כיצד להישאר בטוחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018

כיצד להישאר בטוחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018

מאת מייקל סמולסקי, 2018-02-07 15:22:55 בעסקים
אתה לא יודע מה יש בזה. זו הבעיה הגדולה ביותר כשמדובר במחשבים ציבוריים. קשה להישאר מאובטחים במחשבים ציבוריים אם אינך יודע איזו סוג תוכנה נסתרת עליהם. אם אתה פוגש מישהו, אתה יכול בדרך כלל לדעת איך הם נראים. אתה יכול להרגיש את הוויברציות שלהם. עם מחשב אתה לא יודע. מישהו יכול להסתכל על כל פעולה שתבצע. מישהו יכול לקחת את הסיסמאות שלך. אולי הם גונבים את המסמכים החסויים שלך. אני לא יודע. אתה לא יודע. וזו בעיה. קל מאוד לשים כל דבר על מחשב, ואתה אפילו לא יודע. העצה תהיה לא להשתמש בהם, אך זו לא תמיד אפשרות.


אז מה תוכלו לעשות כדי להישאר מאובטחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018?

כיצד להישאר בטוחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018

הגבל שימוש בחשבונות המקוונים שלך

אם אתה יודע שתצטרך להדפיס מסמך, במקום להשתמש בחשבון Google Drive שלך, השתמש בכונן USB. או צור חשבון דמה עם סיסמה שאינך משתמשת בה לעולם. ראה שהבעיה היא שלרובנו יש אותן סיסמאות לכל דבר. דרוש מישהו שרואה סיסמא אחת כדי לאבד גישה לכל החשבון.

אבל אם אתה מכין את מה שאתה צריך לפני שאתה הולך לספריה, תגדיל מאוד את הסיכויים להישאר בטוח במחשבים ציבוריים.

נהדר, אבל זה לא תמיד אפשרי. לפעמים זה חירום, ואתה צריך להשתמש באחד החשבונות שלך. זה הרגע בו האימות הדו-שלבי חשוב כל כך. הקפד להפעיל אותו. ראה, מישהו יכול לקחת את הסיסמה שלך, אך הוא לא יכול לקחת את הטלפון שלך הדרוש לסיסמה השנייה. זה יגדיל את הסיכוי שלך להישאר בטוח.

השתמש ב- VPN

שמירת סיסמאות זה דבר נהדר, אבל אם מישהו יכול לראות את ההיסטוריה שלך ואיפה אתרים שאתה מבקר, זה יכול גם להיות מסוכן. כאן נכנס הצפנה. יש דרך להפוך את כל מה שאתה עושה באינטרנט למוצפן מהממשלה, מספקי הרשת ומהאנשים בספריה עצמם..

כיצד להישאר בטוחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018
אם אתה משתמש ב- VPN שהוא רשת פרטית וירטואלית, אתה מצפין את עצמך לנקודה בה כל מה שתעשו ברשת הוא למעשה גובר למישהו שמנסה לראות את המידע הזה. PrivateVPN מגיע למשל עם הצפנה של 256 סיביות. יידרשו טריליוני דולרים כדי לפצח סוג כזה של הצפנה. אולי זו הסיבה שממשלת ארה"ב משתמשת בזה.

ישנם עדיין איומים אחרים כמו פוטנציאל שמישהו מקליט את המסך שלך עם תוכנה נסתרת, אך אין זה סביר מאוד בהתחשב בעובדה שרוב המחשבים בספריה אינם מספיק חזקים כדי לעשות זאת..

אם אתם מחפשים להישאר מאובטחים במחשבים ציבוריים, שימוש ב- VPN הוא חיוני. אז איך מגדירים את זה?

הדרך המהירה ביותר תהיה לשים את קובץ ההתקנה בכונן USB ופשוט להתקין אותו מזה. אבל יתכן שזה או לא יעבוד בכלל על מחשב ציבורי, תלוי אם מידע מוחק את עצמו מהמחשב ברגע שהמחשב מופעל מחדש ובאם אתה יכול אפילו להתקין משהו. אם אתה יכול לעשות את זה אז נהדר, אם לא, נסה להיצמד לא להשתמש בחשבונות ולא לחפש תוכן שאתה לא רוצה שאחרים יראו.

  • אבל אם אתה יכול להתקין ולהפעיל מחדש מחשב ללא מחיקת מידע מייד, הורד את לקוח PrivateVPN מדף ההורדה שלנו והניח אותו לכונן USB. אלא אם כן תחליט להוריד אותו כאשר אתה כבר משתמש במחשב ציבורי.
  • התקן את זה.
  • לאחר מכן הקפד ליצור חשבון באתר שלנו, אם כי כנראה שתעשה זאת לפני שתעבור לספרייה. ליצירת חשבון, לחץ על לחצן קנה בפינה השמאלית העליונה של המסך. זהו תהליך בן 3 שלבים, כך שכדאי שיהיה לך חשבון תוך זמן קצר.
  • לאחר שביצעת את חשבונך, ספק את הפרטים בלקוח PrivateVPN והתחבר לשרת שתרצה. כך אתה נשאר מוצפן. אנו מציעים 56 מיקומי שרת שונים, כלומר אם אתה מתחבר לשרת אמריקאי בספריה באירלנד, אתה מניח שאתה נמצא בארה"ב על ידי כל השירותים שאתה מחליט להשתמש בהם..

השתמש בכונן USB מוצפן

כיצד להישאר בטוחים במחשבים ציבוריים בשנת 2018
מה אם יש לך הצהרת בנק בכונן ה- USB שלך ומישהו מעביר אותה מהכונן הזה? זה אפשרי. פיסת תוכנה פשוטה יכולה לעשות זאת. ובכן, אלא אם כן קיים הצפנה. ממש כמו שהצפנה המסופקת על ידי PrivateVPN עוזרת לאנשים באינטרנט, גם הצפנה בכוננים שומרת על תוכן בכוננים מאובטח. אם אתה מתכנן להביא את המידע שלך בכונן, וודא שהוא מוצפן כדי שאף אחד לא יוכל להעתיק את תוכנו.

סיכום

קשה להישאר מאובטחים במחשבים ציבוריים. לפעמים תצטרך להשתמש בהם אף כי יישום דברים אלה יביא אותך לבטוח יותר.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me