כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בארה”ב במקל הטלוויזיה של אמזון פייר

כיצד לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב במקל הטלוויזיה של אמזון פייר

מאת מייקל סמולסקי, 2018-03-26 18:10:42 בבידור


קיבלת לעצמך מקל טלוויזיה של אמזון פייר מכיוון ששמעת שהוא יכול להפוך את הטלוויזיה החכמה לחכמה אפילו יותר אך עם זאת רצית לראות את ה- BBC iPlayer בארה"ב במקל הטלוויזיה של אמזון פייר ולא יכולת. איך זה? אם מכשיר כל כך נהדר לאחר שקיבל מעל 160 אלף ביקורות עם ממוצע של 4.5 כוכבים מתוך 5 באמזון האמריקנית, איך זה לא עובד עם BBC iPlayer אבל בכל זאת עובד בערך כל אפליקציה בחוץ בזמן שרוב הטלוויזיה החכמה מציעה רק כמות מסוימת של אפליקציות?

ראה, ה- BBC iPlayer זמין ב- Amazon Fire TV Stick. פשוט לא לכולם. אבל אתה לא צריך להיות "כולם".

מדוע אינך יכול לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב במקל הטלוויזיה של אמזון Fire מלכתחילה?

BBC עשויה לקנות רישיונות שמאפשרים להם להראות כל מה שאתה ואנשים אחרים מבקשים לצפות בערוצים ובפלטפורמות שלהם. אבל ה- BBC הוא שדרן בריטי, וזה הדמוגרפי שאחריו. אף אחד אחר לא משנה מחוץ לאזור זה. ככל שתרצו להציג יותר מדינות יותר, זה עולה. BBC לא ממש תרוויח מהצגת תוכן בארה"ב. מודעה החלה על השוק בבריטניה אינה מועילה בארה"ב, כך שלקוחות שמשלמים עבור מודעות לא ייהנו מהסדר מסוג זה, כך שזה פשוט לא מועיל בשום אופן בכלל.

אם ה- BBC היה מציג תוכן בארה"ב או בכל מדינה אחרת לצורך העניין, הם היו צריכים להוציא כסף נוסף על רישיונות שמאפשרים לך לצפות במשהו אבל זה בכלל לא מועיל ל- BBC.. הם מפסידים כסף ככה.

ניתן לגשת לפלטפורמות מקוונות וזה נהדר, אך זו הסיבה שמוצבים בלוקים גיאוגרפיים. עם חסימה גיאוגרפית, אינך יכול לגשת לתוכן המסופק על ידי ה- BBC אם אינך בבריטניה כי אחרת BBC עלול להסתבך. אז אם אתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב ב- Amazon Fire TV Stick, אתה צריך לשכנע את ה- BBC שאתה בבריטניה.. וזה קשה לעשות בלי להיות שם.

אבל לא בלתי אפשרי.

שנה את ארץ אפלסטור האמזונס שלך

זהו הצעד הראשון שיש לנקוט אם ברצונך לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב ב- Amazon Fire TV Stick. אתה צריך את האפליקציה, וכדי לקבל את האפליקציה, אמסטסטור אפלסטור חייבת לראות אותך כמי שיש בבריטניה. כדי לעשות זאת צריך שני דברים. אתה צריך לשנות את המדינה באמזון אפלסטור, ואתה צריך שתצטרך להיות בבריטניה כמעט. אחרת, תוכלו לראות שהאפליקציה אינה זמינה.

שנה את ארץ ה- Appstore

לחץ על קישור נהל התוכן והמכשירים שלך שסיפקנו זה עתה. אתה יכול למצוא אותו גם בחשבונך באמזון. עבור אל הגדרות בכרטיסייה ובחר הגדרות מדינה עקוב אחר שינוי. לאחר מכן ציין כתובת חדשה שנמצאת בבריטניה. אתה יכול למצוא הרבה כתובת & מחוללי מיקודים באינטרנט אז פשוט השתמש באחד מהם כדי לקבל כתובת בבריטניה והכי חשוב מיקוד בבריטניה, כי זה נחוץ כדי שתוכלו להמשיך אם תרצו לצפות ב- BBC iPlayer בארצות הברית ב- Amazon Fire TV Stick.

לאחר שתסיים עם זה, בחר עדכון וכדאי שתתבקש לעדכן את חנות ברירת המחדל שלך. תתבקש לרשום מחדש את המכשיר שלך ב- Fire TV Stick לאחר שתעשה את כל זה.

גרום לחנות האפליקציות לחשוב שאתה נמצא בחלק אחר של מדינה

ראו שזה לא תמיד קל כמו שינוי כתובת. אתה צריך להיות בבריטניה. לפחות לפחות. לשם כך אתה צריך VPN. ו- PrivateVPN מספק VPN עובד כשמדובר בצפייה ב- BBC iPlayer ושימוש באמזון אפלסטור. כדי להשתמש ב- PrivateVPN, עליכם קודם ליצור חשבון שתוכלו לבצע באמצעות לחיצה על כפתור הקנייה בפינה השמאלית העליונה של המסך. זהו תהליך בן שלושה שלבים ותוכל לקבל החזר מלא תוך 30 יום אם תגלה שהשירות שלנו לא עובד. אנו לא מציעים שירות בחינם, אך במקום זאת אנו מציעים מהירות ששרתים בחינם אינם מספקים. וזה חיוני אם אתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer. ויש לנו גם פוסט על הסיבה ששירותי VPN בחינם גרועים.

לאחר ביצוע חשבונך, עליך לחפש PrivateVPN בטלוויזיה Fire. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על לחצן המיקרופון בשלט Fire Fire וקריאת PrivateVPN, או פשוט לחפש אותו בדרך הרגילה שאתה מחפש אפליקציות בטלוויזיה Fire Fire..

התקן אותו וספק את הפרטים שביצעת עם חשבונך ואחריו התחבר לשרת בריטי. לאחר מכן עליך לתת לזה דקה או שתיים ולחפש את ה- BBC iPlayer. לבסוף, עליכם להוריד אותו.

צפו ב- BBC iPlayer בארצות הברית ב- Amazon Fire TV Stick

כדי לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב, אתה צריך להיות מחובר לשרת הנכון בכל עת. אנו מציעים שרת BBC מיוחד, ושרת בריטניה - BBC שלנו עובד גם עם BBC. אתה פשוט מתחבר לאחד כזה, ואתה אמור להיות מסוגל לצפות ב- BBC iPlayer בארה"ב ב- Amazon Fire TV Stick, ולהיות גלוי לב, לא רק בארה"ב, אלא בכל העולם בתנאי שיש לך PrivateVPN.

אם אתה רוצה להשתמש ב- BBC iPlayer, קבל אותו עכשיו, או נסע לבריטניה במקום זאת. מכיוון שזו שתי האפשרויות היחידות.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me