מדוע הולו אינה זמינה בקנדה ואיך מקימים את הולו בקנדה בשנת 2019

מדוע הולו אינה זמינה בקנדה ואיך מקימים את הולו בקנדה בשנת 2019

מאת PrivateVPN, 01-01-2019 20:21:01 בבידור


האם אתה רוצה להקים את Hulu בקנדה בשנת 2019? האם אתה תוהה מדוע הולו אינה זמינה מלכתחילה בקנדה? במילים פשוטות, זה נוגע לזכויות על תוכן. לחברות מסוימות במדינות אחרות יש זכויות בלעדיות לחלק מהתוכן ב- Hulu, והולו, שלא כמו נטפליקס המציגה תוכן יום אחרי ששודרה. הרבה יותר קשה להשיג זכויות להראות משהו יום אחרי שהוא שודר מאשר שנה אחרי שהוא שודר. זו הסיבה שהולו אינה זמינה בקנדה או בשום מקום אחר מחוץ לארה"ב, והוסבר בצורה הפשוטה ביותר.

 • קשה להשיג זכויות בלעדיות (או אפילו לא בלעדיות) לתכניות טלוויזיה בכמה מדינות שונות כשמדובר בתוכן שודר זה עתה..
 • זה גם יקר מאוד מכיוון שכל התוכן שכבר קיים, הולו תצטרך לקבל רישיון עבורו, שוב, למדינות אחרות שאין בהן מדינה אחרת בעלת פוטנציאל רב מבחינת צמיחת המשתמשים כמו ארה"ב.

זה לא אומר שאתה לא יכול לצפות בהולו בקנדה. בין אם אתה גר 100 ק"מ או 1 ק"מ מארה"ב, אתה יכול לצפות בהולו בקנדה באמצעות הדרכה זו.

אז איך אתה מקים את הולו בקנדה בשנת 2019?

ישנם 3 שלבים להקמת Hulu בקנדה בשנת 2019.

 1. אתה צריך יש אמצעי תשלום אמריקני תקף לרישום.
 2. אתה צריך תטעות את הולו לחשוב שאתה בארה"ב.
 3. אה, ואתה צריך הורד את אפליקציית Hulu שהיא לא כל כך קלה כמו שהיא נראית.

אנו עוברים את כל אלה בזה אחר זה.

הצעד הקשה ביותר אם תרצו להקים את הולו בקנדה בשנת 2019

השלב הראשון הוא לא החשוב ביותר מבחינת הבאת Hulu לעבוד בקנדה, אך כל אלה צריכים להשלים כמו אחרת, Hulu בכל מקרה לא יעבוד..

לצורך ההרשמה עליך לספק כרטיס אמריקאי תקף.

זה הצעד הקשה ביותר בהשגת כרטיס אמריקני, כלומר הכרטיס מונפק בארה"ב אינו קל.

אם אינך תושב קנדה ואף פעם ניסית לנסוע לארה"ב, היית יודע כמה מאבק זה יכול להיות לפעמים. כל דבר אמריקאי הוא מאבק עבור רוב האנשים מחוץ לארה"ב. באופן אירוני, הולו היא דוגמה נהדרת לכך. היית צריך לחפש מדוע Hulu אינו זמין בקנדה וכיצד להקים את Hulu בקנדה בשנת 2019...

יש לנו כמה רעיונות כיצד תוכל להשיג כרטיס אמריקאי להקים את Hulu בקנדה בשנת 2019:

 1. בקש מחברך האמריקני שיעזור לך ולשלם עבורך. שלם להם תוספת תשלום במידת הצורך או הציע לשתף את חשבונך. או אם הם חברים טובים, הם עשויים פשוט לעשות זאת כי אכפת להם מהבילוי שלך!
 2. אם אין לך מישהו שיציע לך את הכרטיס שלו, אולי למישהו שאתה מכיר כבר יש חשבון Hulu. שאל אותם אם הם יכולים לשתף או להציע בדרך אחרת לשלם להם חצי מהמנוי, או אפילו את כל זה אם אתה כל כך נואש להקים את Hulu בקנדה בשנת 2019.
 3. קנו כרטיס מראש. לא כל הכרטיסים ששולמו מראש עובדים עם הולו, אבל אם אתה עושה קצת מחקר ומגלה כרטיס שעובד עם הולו בזמן שאתה מחפש, קבל אותו. אם על ידי הזמנה באינטרנט או על ידי נסיעה לארה"ב להשיג אותה ישירות.
 4. קנו כרטיס וירטואלי. זוהי השיטה הפחות סבירה לעבוד, אך היא עשויה להיות השיטה היעילה ביותר בזמן שאתה ממהר להקים את הולו בקנדה.

אחת מארבע השיטות הללו תקבל גישה להולו, אך בסופו של דבר, אתה רק צריך כרטיס כדי להירשם. לאחר מכן תוכלו לקנות כרטיס מתנה של הולו במקום זאת.

אנו לא נעבור כיצד לרשום את חשבונך. זה די פשוט. זה ממש כמו להירשם בכל אתר אחר. רק הקפד לספק כתובת אמריקאית, כמובן.

אתה יכול להשתמש במחולל כתובות בשביל זה.

השלב החשוב ביותר אם תרצו להקים את הולו בקנדה בשנת 2019

תהיתם מדוע הולו אינה זמינה בקנדה. הזכויות למופעים הן הסיבה. הולו יודע שיהיה קל לגשת לחולו בקנדה או לכל אזור אחר אם רק חסמו את הגיאו לחולו.

זו הסיבה שיש כמה צעדים שיש לנקוט כדי לגשת לחולו. הראשון היה ההרשמה. עכשיו זה גורם להולו לחשוב שאתה בארה"ב במקום בקנדה.

הולו יודע שאתה לא בארה"ב. איך אתה שולל את זה? בכך שהוא נמצא בארה"ב כמעט.


VPN הוא איך אתה עושה את זה.

אין צורך להיכנס לפרטים הקטנים של זה אלא במילים פשוטות, VPN מאפשר לך לשנות את המיקום שלך להיות בכל מקום בעולם, תלוי בשרתים שהשירות שאתה משתמש בו מכיל.

עם זאת, לשלב זה לא מספיק רק להתקין VPN. אתה צריך VPN שעובד עם הולו. שירותים כמו Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime וכן הלאה, יודעים שאנשים יכולים להשתמש בשירותי VPN כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיות..

אולי כבר היית מודע לשירותי VPN לפני שהורדת אחד עבור Hulu ובכל זאת בסופו של דבר חיפש מדוע Hulu אינו זמין בקנדה ואיך להגדיר אותה. הסיבה לכך הייתה שלשירות ה- VPN היו שרתים בארה"ב, אך הם לא נועדו להולו.

ב- PrivateVPN יש לנו שרתי הולו עובדים. האם זה אומר שאתה צריך להירשם איתנו? לא, זה לא.

אבל אתם כבר כאן, כלומר, כנראה שאכפת לכם מגישה כמו Netflix אמריקאית או אמזון פריים, ואנחנו שירות ה- VPN הטוב ביותר לגישה לא רק לנטפליקס האמריקאית אלא לרוב שירותי נטפליקס על ידי הצעת התמיכה הרחבה ביותר עבור נטפליקס.. נטפליקס האמריקאית אולי מכילה את התוכן הרב ביותר, אבל אין לה את הכל מכיוון שמישהו אחר כבר יכול להיות בעל זכויות לתוכן מסוים שזמין בארה"ב..

צור איתנו חשבון. הורד את הלקוח שלנו באמצעות גלילה לתחתית העמוד שלנו או על ידי חיפוש אחרינו בחנות האפליקציות שלך והתחבר לאחד מהשרתים הנתמכים ב- Hulu שלנו, בין אם זה באייפון, אייפד, אנדרואיד, Amazon Fire TV Stick או במחשב שלך..

וככה תוכלו להגדיר את Hulu בקנדה בשנת 2019, למעט, ברוב המכשירים, זה לא זה מכיוון שכמה צעדים נוספים שתצטרכו לנקוט מכיוון שהורדת האפליקציה לא כל כך קלה.

כיצד להקים את הולו בקנדה בשנת 2019 במכשירי אפל

במכשירי אפל, כדי להגדיר את Hulu בקנדה, תצטרך לקבל את אפליקציית Hulu כפי שאתה לא יכול לצפות מהדפדפן שלך, אלא אם כן אתה כמובן צופה מה- Mac שלך.

כדי לעשות זאת, הנה השלבים שעליך לבצע:

 1. צא מ- iCloud שלך.
 2. צור חשבון iCloud חדש עם המיקום שלך בארה"ב.
 3. הורד את הולו.
 4. היכנס לחשבון הישן שלך אם תרצה.

מדוע אתה צריך לעשות זאת?

כאילו שבאופן תיאורטי אתה יכול פשוט לשנות את המיקום שלך בחשבון הנוכחי שלך, אך תאבד את כל הנתונים שלך אז. ואתה לא רוצה את זה, נכון?

כיצד להגדיר את Hulu בקנדה בשנת 2019 במכשירי אנדרואיד

במכשירי אנדרואיד זה עובד קצת אחרת במכשירי אפל. כאן אתה באמת צריך לשנות את המיקום שלך בחשבון הנוכחי שלך.

 • לך ל תשלומים.google.com ולחץ על הגדרות ואחריו לחיצה על מדינה כרטיסייה.
 • בחר בקנדה כמדינה שלך והכנס כתובת קנדית.
 • לאחר שתסיים עם זה, עבור אל הגדרות, לחץ על אpps, ובחר את חנות הגוגל סטור. ללחוץ כוח עצירה. לבסוף, היכנס אחסון, למצוא את ה חנות הגוגל סטור שוב, ונתונים ברורים.
 • זה אמור לאפשר לך לראות את הולו בחנות Play. ואם לא, חזור על עצירת הכוח וניקוי הנתונים.

כיצד להקים את הולו בקנדה בשנת 2019 במקל הטלוויזיה של אמזון פייר

שלא כמו הדומה ל- Chromecast, ה- Amazon Fire TV Stick מאפשר הורדות של אפליקציות, כלומר אתה יכול להשיג VPN עליו ומעניק לו יתרון מרכזי..

אבל להקים את הולו בקנדה ב- Amazon Fire TV Stick הוא למעשה הדבר השני הקשה ביותר במדריך זה.

 • עבור אל amazon.ca בדפדפן האינטרנט שלך והיכנס לחשבונך. ללחוץ החשבון שלך וכן הלאה תוכן ומכשירים.
 • שם תוכל לשנות את האזור שלך. אתה צריך לשנות את זה כדי להיות בארה"ב, כמובן.

הבעיה שיש לך כאן היא שבעוד שתוכל לשנות את האזור שלך היא שאם אתה מנסה להוריד את Hulu, ייתכן שיש לך בעיה כיוון שתיתכן שגיאה. זה נובע מהעובדה שהולו אינה זמינה בקנדה והעובדה שיש לך כרטיס קנדי ​​נוסף.

יתכן שזה לא נושא עבור חלק אם כי תלוי בבנק / בכרטיס שלהם, אלא משהו שעלול להוות בעיה. עם זאת, מכיוון שאתה זקוק לכרטיס אמריקאי כדי להקים את הולו בקנדה בשנת 2019, זה לא אמור להיות כל כך גדול בשבילך בכל מקרה.

יהיה עליך לצאת מחשבון אמזון שלך ב- Fire TV Stick או Cube כדי שהמיקום שלך יתעדכן בכל מקרה. לשם כך, במכשיר שלך, עבור אל הגדרות בא אחריו החשבון שלי, ו חשבון אמזון. ולבסוף, לחץ על דרגיסטר. זה ידרוש ממך להיכנס שוב.

לאחר מכן, אתה אמור להיות מסוגל להוריד ולגשת לחולו בקנדה בשנת 2019 או בכל שנה אחרת.

זו הסיבה שהולו אינה זמינה בקנדה וכיצד להקים את הולו בקנדה בשנת 2019

הסברנו את הסיבה וגם הסברנו כיצד להגדיר אותה. אני מקווה שפתרנו את הבעיות שלך, ואם לא, נגיע לשירות הלקוחות שלנו עטור הפרסים. אנו נעזור לך!

ובינתיים, עיין במדריכי הלימוד האחרים בבלוג שלנו. לאיזו פלטפורמת בידור שתצטרך לגשת אליה, כתבנו עליה די, ואם לא, הודע לנו על כך!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me