כיצד לבטל את החסימה של אתרים חסומים בסעודיה בשנת 2019

כיצד לבטל את החסימה של אתרים חסומים בסעודיה בשנת 2019

מאת מייקל סמולסקי, 01-01-2019 10:16:05 בנסיעות


סעודיה עשויה לבטל חסימת אתרים רבים בזמן האחרון, אך עם זאת נאמר, אתרים רבים עדיין חסומים בסעודיה. זו הסיבה שאתה מחפש "כיצד לבטל את חסימת האתרים בסעודיה בשנת 2019." אנחנו לא רק הולכים לעזור לך לבטל את החסימה של אתרים חסומים בערב הסעודית בין אם מדובר בשירותים או בידור. אנו גם נעזור לך לשמור על בטיחות תוך כדי גישה לאתרים שלא חסומים.

ראה, כמו WhatsApp הוא חוקי עכשיו בערב הסעודית. הממשלה גם קובעת כי WhatsApp מנוטרת באופן פעיל ומשמעותה שהשירות עשוי להיות חוקי, אך אם אתה אומר ביטוי שגוי באחד מהיישומים האלה שנמצאים תחת פיקוח, אתה עלול להיתקל בבעיות רבות בגלל החוק בסעודיה.


כיצד לבטל את החסימה של אתרים חסומים בסעודיה בשנת 2019

יש יותר מדרך אחת שעובדת כשמדובר בביטול חסימת אתרים בערב הסעודית. השאלה היא האם אתה תהיה בטוח בשיטה זו?

רוב השיטות לא ישמרו עלייך.

אנו הולכים להגיע לעניין. VPN הוא איך אתה עושה את זה.

VPN היא רשת פרטית וירטואלית המאפשרת לך להיות במדינה אחרת מבלי להיות שם. הדרך היחידה לבטל חסימת אתרים חסומים בסעודיה היא בכך שלא להיות סעודיה. אף אחד לא אמר שאתה צריך לעזוב.

אבל ממש כמו טלפונים, אף שירות VPN אינו שווה, וחלקם אינם הבחירה הנכונה עבור ערב הסעודית.

דברים שצריך לחפש ב- VPN כדי להישאר בטוחים כשנגישה לאתרים חסומים ובלתי חסומים בסעודיה בשנת 2019

האם אתה ממלא מידע אישי כדי להירשם לשירות VPN שנועד להשאיר אותך אנונימי? האם זה לא נראה חשוד? והאם אותם יומני חנות שירות שיכולים להתחקות אחריך? כך נחשפים.

אולי אנחנו מגזים בבעיה, אבל שוב נעצר ילד בן 74 על כך שיש לו יין תוצרת בית בגב מכוניתו. הוא ישב יותר משנה בכלא. למרבה המזל הוא השתחרר, אבל הרבה לא עושים זאת.

זו הסיבה שבטיחות מלאה חיונית.

PrivateVPN מציע רישום אנונימי, וזה לא קובע רק שהוא לא שומר יומני, זה לא יכול להיות בגלל חוקי הפרטיות השוודים. וזה חשוב. דבר אחד לומר שאתה לא עושה משהו, אבל להיות מסוגל לגבות את זה, זה חשוב.

אבל אלה רק חלק מתכונות הבטיחות הדרושות כדי להיות בטוחים בעת ביטול החסימה של אתרים בסעודיה בשנת 2019. הנה השאר אם ברצונך לבטל את החסימה של אתרים חסומים בסעודיה בשנת 2019, ולעשות זאת בבטחה:

  • קידוד ה- VPN הנכון. כל VPN מציע הצפנה. השאלה היא איזה סוג? הרוב אמור להספיק כדי שאיש לא יסדוק, אבל עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. PrivateVPN מגיע עם הצפנה של 2048 סיביות עם AES-256. רמת ההצפנה הגבוהה ביותר בשוק הצרכנים.
  • הגנת דליפת DNS היא חובה! ללא תכונה זו, ייתכן שההצפנה שלך היא לחינם מאחר והמידע שלך יכול לדלוף בכל מקרה. הגנת דליפות DNS תמנע זאת.
  • הגנת דליפות IPv6 חשובה גם כן! לעיתים ניתן לדלוף את ה- IP שלך ללא הגנת דליפות IPv6, מה שהופך את כל ההגנות לחסרות ערך.
  • משמר האפליקציות הוא תכונה שתסגור אפליקציות מסוימות במקרה ששירות VPN מפסיק לעבוד. זה לא אמור לקרות. אבל דברים שלא אמורים לקרות, קורים לפעמים.
  • Kill Switch הורג את האינטרנט שלך אם שירות ה- VPN שלך מפסיק לעבוד.
  • StealthVPN הוא אולי התכונה החשובה ביותר שיש. VPN של התגנבות מאפשר לך להשתלב עם תנועה רגילה, כלומר אתה יכול להיות מוגן לחלוטין מכיוון שאף אחד לא יודע שאתה אפילו משתמש ב- VPN. זה לא המקרה עם VPN רגיל שיאפשר לממשלת ערב הסעודית לדעת ש- VPN נמצא בשימוש. וזה משנה כמו ששירותי VPN אינם אסורים בסעודיה, אך השימוש בהם לצורך ביצוע פעולות בלתי חוקיות בסעודיה הוא. השאלה היא איך סעודיה תעשה עכשיו מה עשית בעת השימוש ב- VPN אם אתה מוצפן? לבתי המשפט אין הליכים הוגנים ביותר. עדיף שאף אחד לא יידע מלכתחילה.


PrivateVPN מגיע עם כל אלה, ואם ברצונך לבטל את החסימה של אתרים חסומים בסעודיה בשנת 2019, תכונות אלה הן חובה.

כיצד לבטל חסימה של אתרים חסומים בסעודיה כשמדובר בבידור

בידור היה נדיר יחסית בסעודיה במשך זמן רב. לפחות ככל שהתוכן הדיגיטלי הולך. האיסור לקולנוע הוסר רק לאחר למעלה מ- 35 שנה, לפני זמן לא רב.

בידור הוא אחד הדברים שאנשים משתמשים בהם VPN כל הזמן בגלל העובדה שתוכן לא מופץ באופן שווה דרך כדור הארץ. זה אומר שלנטפליקס האמריקאית יש את התוכן הרב ביותר וכי באזורים מסוימים אחרים יש גם הרבה מאוד תכנים שלא אוהבים את ערב הסעודית. PrivateVPN לא רק מאפשר לך לבטל את חסימת האתרים החסומים בסעודיה בשנת 2019. זהו גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix התומך ברוב האזורים מכל שירותי ה- VPN כפי שנבדק על ידי Comparitech על ידי 5,000 בדיקות ידניות..

זה גם תומך בפלטפורמות כמו DAZN, Hulu, BBC iPlayer, יחד עם רבים אחרים.

ואם אינך יודע אם אנו תומכים בפלטפורמה מסוימת, שאל את שירות הלקוחות עטור הפרסים שלנו!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me