כיצד לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019

כיצד לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019

מאת מייקל סמולסקי, 2019-05-07 15:22:44 בבידור


עם כל מה שקורה בברקסיט, סביר להניח שמעולם לא הנחת שאתה תצטרך לחפש כיצד לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019.. זהו גם פוסט שסביר להניח שלעולם לא תשתף עם אף אחד ושסביר להניח שאתה מחפש במצב "גלישה בסתר" אם ב- Google Chrome.

החל מקיץ 2019, פורנו בבריטניה נאסר לאנשים מתחת לגיל 18. זה אמור היה לקרות הרבה יותר מוקדם, אך בגלל הסוגיות הרציניות עם ההצעה, זה התעכב מספר פעמים. עד עכשיו, מכאן שאתה מחפש כיצד לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019.

בתיאוריה, אתה יכול פשוט לספק את הדרכון או הכרטיס שלך כדי לוודא שאתה מעל גיל 18, אבל אנחנו הולכים לחלוק מדוע זה לא רעיון נהדר ואז לספק לך אלטרנטיבה טובה יותר מכיוון שחסימה פורנו זו במקרים רבים סוגיה ולא יתרון.

מדוע אתה צריך לחפש כיצד לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019?

כל בלוק הפורנו הזה בא מהרעיון שפורנו מזיק ושאנשים בני קטינים לא צריכים לגשת אליו.

אנחנו לא מתכוונים להיכנס לוויכוח כולו האם צעירים צריכים לצפות בפורנו או לא, אבל כל הבעיות הקשורות למין בסופו של דבר יורדות לחוסר דיון פתוח וראוי סביב סקס כחלק מהחינוך. כל אחד בחברה נהיה פגיע כשנושאים אלה מוזכרים וכך נמנעים ממנו. זה יוצר בעיות מלכתחילה.

הבעיה העיקרית של חסימת הפורנו אינה עם זאת שבני נוער אינם יכולים לגשת לפורנו. זה כי מבוגרים צריכים למסור את הנתונים שלהם כדי לגשת לפורנו אם הם רוצים לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשיטה הסטנדרטית. וזה מאוד בעייתי מבחינת פרטיות. כשאתה מאמת את עצמך באתר פורנו, בסופו של דבר אתה מסגיר את מי שאתה, וזה יכול להיות מקושר למה שאתה עושה באתר פורנו..

אתרים גדולים דולפים נתונים. אתרי פורנו או הצדדים השלישיים המאמתים את זהותך ידלפו גם נתונים. וזה יביא להרגלי הפורנו שלך או סתם לעובדה שאתה צופה בפורנו שדלף. וזה יכול להרוס קריירות, מערכות יחסים ואפילו חברויות. למרות שרבים אחרים גם עושים זאת.

וגם אם הנתונים שלך לא דולפים, חלק מאתרי הפורנו הפופולריים ביותר חולקים בעלים עם מערכת אימות אחת שמתבצעת עבור כולם כאשר MindGeek הוא דוגמא לכך. נתונים? נתונים הם המשאב החזק ביותר בעידן הדיגיטלי.

וזו הסיבה שחשוב שלא לבטל את חסימת פורנו בבריטניה בשיטות הסטנדרטיות.

כך תוכלו לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה בשנת 2019 מבלי להרחיק את פרטיותכם

בגלל כמה קל לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה, המערכת כוללת תהיה יעילה להפליא.

אתר הפורנו צריך לחשוב שאתה לא בבריטניה.

זהו זה.

ולשם כך, אתה רק צריך להשתמש ב- VPN.

VPN מאפשר לך לשנות את המיקום שלך בלי לזוז.

כתבנו פוסטים רבים על איך לגרום להולו לעבוד בבריטניה או כיצד לבטל חסימת DAZN בבריטניה בעבר ואלו דרשו שרתים ספציפיים העובדים עם הפלטפורמות הללו. בינתיים כשמדובר בפורנו, כל מה שנדרש זה להתחבר לשרת מחוץ לבריטניה שאין לו איסור על פורנו, וזהו.

פשוט הפעל את PrivateVPN והתחבר לכל שרת שאינו בבריטניה.

בריטניה באמת לא חשבה את זה. חסימת הפורנו הולכת להיות לא יעילה ביותר.

האם יש יתרונות אחרים של שירותי VPN אחרים מהעובדה שהם יכולים לבטל את חסימת הפורנו בבריטניה?

אנשים רבים גם ימצאו VPN מועיל מכיוון שהוא יאפשר להם לבטל את חסימת השירותים שהם רוצים לגשת בין אם זה נטפליקס הספרדי בבריטניה, נטפליקס אמריקאית בבריטניה, DAZN או Hulu.

עם זאת, זה לא שכל שירות VPN יכול לבטל את החסימה של אלה. PrivateVPN יכול לבטל את החסימה של נטפליקס הספרדית והאמריקאית, ובכך לבטל את חסימת התוכן הגדול ביותר של נטפליקס מכיוון שהוא בסך הכל תומך באזורי נטפליקס הכי גדולים בשוק. זהו גם אחד השירותים הבודדים שעובדים עם Hulu ו- DAZN ורבים אחרים לצורך כך.

לבסוף, אם אכפת לך מהפרטיות שלך שאתה כנראה עושה, זה המקום בו VPN יכול באמת לעזור לך על ידי הצפנת כל מה שאתה עושה באינטרנט. זה לא ימנע מדליפות פייסבוק להתרחש אך יאפשר לכם לשמור על הגנה כשאתם משתמשים ב- Wi-Fi של מישהו אחר מכיוון שכל מה שתעשו לעשות יהיה מוצפן.

מוכנים להצטרף? זה לוקח רק 60 שניות.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me