איך לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה”ב

איך לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב

מאת מייקל סמולסקי, 2019-02-13 18:21:24 בבידור


כשאתה מבלה שנתיים בהכנת 6 פרקים של עונה עם האנשים שצפו בה כבר מכנים אותה "6 סרטים", אתה יודע שאתה מתכוון לפינוק ככל האיכותי. ובהתחשב בכמה שיש עוד לדעת, אם לא תצפו מייד במשחק הכס עונה 8, תצטרכו להתמודד עם ספוילרים. איך נמנעים מזה? על ידי צפייה בו מייד. וזו הסיבה שאתה מחפש כיצד לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב. בעוד שאתה מחובר לארה"ב ללא קשר למקום מגוריך, יתכן שלא תוכל לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב מהר מספיק כדי שהספוילרים לא יהרסו את החוויה שלך.

זו הסיבה שעשינו כיצד לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ למוצב ארה"ב.

אילו אפשרויות יש לך אם אתה רוצה לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב?

ישנן שלוש אפשרויות בלבד אם תרצו לצפות במשחק הכס עונה 8.

  1. אתה צופה בו ב- HBO עם מנוי הטלוויזיה שלך. ככל הנראה עלות של מעל 50 אירו לחודש. לפחות 40 יורו מעבר. גם לא אפשרות נהדרת אם אתם מטיילים הרבה. HBO אכן מציעה HBO GO שהוא שירות חינמי לאנשים שכבר יש להם גישה ל- HBO בארה"ב, אבל אתם כאן מכיוון שאתה רוצה לראות את Game of Thrones עונה 8 מחוץ לארה"ב..
  2. אתה צופה בזה באופן לא חוקי באינטרנט. כעת הזרמת תוכן טכנית אינה חוקית בכל מקום, אך האם אתה באמת רוצה להקדיש זמן לנסות למצוא זרם שעובד באתרים מלאים בתוכנות זדוניות מכל הסוגים? אם אתה מוכן להדביק את המחשב שלך, אז בסדר, אך אל תטעה, משחקי הכס לא יהיה זמין להפליא באופן נרחב כמו בתוכניות אחרות, והכי חשוב, האם אתה רוצה לצפות בתוכנית טלוויזיה שהיא ככל הנראה מתכוונים למסור משהו שמעולם לא הועבר במופע באיכות שטויות? אני לא.
  3. אתה נרשם ל- HBO NOW שהוא שירות לפי דרישה של HBO המציע תוכן ללא הגבלה מהדומה ל- HBO אך בעלות נמוכה בהרבה מאשר בהרשמה לטלוויזיה.. למען האמת, אתה יכול להשיג HBO NOW, Hulu, Netflix ו- DAZN, ולספק לך הרבה יותר תוכן מאשר בטלוויזיה, במחיר טוב יותר, עם תוכן שאתה בעצם רוצה לצפות בו, כמו Game of Thrones ב- HBO שהוא בשביל מה אתה כאן, או ספורט חי ב- DAZN.

אם תרצו לצפות במשחק הכס עונה 8, HBO NOW יאפשר לכם לצפות בו מתי שבא לכם, באיכות הטובה ביותר האפשרית, כך שתוכלו לצפות בה מבלי להתמודד עם התראות ספוילר.. הבעיה? HBO NOW לא ממש עובדת מחוץ לארה"ב. אחרי הכל, אם זה היה קורה, סביר להניח שלא תצטרך לחפש דרך לצפות ב- Game of Thrones עונה 8 מחוץ לארה"ב..

איך אתה מקבל HBO עכשיו לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב?

זה מסתכם בהעלאת HBO לחשוב שאתה בארה"ב.

זה כל מה שאתה צריך לעשות כדי שתוכל לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב.

איך אתה בעצם עושה את זה?

על ידי שימוש ברשת פרטית וירטואלית כדי להיות בארה"ב כמעט. זה פשוט כמו בחירת שרת אמריקאי ופשוט להיכנס לאתר של HBO.

בתנאי שתשתמש ברשת הפרטית הווירטואלית הנכונה. וכאן נכנס השירות שלנו PrivateVPN. אנו לא מציעים את השרתים הכי רבים שאפשר בשוק, אבל השרתים שיש לנו, אנו דואגים שהם לא יהיו שרתים חסרי ערך לאנשים שרוצים לגשת לבידור. חשבו על זה, האם ברצונכם להיות מסוגלים להתחבר ל -30 שרתים אמריקאים שונים אם הרוב לא עובדים עם אחד מהשירותים בהם אתם רוצים להשתמש כמו Netflix האמריקאית, Amazon Prime או Hulu? הממ.

העניין הוא שזה לא פשוט כמו סתם יש VPN בגלל העובדה שאנשים כמו HBO יודעים שאנשים יכולים פשוט להשתמש ב- VPN כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיות, וכך, לנקוט מאמץ נוסף בכדי למנוע שירותי עבודה..

עם PrivateVPN תוכלו לצפות בעונה 8 של Game of Thrones מחוץ לארה"ב, ממש כמו בכל השירותים האחרים שהזכרנו קודם. וזה לא יהיה חופשי, אבל אם אתה רוצה להיות חוקי ולצפות באיכות הרבה יותר מעולה מבלי שתצטרך לעבור דרך אתרים מוזרים, HBO NOW היא השיטה הטובה ביותר לעשות זאת, בין אם בארה"ב ובין אם לא. והשיטה הזולה ביותר גם שם.

ככה תוכלו לצפות במשחק הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב

בואו נהיה כנים, משחקי הכס הוא המהדורה המרגשת ביותר של השנה. כזה שכולם מחכים לו בקוצר רוח. אולי אתה כאן חודשים לפני שחרורו באפריל. אולי אתה כאן אחרי זה, כך או כך, אם אתה רוצה לצפות במשחקי הכס עונה 8 מחוץ לארה"ב, ככה אתה עושה את זה.

הבעיה היחידה? שלעולם לא נוכל לכתוב על איך לצפות במשחק הכס עונה 9 כמו אחרי עונה 8, זהו. כל שנות הצפייה הללו מובילות לרגע בו אין יותר משחקי הכס. אולי זו הסיבה שכדאי שתבדוק את הרשימה שלנו עם כמה מופעים ראויים להפליא שצפו ב- Netflix בשנת 2019 כדי למלא את החור הזה לאחר ש- Game of Thrones הסתיים ואבקנו..

ואם אתם מחפשים כיצד להוריד HBO עכשיו בטלפון, יש לנו גם פוסט בנושא. למרות זאת, קרוב לוודאי שאנחנו ממליצים לצפות במשחק הכס על מסך גדול יותר, וכאן גם הפוסט הזה יעזור לכם לצאת.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me