כיצד להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה בשנת 2018

כיצד להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה בשנת 2018

מאת מייקל סמולסקי, 2018-02-18 09:35:50 בבידור
אז אתה רוצה להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה? כמובן מכיוון שאולי אתה גר 20 מיילים מחוץ לארה"ב ויש לך חבר שגר במרחק 40 מיילים ממך בארה"ב. אתה רואה את אותו חבר כל יום ויום, ולעתים קרובות אתה נשאר בבתיהם של זה. שניכם גם אוהבים את נטפליקס. ויום אחד החלטת לערוך תכניות טלוויזיה. כל האירוע הזה התחיל בבית חבריך. החבר שלך הגיע למחרת. לראות שתכנית הטלוויזיה בה צפית לא הייתה זמינה בקנדה. וזו המציאות העגומה עבור אנשים רבים. שכנים על המפה אך עם זאת משלימים עולמות שונים לחלוטין בכל מה שקשור לתוכן. זו הסיבה שאתה בטח רוצה להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה, ונראה לך איך אתה יכול לעשות זאת בשנת 2018.


כיצד להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה בשנת 2018
החל מה -3 בנובמבר 2017, בארצות הברית 1157 תכניות טלוויזיה ו- 4953 סרטים ברשת נטפליקס. בקנדה יש ​​רק 623 תכניות טלוויזיה ו -2562 סרטים. זה יכול להיות יותר גרוע אם אתה לא בקנדה. באירלנד יש רק 544 תכניות טלוויזיה וכ -2419 סרטים. אם אתה בצרפת, יש לך רק 387 תכניות טלוויזיה ו -1485 סרטים. בפולין? יש לך רק 206 תכניות טלוויזיה ו- 555 סרטים. למרות שכל המדינות הללו עדיין מספקות מספר גדול של סרטים, שתכנית טלוויזיה אחת פחות יכולה לגרום לכך שאינך יכול לצפות בתוכנית שרצית באמת לצפות בה. למרבה המזל לא משנה איפה אתה גר אם אתה רוצה להשתמש בנטפליקס האמריקאית בתנאי שאתה לא בסין וכנראה גם ברוסיה ואירן, שלא לדבר על צפון קוריאה כמובן.

השתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה בשנת 2018

כן, האפשרות הברורה ביותר תהיה לעבור לארה"ב. אבל מי רוצה לנסוע למדינה גם אם זה רק 10 דקות משם לראות תוכנית טלוויזיה? ובכן, תצטרך להיכנס לארה"ב כדי לצפות בנטפליקס האמריקאית ללא קשר למקום שאתה נמצא. למרבה המזל עם הטכנולוגיה, אתה יכול לעשות זאת בלי לזוז בכלל.

קיום רשת פרטית וירטואלית (VPN) הוא המפתח לכך. איך זה עובד? VPN מאפשר ל- IP שלך להיות במדינה אחרת על ידי חיבורך לשרת במדינה אחרת, ובמקרה זה, בארה"ב במקום קנדה, בריטניה, או בכל מקום שאתה נמצא.

רוב האנשים משתמשים ברשתות פרטיות וירטואליות לשירותים כמו Netflix, אך יש להם יתרונות רבים אחרים מאשר בידור, אבטחה למשל. הצפנת VPN מונעת את פעילות האינטרנט שלך על ידי הממשלה, ספק האינטרנט שלך ואנשים סביבך. אתה אולי לא יודע את זה, אבל כל מי שסביבך יכול לראות מה אתה עושה אם אתה בסטארבקס או בשדה התעופה ברגע שאתה מחובר לאינטרנט אלחוטי ציבורי. PrivateVPN מספק את הטובים ביותר בכל מה שקשור לזה עם מפתח הצפנה של 256 סיביות שכמעט בלתי אפשרי לפצח אותו.

אבל איך אתה מגדיר VPN לשימוש ברשת נטפליקס אמריקאית בקנדה?

כיצד להשתמש בנטפליקס האמריקאית בקנדה בשנת 2018

כמובן שתצטרך אפליקציה ותזדקק לחשבון.

  • נתחיל להבין באיזה מכשיר אתה מתכנן להשתמש בנטפליקס האמריקאית. אם אתה מתכנן להשתמש במכשיר מבוסס Android או iOS, חפש את PrivateVPN בחנות האפליקציות שלך והתקן אותו.
  • במחשב או ב- Mac פשוט עבור לתחתית העמוד שלנו ולחץ על הורד כדי למצוא את הגירסה המתאימה. PrivateVPN עובד גם עם מקל ה- Amazon Fire TV Stick. לך ל קטגוריות ואז לחץ על שירות. גלול ותמצא אותו.

לאחר שתוריד את האפליקציה שלך, צור חשבון. אתה יכול לעשות זאת באתר שלנו על ידי לחיצה על הכפתור בצד ימין למעלה ובה כתוב קנה. מהיר מאוד להירשם בתהליך פשוט בן 3 שלבים.

  • יש לך את האפליקציה. יש לך את החשבון שלך. באופן טבעי, היית פותח אותו. לא.
  • ראשית כבה את אפליקציית Netflix אם הפעלת אותה. אחרת, יתכן וזה לא יעבוד מייד. ואם אתה צופה מדפדפן האינטרנט שלך, ייתכן שתצטרך גם לנקות את המטמון.
  • לבסוף תצטרך להתחבר לשרת. נכון לעכשיו, כשמדובר בשרתים בארה"ב שלנו, באפלו, ניו יורק העיר 1 ולוס אנג'לס עובדים בחברת נטפליקס.

אבל רגע, האם נטפליקס לא חכמה?

למעשה, הם כן. נטפליקס מנסה להרוס את האפשרות להשתמש ב- VPN כבר די הרבה זמן ולעיתים המאמצים שלהם עובדים. אם אי פעם נתקלת בבעיות בשימוש ב- Netflix האמריקאית בקנדה בשנת 2018, הורד את הסרט או את תוכנית הטלוויזיה שאתה רוצה לצפות בהם בנטפליקס והכניס את הטלפון או המכשיר שלך למצב מטוס או כבה את ה- Wi-Fi והנתונים הסלולריים שלך, זה ימנע כל בעיה.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me