כיצד לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם באינטרנט ב- HD

כיצד לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם באינטרנט ב- HD

מאת מייקל סמולסקי, 2018-09-26 09:57:20 בבידור


אתה לא יכול לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם בטלוויזיה אבל אתה יכול באינטרנט. רוב האנשים יכולים למצוא זרמים לא חוקיים באיכות 2007, אבל מה אם אתה רוצה לצפות ב- HD, באופן חוקי, ומבלי שתצטרך לחכות לתוכן שלך שיחיץ כל כמה דקות בגלל אנשים רבים מדי שצפו במה שהשרתים יכולים להתמודד? ובכן, הפוסט הזה הוא איך לצפות בליגת האלופות בבריטניה בחינם באינטרנט ב- HD.

מדוע אינך יכול לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה ללא תשלום נוסף

BT רכשה זכויות בלעדיות לליגת האלופות בבריטניה במשך 3 העונות הבאות תמורת 1.2 מיליארד ליש"ט. המשמעות היא ש- BT היא החברה היחידה בבריטניה שיכולה להציג את ליגת האלופות לשלוש העונות הבאות.

ITV ו- BBC לא יוכלו לעשות זאת ואלו הפלטפורמות שהפכו את ליגת האלופות בבריטניה לחופשית. עכשיו, כמובן, BT אולי תחליט לתת זכויות ל- BBC ו- ITV לכמה משחקי ליגת האלופות בבריטניה, אבל זה עלה ל BT הרבה כסף להשיג את הזכויות הללו. למעשה, הם שילמו יתר על המידה, כלומר BT לא תעניק שום זכויות למשחקים במחיר זול. וזה אומר שתפספס יותר מהמשחקים שאתה רוצה לצפות בהם.

ובגלל זה, רוב האנשים יחפשו את שם המשחק בו הם עומדים לצפות עם "בחינם" בסוף. או שתמצא אתר שנראה מבטיח אך יעביר אותך למודעות המכילות לרוב תוכנות זדוניות, או שתמצא זרם חוקי שלעתים קרובות מפסיק לשחק ואינו באיכות הגבוהה ביותר. אבל זרם שתצפו בסופו של דבר מכיוון שהיכולת לראות שמישהו רץ עם כדור גם אם אינכם בטוחים במי מדובר, זה בטוח יותר טוב מכלום בכלל?

יש לנו פיתרון הרבה יותר טוב!

צפו בחינם בליגת האלופות 18/19 בבריטניה באינטרנט ב- HD

אנו חיים בשנת 2018, בעולם שבו כמעט לכל ערוץ טלוויזיה יש פלטפורמת סטרימינג ברשת. וכמובן, שהערוצים בחינם לאוויר שמספקים גישה לא מקוונת גובים תשלום. אז מה אם מצאת פלטפורמות שמציגות את ליגת האלופות ויש לך שחקן מקוון? זה מה שעליך לעשות.

הבעיה היחידה? ובכן, לרוב הפלטפורמות הללו יש זכויות להציג את ליגת האלופות רק במדינה עליה היא מתבססת, ועקב כך הן חוסמות את הגישה לאנשים מחוץ למדינות אלה.

RTE ו- TV3 או מכונים כיום Virgin Media Two, הן שתי דוגמאות לפלטפורמות מקוונות שיאפשרו לכם לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם באינטרנט ב- HD. בתנאי שאתה משתמש ב- VPN כדי להיות באירלנד, ברוב המקרים.

עכשיו, אם אינך יודע מהו שירות VPN, זו רשת וירטואלית פרטית שמאפשרת לך להיות במקום אחר בלי להיות שם, מבחינת האינטרנט.

אבל הפלטפורמות הללו לא יציגו את כל המשחקים הנוכחיים. זו הסיבה שכדאי להיכנס לדף ויקיפדיה עם בעלי הזכות לליגת האלופות. ככה תוכלו למצוא שחקנים אחרים. קרוב לוודאי שתצטרך להשתמש ב- VPN לשירותים אלה. הקפד להתחבר לארץ בה הערוצים מבוססים.

אם אתה משתמש ב- PrivateVPN, תוכל להתחבר למיקום VPN ברוב המדינות המציגות את ליגת האלופות, בחינם.

וככה אתה צופה בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם באינטרנט ב- HD!

יש דרך שעולה המאפשרת לך לצפות בכל משחק שתבחר, באנגלית.

השתמש ב- DAZN כדי לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה ללא קשר למשחק

אנו יודעים איך זה מרגיש כשאתה לא תומך בצוות מוביל. אולי אתה לא מבריטניה אבל גר שם. מה אם אתה רוצה לצפות בקבוצה מארצך משחקת בליגת האלופות, אבל אתה לא יכול מכיוון שרק המשחקים הפופולריים ביותר מוצגים?

כאן נכנס DAZN. DAZN הוא שירות מנויים לספורט סטרימינג. זה עולה קצת פחות מ -12 פאונד בחודש ובין אם ברצונך לצפות בליגת האלופות 18/19 בבריטניה בחינם ובין אם אתה מחפש את כמות הסרייה A, עם DAZN אתה יכול לצפות ברוב אירועי הספורט..

רק אם יש לך VPN אם כי DAZN אינו זמין בבריטניה.

אלא ש- DAZN, זה הרבה יותר מסובך שכן DAZN חוסם שירותי VPN כל הזמן וכמעט כל שרתי ה- VPN לא עובדים עם DAZN.

PrivateVPN הוא אחד השירותים היחידים התומכים ב- DAZN. אם אתה מתחבר לשרת השני של טורונטו שלנו, זה יעבוד.

זה לא פשוט כמו להשתמש ב- VPN בכל מה שקשור ל- DAZN. הגדרת DAZN מורכבת הרבה יותר, במיוחד כשמדובר בהתקנת אפליקציות. לשם כך, אנו ממליצים לקרוא את ההודעה שלנו בנושא הגדרת DAZN. שיטה זו עובדת עבור כל המדינות!

נכתב על ידי מייקל סמולסקי.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me