כיצד לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018

כיצד לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018

מאת מייקל סמולסקי, 2018-02-18 11:59:16 בעסקים
אז אתה רוצה לשמור על הגלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018? אולי הייתה לך חוויה לא טובה עם פעילויותיך באינטרנט שנמצא במעקב בשנה שעברה עם עובדיך או עובדיך הנוכחיים וקיבלת אזהרה. ובכן, אנו מאמינים בפרטיות באשר אתם. בין אם בביתו של מישהו, בשדה התעופה או בעבודה.


כיצד לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018
אלה כמה מהבעיות העיקריות שיש לאנשים בכל מה שקשור לגלישה באינטרנט בעבודה:

אתרי אינטרנט מסוימים לא עובדים

אתה עובד מאוחר בלילה. המדינה הבינלאומית שלך משחקת משחק. או אולי, אולי זה הצוות שלך. כמובן שאתה רוצה לדעת מה קורה. אז אתה ניגש לאתר שאתה יכול לצפות בו במשחק או לבדוק את הניקוד, אבל זה לא עובד. המעסיק שלך יכול בקלות לחסום גישה לאתרים אליהם ברצונך לגשת.

אתה עובד רואה את מה שאתה עושה

כולנו שוכחים איך לעשות דברים מדי פעם. ללא ספק, אינך רוצה שהעובד שלך יראה שאתה מחפש כיצד לעשות דבר פשוט. זה עשוי לגרום להם לשאול מדוע אתם עובדים שם, במיוחד אם אין לכם את הבוס הכי נחמד.

אתה לא מרגיש בטוח בעבודה שיודע שאתה יכול להיות במעקב

דמיין מישהו בוהה בך בזמן שאתה עובד. ככה זה מרגיש. אתה לא יכול להיות עצמך לחלוטין, ובגלל זה אתה לא מבצע את המיטב שלך.

אז איך אתה שומר על גלישה באינטרנט שלך בעבודה בשנת 2018?

כשמדובר בביטול חסימת אתרים שנחסמו על ידי המעביד שלך, עליך לשנות את כתובת ה- IP באופן זמני. זה יאפשר לך לעקוף את כל מסנני התוכן שהציב המעסיק שלך.

כשמדובר בשמירה על פרטי הגלישה באינטרנט בעבודה על ידי מניעת המעסיק שלך לראות מה אתה עומד, עליך להשתמש בהצפנה.
כיצד לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018
איך אתה עושה את כל אלה? עם VPN.

כשאתה מתחבר ל- VPN, ה- IP שלך משתנה אוטומטית. והדבר הגדול עם PrivateVPN הוא שזה מגיע עם 56 מיקומי שרת שונים. מה זה אומר? זה אומר שאם אתה בפולין ורוצה להשתמש בנטפליקס האמריקאית אם אתה מתחבר לשרת אמריקאי, תוכל לעשות זאת. בכל מקום שרת יהיה המיקום שלך אם אתה מתחבר אליו.

אבל אתה גם רוצה לשמור על הגלישה באינטרנט כפרטית בעבודה, נכון? כשאתה משתמש ב- VPN, אתה מוצפן גם כן אם אתה מחפש משהו כשהוא מחובר אליו, המידע הזה יהיה פשוט שטויות למישהו שמנסה לגשת אליו לעומת אם לא השתמשת ב- VPN.

אם אתה משתמש במחשב משרדי או שאתה מחובר לרשת של המעסיק שלך, ניתן לפקח על פעילויותיך. ניתן לצפות בפעילויות שלכם גם במקומות ציבוריים ואפילו בסטארבוקס. כל רשת שאינה שלך מסכנת את פרטיותך. למעשה, כל הרשתות מציבות אותך בסכנה שכן הממשלה וספק האינטרנט שלך יכולים לפקח על הפעילויות שלך ללא קשר לאיזו רשת אתה מחובר.

PrivateVPN משתמש בקוד הצפנה AES 256 סיבית בדרגה צבאית עם מפתח DH 2048 סיביות. אתה בטח לא יודע מה זה אומר אבל להכניס את האנגלית הפשוטה ביותר, החברה שאתה עובד איתה לא תוכל להרשות לעצמה לפצח סוג כזה של הצפנה. אולי זו הסיבה שממשלת ארה"ב משתמשת בסוג כזה של ביטחון.

כיצד מתקינים PrivateVPN?

קבלת כל הביטחון הזה תגרום לך לחשוב שזה לא פשוט. זה. זהו תהליך תלת-שלבי ליצירת חשבון ותהליך תלת-שלבי כדי להישאר מאובטחים באופן כללי.

  • ראשית, לחץ על כפתור הקנייה באתר שלנו. תועבר לרישום בן שלושה שלבים.
  • אתה בוחר את התוכנית שלך.
  • אתה בוחר את הסיסמה והדוא"ל שלך.
  • לבסוף, אתה בוחר את אמצעי התשלום שלך. אה, אגב, אנחנו בחרנו כשירות ה- VPN הטוב ביותר לערך על ידי BestVPN.com.

אתה נרשם, אתה מתקין, אתה מתחבר. זה כזה פשוט.
כיצד לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018
כדי להתקין את PrivateVPN, עבור אל פרק ההורדות בתחתית האתר שלנו ומצא גרסה שמתאימה לכל מה שאתה משתמש בו או פשוט חפש את PrivateVPN בחנות האפליקציות שלך אם במכשיר נייד. הקפד לפנות אל תמיכת הלקוחות עטורת הפרסים שלנו שנבחרה על ידי vpnMentor אם יש לך בעיות.

לאחר התקנת האפליקציה, ספקו את פרטי ההרשמה שלכם והתחברו לשרת שתרצו. אם אתה רוצה לשמור על גלישה באינטרנט כפרטית בעבודה בשנת 2018, כך אתה עושה זאת.

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me