כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019

מאת מייקל סמולסקי, 2019-01-29 12:48:29 בבידור


אולי נכנסת לאתר ה- iPlayer של BBC בזמן טיול מחוץ לבריטניה. אולי מעולם לא חיית בבריטניה ורצית לדעת איך לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019. לא משנה אם אתה גר בדרך כלל בבריטניה או אם מעולם לא עשית אם אתה מחוץ לבריטניה, אפילו אם אתם גרים באירלנד שנמצאת כמה דקות נסיעה מבריטניה. אם אתה לא בבריטניה, לא תוכל לגשת ל- BBC iPlayer מכיוון שאתה מחוץ לבריטניה.

ובכן, אלא אם כן אתה יודע להערים את ה- BBC לחשוב שאתה בבריטניה. וזה מה שנראה לכם איך לעשות בפוסט הזה, כך שתדעו לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019.

מדוע אינך יכול לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 במקום הראשון?

ככל הנראה מכיוון שאתה לא משלם דמי רישיון לטלוויזיה. אבל מה אם אתה? מה אם אתה גר בבריטניה אבל פשוט יצא לחופשה ובחר שאתה משלם כשאתה נרשם לאתר ה- BBC? לא, זה עדיין לא יצליח.

הסיבה האמיתית? שאולי ל- iPlayer של BBC אין את הזכויות להציג את כל התוכן שלו מחוץ לבריטניה. ניתן לפתור בעיה די בקלות אם BBC רוצה לפתור. פלטפורמות אחרות במדינות שונות פתרו את הבעיה הזו.

כך או כך, אינך מסוגל לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 בלי קשר לסיבה, אלא אם כן אתה מכשיל את ה- BBC לחשוב שאתה מחוץ לבריטניה..

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019

שנה את המיקום שלך כדי להיות בבריטניה. זה כל מה שאתה צריך לעשות.

ה- iPlayer של BBC צריך לראות אותך כמי שנמצא בבריטניה ולא מחוץ לבריטניה.

אם אתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019, זה מה שצריך לקרות.

איך אתה עושה את זה? בכך שהוא בבריטניה כמעט. זה מה ש- VPN יכול לעזור לו. בעת שימוש ב- VPN, אתה יכול לשנות את המיקום שלך למקום אחר, כמעט. לדוגמה, אתה יכול להיות בבריטניה כשאתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer, ובארה"ב כשאתה רוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית בעניין של שירות.

חשוב על VPN כשירות שמבטל חסימה של בידור על פני כדור הארץ. כמו שזה באמת. התוכן לא מופץ באותה מידה ברחבי העולם, גם אם אתה משלם סכום כה רב. וה- VPN הנכון יכול לעזור לך לפתוח אותו.

מה ה- VPN המתאים לך? זה תלוי לאיזה תוכן אתה זקוק לגישה. אם ברצונך לגשת ל- BBC iPlayer, DAZN, Hulu, Amazon Prime ו- Netflix, PrivateVPN תומך בכולם, ובאזורים הרבים ביותר של Netflix עם תמיכה ב -21 מיקומים כלומר אתה יכול ממש לפתוח את הבילוי הכי אפשרי על פני כדור הארץ.


זה יאפשר לך לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 אך רק בדפדפן האינטרנט. מה לגבי קבלת האפליקציות במכשירי iOS, Android ו- Fire TV Stick / Cube?

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 באנדרואיד

  • לך ל תשלומים.google.com ולחץ על הגדרות. לחץ על סמל העיפרון שליד מדינה, ליצור אזור מדינה חדש בו אתה בוחר את בריטניה כמדינה שלך. ללחוץ המשך אחרי כן. כשאתה עושה את זה, סגור את חנות משחקים אם זה פתוח ולך הגדרות בא אחריו אפליקציות. למצוא את ה חנות הגוגל סטור. ללחוץ כוח עצירה.
  • ואז חזור מזה והלך אחסון, ולבסוף, לחץ על הכפתור בכובעים המצוין נקה נתונים.
  • זה אמור לעשות BBC iPlayer מופיע אצלך חנות משחקים. אם לא, חזור על עצירת הכוח וניקוי פעולות נתונים.

כמובן, הפעל את PrivateVPN כשאתה מפעיל את ה- BBC iPlayer.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 ב- iOS

במכשירי אפל, הכל קשור לשינוי המיקום שלך בחשבון הנוכחי שלך. לא המקרה בפלטפורמת iOS.

כדי לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 ב- iOS אתה צריך ליצור חשבון iCloud חדש, או אחרת, תאבד את כל הנתונים שלך. לנצח.

צא מהחשבון הנוכחי שלך ואחריו יצר חשבון חדש בבריטניה.

זה פחות או יותר. לאחר שתוריד את אפליקציית ה- iPlayer BBC, אתה יכול להיכנס שוב לישנה שלך או לשמור לאפליקציה הזו. כך או כך, יהיו לך את כל האפליקציות שיש לך כרגע.

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019 במקל / קוביה של אמזון האש

זה ישתנה מעט בהתאם לאזור של חשבון האמזונס שלך, אך עבור לאתר של אמזון, ואחריו נכנס לכרטיסייה בנושא חשבונך. מה שהוא מציין עשוי להיות שונה, אך כל מה שקשור לתוכן ולמכשירים זה מה שאתה צריך ללחוץ עליו. המטרה היא לשנות את האזור שלך, על אחת כמה וכמה לוודא שהכתובת שלך נמצאת בבריטניה. אחרת, ה- BBC iPlayer לא יופיע. יהיה עליך גם לרשום את מכשיר הטלוויזיה Amazon Fire TV שלך שאתה יכול לעשות על ידי מעבר להגדרות ואחריו החשבון שלי, במכשיר שלך ישירות.

לבסוף, ייתכן שתצטרך לספק אמצעי תשלום הנוגע לבריטניה, תלוי בכרטיס הנוכחי שלך. זה די קל להימנע מבעיה זו על ידי שימוש בכרטיס וירטואלי.

כך ניתן לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019

אם אתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019, אתה יכול. זה לא כל כך קשה. זה בוודאות דורש קצת עבודה, אך ניתן לעשות זאת ושווה את המאמץ אם תרצו באמת לגשת ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה בשנת 2019.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me