד מחוץ לארה"ב.

אבל אנחנו כאן כדי לעזור לך לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים. זה מה שאנחנו עושים. אנו עוזרים לאנשים שנאלצים להתמודד עם מגבלות תוכן. במקרה זה, זה אתה, האדם שיש לו גישה להולו ולנטפליקס וכל השאר, אך אין לו גישה ל- DAZN הזמינה בקנדה השכנה..

אה, ואם אתה כאן במקרה, DAZN הוא נטפליקס של ספורט חי. כמעט כל אירוע ספורט שאולי תרצו לצפות בו נמצא.

אז איך אתה צופה ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים?

ראשית אתה מבין היכן הוא זמין כפי שהוא ברור שלא בארה"ב. הזכרנו כבר את קנדה, אך גם אוסטריה, גרמניה, יפן ואיטליה נתמכות.

אפשרות א '? אתה קונה כרטיס, וטס למדינה. אבל אם אתה מתכוון לטוס לראות משחק, אתה יכול באותה מידה לטוס לגפרור ולצפות בחיים האמיתיים.

כמובן, אתה לא מתכוון לטוס למדינה כדי להשתמש ב- DAZN. פוסט זה עוסק בצפייה ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים, ולא כיצד לצפות ב- DAZN. אבל אתה צריך להיות במדינה הנתמכת על ידי DAZN. אלא שאתה לא צריך להיות במדינה נתמכת על ידי DAZN, פיזית. הכל קשור לדאז'אן לחשוב שאתה במדינה נתמכת.

וכאן נכנס VPN לשחק.

VPN היא רשת פרטית וירטואלית המאפשרת לשנות מיקומים באינטרנט. עם VPN אתה יכול להיות בקנדה בלי להיות שם למשל.

PrivateVPN? אנחנו חברת VPN. מדוע להשתמש בנו? ובכן, מכיוון שלא מדובר רק בחיבור לשרת VPN כמו קנדה ושימוש ב- DAZN. זה לא יצליח. למעשה, DAZN לא תמיד עבד על השרתים שלנו. אבל זה קורה עכשיו. אם אתה רוצה לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים, אם אתה משתמש ב- PrivateVPN, ומתחבר לשרת של טורונטו 2 שלנו, זה יעבוד במקום להציג הודעה לכיבוי שירות ה- VPN שלך..


אבל אנחנו לא תומכים רק ב- DAZN. אנו גם לא מאטים אותך על ידי השקעה ביכולת אינטרנט טובה יותר שאנו מקבלים על ידי רכישת רוב זה מספקי מעבר IP ישירות ולא אירוח אתרים המגבילים גבולות. זה לא דבר שמדברים עליו לעיתים קרובות בכל הנוגע לשירותי VPN, אבל כשמדובר בסטרימינג זה חשוב מאוד!

אבל אם האינטרנט שלך מבאס, הזרמת ספורט ב- HD לא תהיה רעיון נהדר בשום מקרה. אנו עוזרים לך רק אם חיבור האינטרנט שלך כבר מספיק טוב.

מדוע לא לקבל שירות VPN בחינם? ובכן ראשית מכיוון שסביר להניח שתקבל רק שרת בארה"ב בו DAZN לא נתמך, אלא גם מכיוון ששירותים בחינם משקיעים בקיבולת אינטרנט מאתרי אירוח ומלאי תנועה בגלל העובדה שהם חופשיים, הזרם שלך יאגר או לא מוצג באיכות הרצויה. אפילו לא אכפת כי למרות ששרתי VPN בחינם לא יעבדו עם DAZN מלכתחילה.

נבחרנו כשירות ה- VPN בעל הערך הטוב ביותר, כלומר לא תשלם יותר מדי תוך כדי היכולת לצפות ב- DAZN, שלא כמו חבריך. אלא אם כן אכפת לך מהם שתשתף איתם את הפיתרון כדי שיוכלו להפסיק לשלם יותר מדי עבור טלוויזיה בכבלים שאינם מציעים מספיק.

אבל אתה צריך לעשות כמה דברים כדי לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים

כשאתה נמצא בדפדפן האינטרנט במחשב, אתה בסדר גמור, אבל ברגע שתגיע לחבביי ה- Amazon Fire TV Stick או שאתה רוצה להוריד את האפליקציה iOS (iPhone) או את אפליקציית Android, זה המקום בו מתעוררות בעיות אמיתיות..

זה קל להגדיר את PrivateVPN. ההרשמה הינה תהליך של 30 שניות והורדת האפליקציה אינה טרחה כלל במכשיר כלשהו. אך לא תוכל להוריד DAZN במדינות לא נתמכות אלא אם כן תעשה כמה צעדים נוספים תלוי היכן תרצה לצפות בו.

יש תפוס אם תרצה לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים

תהליך ההרשמה הוא הבעיה מכיוון שצריך להנפיק את הכרטיס שלך במדינה בה תומך DAZN. לשם כך, ככל הנראה כרטיס וירטואלי שהונפק בקנדה יהיה הבחירה הטובה ביותר. באינטרנט יש המון דברים. אתה יכול גם לקבל כרטיס בתשלום מראש או פשוט לשאול חבר.

מה שתעשו, עליכם להבין זאת.

כיצד לצפות ב- DAZN בארה"ב על מקל הטלוויזיה / הקוביה

ה- Fire TV Stick הוא הצילום הטוב ביותר אם אתה רוצה לצפות ב- DAZN בארה"ב בטלוויזיה שלך. הצפייה בטלפון או במחשב נייד זה נהדר, אבל כשחבריך מגיעים, אתה רוצה את החוויה האולטימטיבית. DAZN מספק על זה.

קבלת אפליקציית DAZN היא בעיה. בטח, אתה יכול להוריד טכנית DAZN.apk ב- Fire TV Stick באמצעות דפדפן האינטרנט שלך, אבל זה יתקין גרסת טלפון לאפליקציה שלא תוצג כראוי..

ה- Fire TV Stick הוא למעשה הקשה ביותר להפעיל את האפליקציה.

 • התהליך מתחיל בכך שתעבור לאתר אמזון במחשבך ותלחץ על חשבון & רשימות הכרטיסייה הזו שאתה מקבל עם החשבון האמריקאי שלך.
 • שם תראה קטע עם תוכן & מכשירים. יהיה עליך לעדכן את הכתובת שלך לכתובת אחת גרמניה. הקפד להשתמש בכתובת אמיתית, או שאמזון עשויה לומר לך שיש בעיה בכתובת שלך כשאתה מנסה להוריד DAZN. פשוט חפש מחולל כתובות.

מדוע כתובת בגרמניה? כפי ש בקנדה אין חנות בלעדית לחנות אמזון כמו באמריקה או גרמניה. ומכיוון שגרמניה תומכת ב- DAZN, DAZN זמין באמזון אפלסטור שם.

 • יהיה עליך לבטל את הרישום של מקל הטלוויזיה או הקוביה שלך Fire על ידי כניסה הגדרות בא אחריו החשבון שלי, ואז לבסוף לבחירה דרגיסטר. זה ייקח זמן, אך לאחר שתעשה זאת, DAZN יהיה זמין להורדה.

אבל בעיה בכרטיס עשויה להיות שוב בעיה כשאתה מנסה להוריד את DAZN. ראשית, וודא לשנות את הכתובת בכרטיס שלך לגרמנית בדיוק כמו עם הכתובת הנוכחית שלך. זה אולי לא יצליח. נסה להגדיר חשבון בנק גרמני אחרת ולמחוק את הכרטיס שלך מאפשרויות החיוב. N26 הוא בנק מקוון למשל בגרמניה. אחרת, לקבלת כרטיס ששולם מראש, שאל חבר או חפש כרטיס / בנק גרמני לבדיקה. אחת מהאפשרויות הללו אמורה לעבוד.

איך לצפות ב- DAZN בארה"ב באנדרואיד

אתה מוריד את ה- "DAZN.apk" מהאינטרנט ומתקין אותו לאחר הפעלת אפשרויות למפתחים שהיא האפשרות המהירה יותר, אך עלול לגרום לכך שהאפליקציה שלך אינה מאובטחת לחלוטין..

האפשרות הבטוחה יותר היא לשנות את ארץ חנות Play שלך. איך אתה עושה את זה?

 • אתה צריך ללכת תשלומים.google.com ולחץ על הגדרות.
 • לחץ על מדינה כרטיסייה.
 • בחר בגרמניה וספק כתובת גרמנית שנלקחה ממחולל כתובות גרמני.
 • הגש את זה ולבסוף היכנס הגדרות במכשיר שלך ואחריו אפליקציות איפה אתה צריך למצוא חנות הגוגל סטור ולחץ כוח עצירה.
 • לבסוף, עבור אל אחסון ולחץ על הכפתור בכובעים המציין נקה נתונים.

חזור כוח עצירה ו נקה נתונים אם הבעיה לא נפסקת.

באנדרואיד קנדה עובדת גם כתפאורה.

לאחר מכן אתה אמור להיות מסוגל להוריד את DAZN בארה"ב ואז לצפות ב DAZN בארה"ב באנדרואיד.

איך לצפות ב- DAZN בארה"ב ב- iOS

 • במכשיר ה- iPhone, iPod או iPad, תחילה עליך לעשות זאת צא מחשבון iCloud שלך.
 • בתוך ה iCloud כרטיסייה פנימה הגדרות, תראה כפתור הנוגע ליצירת חשבון חדש.
 • לעשות אחד.
 • זה יכול להיות מבוסס בכל אחת מהמדינות הנתמכות.
 • כל מדינה שתכניס לעצמך, וודא שזו כתובת חוקית. אתה יכול למצוא אחד על ידי חיפוש מחולל כתובות.
 • לאחר מכן, חפש את אפליקציית DAZN והורד אותה.

אתה יכול פשוט להחליף את ארץ חנות האפליקציות שלך, אבל זה יביא לאובדן כל מה שיש לך. החלפת חשבונות תשמור את חשבונך. וכמובן, תוכלו להיכנס לחשבון המקורי שלכם לאחר הורדת האפליקציה DAZN.

מה אם תרצו לצפות ב- DAZN בארה"ב במכשירים אחרים?

האם המכשיר שלך לא מופיע כאן? זה או שהוא לא נתמך, או שלא הספקנו להזכיר את הצעדים להפעלת DAZN. אם PrivateVPN זמין בפלטפורמה בה ברצונך להשתמש, זה יהיה בכל זאת אותם הצעדים. מוריד DAZN ומתחבר ל- PrivateVPN.

אבל אם אתה תוהה מדוע Chromecast לא מוזכר, זה בגלל ש- VPN לא עובד על Chromecast.

צפה ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים

DAZN מאפשר לך ליהנות מספורט כמו שאתה נהנה מתכניות הטלוויזיה שלך כמו Netflix. עם ההוראות בפוסט זה, אתה יכול לצפות ב- DAZN בארה"ב בכל המכשירים.

ואם אתה מתכנן אי פעם לעזוב את ארה"ב, הבלוג שלנו מלא בפוסטים אודות גישה לשירותים אחרים, שכן הבעיה שיש לך היא בעיה של רוב האנשים, כל יום ויום.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me