כיצד לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019

כיצד לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019

מאת PrivateVPN, 2019-03-16 10:23:28 ב- Travel


אתה מגיע לסין. אתה רוצה להשתמש בפייסבוק, אתה רוצה להשתמש באינסטגרם ואתה מבין שרוב המדיה החברתית לא עובדת בסין. מה אתה עושה? אתה מחפש כיצד לבטל את החסימה של המדיה החברתית בסין בשנת 2019. חוץ מזה, זה אחד מאותם תרחישים שאתה צריך לנקוט בפעולה לפני שאתה נוסע ולא כשאתה מגיע לסין, כאילו אתה חסר מזל מספיק כדי לא לדעת את זה המדיה החברתית בסין לא עובדת, האפשרות שתמצא את פוסט הבלוג הזה כמעט ולא קיים מכיוון שגוגל גם לא עובדת בסין.

מדוע אתה צריך לחפש כיצד לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019?

זה יורד לממשלת סין באמצעות צנזורה.

אך בעוד שמקרה שגוגל לא עובדת בסין, זה התחיל בסין שפרצה את גוגל בשנת 2009, וסין רצתה שגוגל תגביל את התוכן, וכתוצאה מכך גוגל נשמטה מהפעילות בסין, האיסור של המדיה החברתית בסין הוא דבר שהיה ישירות את הבחירה של סין עם חומת האש הגדולה שלהם בסין בגלל פלטפורמות מסוימות (כמעט בכל) שאינן האינטרס של סין.

אם הייתה קבוצת פייסבוק על מחאה שנערכה בסין, ממשלת סין לא הייתה מסוגלת להיפטר ממנה, אלא אם כן פייסבוק תחליט שהיא לא מתאימה להנחיות הקהילה. אם פייסבוק נאסרת בסין, וכתוצאה מכך קיימות חלופות סיניות בהצבה המעניקה לסין כוח אולטימטיבי מי רואה מה.

עם זאת, זה לא פשוט כמו זה. זה הרבה יותר מורכב, ומעמיק הרבה יותר ממה שהוא נראה.

זה עלול לרדת למלחמה קרה נוספת שעולה. והמלחמה הקרה הזו קשורה לנתונים. כל פלטפורמות המדיה החברתית האמריקאית אוספות נתונים. וניתן להשתמש בנתונים בתרחישים רבים ושונים, בין אם מדובר בפרסום, מחקרים, ניתוח, חיזוי ורבים אחרים, כאשר אתה ככל הנראה מסכים לתת את כל הדרך על ידי הרשמה לפלטפורמות אלה.

אמרנו כאן הרבה פעמים בכל פעם שמשהו בחינם, אתה נוטה לשלם במטבע הפרטיות.

אם סין תכניס את כל הפלטפורמות האמריקאיות והלא אמריקניות הללו לסין, אז אין לה גישה לנתונים. אם לסין יש פלטפורמות משלהם, זה נותן לה גישה לנתונים, מה שמאפשר לסין להתפתח הן בדרכים טובות והן ברעות.

האם זה רע או טוב? זה תלוי. סין משתמשת בחלק מהנתונים האלה בדרכים טובות מאוד, חלקם, לא בדרכים כל כך טובות, ובסופו של דבר יש לה את הכוח להגביל את מה שאתה רואה, ועושה זאת במקרים רבים.

אם אתה נמצא בסין, יש לך באופן כללי גישה למדיה חברתית, רק לא למדיה החברתית שאליה תרצה לגשת. סביר להניח שתרצה לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019 מכיוון שאתה רק רוצה להתחבר לחבר מחוץ לסין כשיהיה בסין, באמצעות מדיה חברתית שאינה זמינה בסין. וזה מה שאנחנו נעזור לך לפתור להלן.

כיצד לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019

הדבר היחיד שאתה צריך לעשות כדי לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין הוא לא להיות בסין. ואתה יכול לעשות זאת באמצעות VPN, שיאפשר לך לעזוב את סין, כמעט.

כל מיקום ללא צנזורה יעבוד.

אף VPN לא יעבוד.

למה? שכן סין מונעת משירותי ה- VPN לעבוד בסין מסיבות מובנות.

ניתן לזהות VPN רגיל בקלות כ- VPN בגלל העובדה שהוא לא נראה כמו תנועה רגילה, וכתוצאה מכך אתרים לא נטענים. וכאן נכנס VPN של התגנבות.

ה- VPN של התגנבות משתלב עם תנועה רגילה, ומאפשר לך לא להתגלות, וכך לגשת לאתרים חסומים כאשר אתה מחובר למדינה שאינה בסין..

PrivateVPN הוא אחד מהשירותים שאולי לא רק, אך אחד משירותים רבים שלא מגיעים עם VPN של התגנבות. זה גם השירות הטוב ביותר לצפייה בנטפליקס, שכן כשאתה מחוץ לסין עם VPN יאפשר לך לבטל את חסימת המדיה החברתית, אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס האמריקאית בסין, אתה צריך את ה- VPN המתאים לזה, כמו בזמן שסין יכולה לאתר VPN שירותים, כך גם נטפליקס, והשאר. ולשם כך, אתה זקוק לשרתים העובדים עם הפלטפורמות שאליהן ברצונך לגשת.

PrivateVPN? הוא תומך באזורי Netflix הרבים בעולם עם תומכים ל 21 אזורים, יותר מכל שירות אחר, כפי שנבדק על ידי Comparitech. נטפליקס האמריקאית מכילה את התוכן הרב ביותר, אך אין לה את הכל, ואם אתה רוצה להפיק את המרב מהנטפליקס האפשרי, היכולת להתחבר ל 21 אזורים תאפשר זאת. וכן, PrivateVPN עובד גם עם אמזון פריים, הולו, DAZN, ורבים נוספים עליהם תוכלו לגלות באפליקציות שלנו, בבלוג שלנו, או על ידי יצירת קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

האם VPN יכול לשמור על בטיחותך בסין?

אלא אם כן אתה אזרח סיני, הסיכוי שלך ללכת לכלא בסין אם השימוש ב- VPN נמוך יחסית, אך האם אתה רוצה לקחת סיכון זה? ומה אם אתה אזרח סיני?

כאן מכריע להיות בטוח לחלוטין.

וזה מתחיל בכך שלא להשתמש בשירותי VPN במכשירים שאינם שלך. לעולם אינך יודע איזה סוג תוכנה מותקנת עליהם, במיוחד במכשירים ציבוריים. סין עושה עבודה מדהימה עד AI, וניסיון להשתמש ב- VPN במכשיר ציבורי בין אם זה על ידי התקנתו מכונן USB ובין אם לא, יכול לגרום לך להיתפס..

לגבי שירותי VPN, בין אם אתה סומך על PrivateVPN ובין אם לא, מה שחשוב לבדוק הוא מה השירות שאתה משתמש בו מציע.

האם יש לך את ההצפנה הגבוהה ביותר? PrivateVPN מגיע עם הצפנת 2048 סיביות עם AES-256.

האם לשירות בו אתה משתמש יש הגנת דליפות IPv6 יחד עם הגנת דליפות DNS? דליפות מסוג זה יכולות לחשוף אותך. ומה באשר לפונקציית Guard Guard ו- Killswitch שתכבה את האינטרנט שלך ותסגור אפליקציות מסוימות במקרה שה- VPN שלך לא יעבוד? גדול VPN לא צריך להפסיק לעבוד, אבל יש הרבה דברים שלא צריכים לקרות, זה קורה. טוב יותר בטוח מאשר להצטער.

אם אתה מתכנן להביא VPN לביטול חסימה של מדיה חברתית בסין בשנת 2019, אתה צריך להסתכל על זה, ללא קשר לשירות שתבחר..

כך תוכל לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019

לא כל כך קשה לבטל את חסימת המדיה החברתית בסין בשנת 2019, אם יש לך את הכלי המתאים.

PrivateVPN? זהו VPN שמגיע עם VPN של התגנבות המאפשר לך לעקוף את חסימת האינטרנט של סין, בין אם זה באייפון, באנדרואיד או במחשב שלך. תוך שימוש בתכונות שישמרו על בטיחותך, ויאפשרו לך לבטל את חסימת התוכן שנחסם על ידי פלטפורמות כמו נטפליקס.

אם אתם מתכננים טיול לסין, למה אתם מחכים? הירשם עכשיו עם הרישום שלנו בן 60 שניות.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me