כיצד לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019

כיצד לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019

מאת PrivateVPN, 2019-01-14 17:54:59 בנסיעות


ממשלת איחוד האמירויות הערביות מחייבת את ספקי האינטרנט לחסום אתרים שהיא מוצאת לא הולמת בשנת 2019, ולפני כן. איננו מכירים מדינה שלא חסמה כמה אתרים, אך אם תיגש לאתר הלא נכון באיחוד האמירויות בשנת 2019, יתכן שתעמוד בפני זמן בכלא של עד 6 חודשים. זו הסיבה שאם אתה קורא כיצד לגשת לאתרים חסומים באיחוד האמירויות, חשוב לך לדעת כיצד לעשות זאת נכון כדי להיות בטוחים לחלוטין.

ובזה נעזור לך. אבל קודם...

מהן הסיבות העיקריות לאיתור אתרים באיחוד האמירויות בשנת 2019?

אם אתר מכיל תוכן למבוגרים, תוכן שעשוי להפיץ מידע שלילי על הממשלה, הוא פלטפורמת VOIP, או סתם כל דבר שנחשב שאינו בקוד המוסרי של איחוד האמירויות, האתר ייחסם. כל דבר שעוזר לשבור חסימות אסור גם הוא.

אז איך פותחים אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019?

אתה עוזב את הארץ או שאתה עוזב אותה כמעט.

ספק האינטרנט שלך חוסם תוכן מכיוון שאתה מנסה לגשת לאתרים חסומים באיחוד האמירויות. אבל מה אם האתרים שניסית לגשת אליהם לא היו חסומים מכיוון שאתה לא ניגש אליהם מאיחוד האמירויות, גם כשאתה שם.


אם אתה יכול לצאת כמעט למדינה אחרת שאין בה צנזורה על תוכן, תוכל לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019.

איך אתה עושה את זה? עם VPN. פרט לכך, VPN רגיל אינו מספיק כדי לשמור על בטיחותך ועל מנת שהוא יעבוד.

מדוע השימוש ב- VPN אינו מספיק לפתיחת אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019

איחוד האמירויות הערביות לא רוצות שתפתח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019 בכלל. וזו הסיבה שהם מציבים אמצעי זהירות כדי שתחשבו שתוכלו להטעות אותם בגישה לאתרים חסומים באיחוד האמירויות..

כשמחפשים שירות VPN לצנזורה בקרב, VPN של התגנבות חשוב. התגנבות היא מצב בשירות VPN המאפשר לא להתגלות. חשוב על VPN רגיל כמו על מישהו שלובש מכסה המנוע במצלמת טלוויזיה במעגל סגור. אפשר להיות מודעים לנוכחותו, אך הם אינם מגלים. ברגע שאיחוד האמירויות מודעות לכך שמישהו משתמש ב- VPN, האתרים שנחסמים לא עובדים עבורם בכל מקרה.

וכאן יש ל- VPN של התגנבות יתרון אמיתי. זה משתלב עם תנועה רגילה ומשמעותה שאף אחד לא מצליח לגלות שאתה משתמש ב- VPN. וזה המפתח לפתיחת אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019.

PrivateVPN מציע VPN Stealth הן באמזון פייר, אנדרואיד, אפל ומכשירים שולחניים. אך זהו גם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix כפי שנקבע על ידי Comparitech לאחר 5,000 בדיקות ידניות של שירותי VPN המציעות את מגוון הרבים של השרתים הנתמכים. הוא מציע גם שרתים עובדים לשירותים הפופולריים ביותר שיש. מדוע תזדקק לתכונות כאלה? בעוד שנטפליקס באזור מסוים עשוי להיות זמין, אזורים שונים מכילים תוכן שונה. יתכן שאתה מפספס.

אם תרצו לצפות בנטפליקס באיחוד האמירויות, יתכן וכדאי לבדוק זאת.

זה לא כל מה שאתה צריך לבדוק. תכונות אבטחה מסוימות חשובות אם ברצונך לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019 מבלי להסתכן בביטחונך.

תכונות בטיחות ש- VPN צריך שיהיה בכדי לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019

הבעיות עם שירותי VPN הן בכך שהם לא חוקיים באיחוד האמירויות, כאשר הם מאפשרים לאנשים לגשת לתוכן שנאסר מכיוון שגישה לתוכן אסור היא פשע. תלך לכלא? כנראה שלא. אבל אם אי פעם תסתבך עם משהו אחר, זה יובא בחשבון.

עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער, אז אם אתה רוצה לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות, וודא שאתה מסתכל על אלה:

  1. האם הגנת דליפת IPv6 מופעלת. IPv6 הוא חלק חשוב ב- VPN ובביטחון, אך הוא יכול גם לדלוף כלומר הוא יכול לחשוף את ה- IP שלך מעת לעת מה שיחשוף אותך לממשלת איחוד האמירויות. PrivateVPN מציע תכונה הגנת דליפות IPv6 כדי למנוע זאת.
  2. אותו דבר עם הגנת דליפות DNS. יש סיכון הרבה יותר גבוה להיחשף עם דליפות DNS, ובדיוק כמו עם דליפות IPv6, אתה יכול להיחשף. PrivateVPN מציע גם תכונה להגנת דליפות DNS.
  3. הפעל את מתג ההרג. אם מסיבות כלשהן אנו מפסיקים לעבוד גם עם זמן uptime של 99.98%, האינטרנט שלך יכובה כך שלא ניתן יהיה לחשוף את הנתונים שלך מכיוון שאינך מחובר ל- VPN. זה תקף גם לכל סיבה אחרת שאינך מחובר.
  4. השתמש במשמר היישומים כדי לכבות אפליקציות. אם אתה ניגש לאפליקציה שאליה אתה ניגש רק בעת שימוש ב- VPN, ואתה רוצה שהאפליקציה תכבה מייד אם VPN לא עובד, הפונקציה הזו תעשה זאת.

כך ניתן לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות בשנת 2019

אם אתה רוצה לפתוח אתרים חסומים באיחוד האמירויות, זה לא קשה. אתה רק צריך את הכלי עם ההגנה הנכונה.

שירותי VPN משמשים בכל רחבי כדור הארץ ולא רק כדי לעקוף צנזורה אלא לצורך פרטיות, ולגישה לבידור מלא שלא ניתן להציע בשום מקום על פני כדור הארץ בגלל חסימות גיאוגרפיות. וזה מה ש- PrivateVPN באמת עוזר.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me