כיצד לצפות ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר בכל מדינה

כיצד לצפות ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר בכל מדינה

מאת מייקל סמולסקי, 2018-08-28 10:39:13 בבידור


אין כמו לצפות בספורט חי על מסך גדול, כך שאם אתה מחפש כיצד לצפות ב- DAZN בטלוויזיית האש של אמזון, ביצעת את השיחה הנכונה. ספורט חי אינו תוכנית טלוויזיה. רמת הרגשות היא פשוט ברמה אחרת לגמרי. במיוחד אם הקבוצה האהובה עליך משחקת. ו- DAZN? DAZN היא פלטפורמת סטרימינג המאפשרת לכם לצפות באירועי הספורט הגדולים ביותר על פני כדור הארץ, באופן חוקי ובאיכות גבוהה.

המלכוד? זה לא עובד בכל מדינה, למעשה, זה אפילו לא עובד בארה"ב. החדשות הגדולות? אנו יודעים שתצפו ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר בכל מדינה שהיא! ואנחנו נעזור לך!

כדי לצפות ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר בכל מדינה שתצטרך תחילה להיות מסוגל להתקין את האפליקציה

מה כל כך קשה בהתקנת אפליקציה? ובכן, אם תרצו לצפות ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר, זה החלק הקשה ביותר בוודאות.

אם אתה לא נמצא במדינות הנתמכות של DAZN, שהן קנדה, גרמניה, איטליה, אוסטריה או יפן, DAZN לא יופיע באמזון Appstore בטלוויזיה Fire שלך. ובעוד במחשב אתה יכול לצפות ב- DAZN ישירות מדפדפן האינטרנט, אתה לא יכול לעשות זאת ב- Fire TV Stick. אתה פשוט תקבל הודעה לקבל את אפליקציית DAZN.

כדי לצפות ב- DAZN בטלוויזיה Fire Fire של אמזון בכל מדינה שתצטרך קודם להשיג את האפליקציה. ובשביל זה, אתה צריך לשנות את המיקום של Amazon Appstore שלך. קנדה? אין לה חנות בלעדית באמזון. לכן לא תוכל להוריד את DAZN אם אתה מבוסס בקנדה ב- Fire TV Stick מכיוון שאין חנות לקנדה. עם זאת, קיימת חנות בלעדית בגרמניה, וזה אתה צריך ללכת.

כדי להחליף את המדינה שלך באמזון אפלסטור, עליך לבקר תחילה באתר אמזון. כעת, תלוי במיקומכם שלב זה יהיה מעט שונה, אך כך או כך, עליכם לעבור לדף אמזון. אמזון אמריקה תצהיר חשבונות & רשימות בינתיים בריטניה תצהיר החשבון שלך. לא משנה מה זה מציין לחץ עליו, ועבור אל התוכן והמכשירים שלך.

שם אתה צריך לשנות את המיקום שלך להיות בגרמניה. ואל תקלידו רק את "sfdajhhfja" בציפייה שזו תהיה כתובת חוקית. אתה בהחלט זקוק למיקוד גרמני, אז פשוט חפש מחולל כתובות גרמני בגוגל.

ייתכן שהכרטיס שלך הוא בעיה. לפעמים אתה יכול פשוט לשנות את הכתובת של הכרטיס שלך בהגדרות של אמזון, וזה יספיק בכדי להוריד DAZN, אבל זה לא עובד עם כל הכרטיסים. לפעמים אתה צריך להשיג כרטיס מראש / וירטואלי מראש מגרמניה. אם יתמזל מזלכם תוכלו לשאול חבר. אם אתה יכול למצוא אתר בחינם בין אם הוא משמש לבדיקה או מאתר חינמי שהוא כל מה שאתה צריך. אין צורך לאמת את הכרטיס שלך ואין לו כסף. זה רק צריך להיות כרטיס שהונפק בגרמניה.

ואם אתה נמצא בבנק שהיא חברה גרמנית, השתמש בזה במקום זאת.

למען האמת, יש הרבה בנקים גרמנים מקוונים שאתה יכול להירשם בחינם. כל מה שצריך זה כמה חיפושים מהירים בגוגל.

אם אף אחת מהן לא עובדת, הקפד למחוק את אמצעי התשלום הלא-גרמניים שלך.

מצב התשלום חשוב מכיוון שראיית DAZN באמזון Appstore אינה מספיקה מכיוון שתקבל הודעה המציינת שאתה צריך לעדכן חיוב אלא אם כן יש לך אמצעי תשלום גרמני..

לאחר שתעדכן את כל מה שאתה צריך כדי לעדכן, אתה צריך לרשום את ה- Amazon Fire TV Stick שלך בכדי שתוכל לראות DAZN באמזון אפלסטור. לשם כך, ב- Fire TV Stick שלך, עבור אל הגדרות בא אחריו החשבון שלי ולחץ דרגיסטר. אמזון תיתן לך הוראות לתהליך זה בזמן שהוא קורה. עקוב אחריהם ודאג להירשם לגרסה הגרמנית של החנות על ידי הקלדת הקוד שקיבלת בסוף בגירסה הגרמנית של האתר Amazon.de/code.

דחף את DAZN לחשוב שאתה בגרמניה כדי לצפות ב- DAZN במקל הטלוויזיה Fire Fire של אמזון

בסופו של דבר, קבלת אפליקציית DAZN היא רק בעיה ב- Fire TV Stick. הבעיה האמיתית בכל מקום היא למעשה לגרום ל- DAZN לחשוב שאתה במדינה נתמכת. VPN הוא דרך לעשות זאת. עכשיו, אם אינך יודע מהו VPN, זו רשת פרטית וירטואלית, וכשאתה מתחבר אליו, תלוי בשירות שאתה משתמש בו, אתה יכול להיות כמעט בכל מקום על הפלנטה הזו שאתה רוצה, כמעט.

וזה אומר שעם VPN אתה יכול להיות כמעט בקנדה מבלי לדרוך רגל בקנדה.

אלא שהאנשים ב- DAZN אינם טיפשים והם יודעים שיש להם זכויות לזרם תוכן ושהאנשים שנותנים זכויות אלה לא היו שמחים אם אנשים מחוץ למדינות של- DAZN יש זכויות לזרום בהם, ישתמשו ב- DAZN ולכן מבטיח אפילו VPN לא עובדים עם זה.

ובכן, PrivateVPN כן עובד עם זה. אם אתה מתחבר לשלנו קנדה - טורונטו 2 שרת, DAZN יעבוד. ולא רק עבודה, זה יעבוד בצורה חלקה כמו בלי VPN. יש אנשים שמודעים ל- VPN מניחים שהם מאטים את החיבור שלך. יש חברות שכן. אנחנו לא מתיימרים לזרז את זה, למעשה, נגיד שאם האינטרנט שלך הוא שטויות, החוויה שלך עם DAZN תהיה ככל הנראה גם שטויות.

אך אנו נספק לך מהירויות הקרובות מאוד למהירויות הנוכחיות שלך שכן אנו קונים את מרבית קיבולת האינטרנט שלנו מספקי מעבר IP ישירות ולא מחברות אירוח שמבטלת את כל המגבלות של חברות אירוח..

עם PrivateVPN, אתה יכול לצפות ב- DAZN ב- Amazon Fire TV Stick בכל מדינה, אך אתה זקוק לחשבון שמביא אותנו לשלב הבא.

הקמת חשבון לצפייה ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר בכל מדינה

ובכן, לא חשבתם שתוכלו לצפות ב- DAZN בטלוויזיית האש של אמזון פייר בשום מדינה בלי חשבון? האם אתה?

זה בדיוק כמו הצעד הראשון. לא כל כך פשוט.

ההרשמה היא פשוטה. אתה מספק חיובים וכן הלאה בקנדה באופן אידיאלי מכיוון שאתה משתמש בגרסה הקנדית של האתר. אתה יכול להשתמש בחיוב גרמני גם בו השתמשת ב- Amazon Appstore שלך, אך נסה להשתמש בחיוב קנדי. כמובן ש- DAZN משולמים כך, אלא אם כן יש לך כבר חשבון, אתה צריך שיהיה לך כסף בשיטת התשלום שלך.

אנו ממליצים פשוט לפנות לקנדי! הם אנשים מקסימים באמת! אם לא, קבל כרטיס מקנדה בתשלום מראש בין אם הוא וירטואלי או אמיתי. ולשלוח לזה כסף. לבסוף, שלם ואז אתה נמצא. ככה אתה צופה ב- DAZN בטלוויזיה Fire Fire של אמזון בכל מדינה שהיא!

צפו ב- DAZN במקל הטלוויזיה של אמזון פייר

האם אתה רוצה לראות את Dazn ב- Amazon Fire TV Stick בכל מדינה בעולם? עשית שיחה טובה שרצית להביא ספורט למסך הגדול יותר מבלי לשלם יותר מדי על לא מספיק תוכן בטלוויזיה שלך. ואנחנו? אנו פשוט עוזרים לך להשתמש ב- DAZN מכל מקום שאתה נמצא בכוכב הלכת הזה.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me