چگونه می توان Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کرد

چگونه می توان Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کرد

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-02-13 11:19:04 در سفر


مطمئناً ، فرودگاه استنستد تا 4 ساعت Wi-Fi رایگان ارائه می دهد ، اما Stansted همچنین یک مرکز گسترده برای پروازهای غیر مستقیم در خطوط هوایی با بودجه است که اغلب شامل ماندن در طول شب کامل در فرودگاه یا در غیر این صورت اکثر آنها است. روز اگر 6،8 یا 10 ساعت در Stansted منتظر هستید ، این 4 ساعت جایی به اندازه کافی نیست. و با پرداخت مبلغ بسیار دیوانه وار با توجه به اینکه فقط در هر پرواز فقط به چند ساعت از Wi-Fi دسترسی پیدا می کنید.

و راهی وجود دارد که بتوانید Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کنید.

چگونه می توان Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کرد

در این وبلاگ ، ما به افراد کمک می کنیم قسمتهای مسدود شده اینترنت را مسدود کنیم ، آیا این استفاده از اینترنت است با این پست وبلاگ درباره چگونگی دسترسی به Wi-Fi نامحدود در فرودگاه Stansted به صورت رایگان یا اینکه آیا در مورد نحوه رفع انسداد امثال Netflix آمریکایی است یا اینکه DAZN در انگلستان. دریافت Wi-Fi نامحدود در فرودگاه Stansted به صورت رایگان؟ این کار سخت نیست که شما بدانید چه کاری باید انجام شود.

نکته کلیدی برای بدست آوردن Wi-Fi نامحدود این است که Stansted را فریب دهید که فکر کنید شما بعد از گذشت 4 ساعت ، دستگاه دیگری هستید. هنگامی که صحبت از دسترسی Netflix به انگلستان در انگلیس می شود ، ما در مورد نحوه نیاز به حضور در آمریکا صحبت می کنیم. این؟ این روند کمی متفاوت است زیرا در اصل شامل تغییر یک کد ویژه منحصر به فرد است که به دستگاه شما اختصاص داده شده است.

این یک آدرس MAC است که مخفف کنترل دسترسی رسانه ها است. یک آدرس MAC برای بیان ساده ، یک آدرس برای موارد مشابه Bluetooth یا Wi-Fi دستگاه شما است. این همان چیزی است که علاقه مندی های فرودگاه Stansted یا سایر فرودگاه ها برای جلوگیری از استفاده طولانی مدت از Wi-Fi به شما امکان پذیر است. اگر می توانید آدرس MAC خود را تغییر دهید ، می توانید Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کنید.

برای انجام این کار ، شما نیاز به یک تغییر دهنده آدرس MAC دارید.

  • در مرحله اول ، جستجوی "Tmac v6" در گوگل یا فقط بر روی پیوندی که ارائه کردیم فشار دهید تا بتوانید تغییر دهنده آدرس MAC توسط این شرکت با نام Technitium پیدا کنید..
  • آن را بارگیری و نصب کنید.
  • پس از باز کردن آن ، در بالای برنامه ، لیستی را مشاهده خواهید کرد. Wi-Fi را پیدا کنید. هنگام مشاهده باید داده هایی را که در سمت راست ارسال می شوند ارسال و بارگیری کنید.
  • فشار دهید آدرس MAC تصادفی به دنبال اکنون تغییر دهید!

و درست مثل همین ، شما 4 ساعت دیگر Wi-Fi را در Stansted به صورت رایگان باز کرده اید. مرحله را بعد از 4 ساعت دور زدن تکرار کنید. پس از اتمام استفاده ، به اصل برگردانید.

اما با این روش مشکلی وجود دارد زیرا این امکان را به شما می دهد تا Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان در دستگاه های دسک تاپ دریافت کنید. راه حلی برای آن وجود دارد.

چگونه می توان Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه به صورت رایگان در دستگاه های تلفن همراه دریافت کرد

تلفن ها عالی هستند ، اما یک دلیل وجود دارد که آنها برای مدت زمان طولانی کامپیوتر یا لپ تاپ را جایگزین نخواهند کرد.

امکان تغییر آدرس MAC بر روی دستگاه تلفن همراه وجود دارد ، اما این امر به ریشه کن کردن یا فرار از زندان دستگاه شما نیاز دارد. اما تغییر آدرس MAC در تلفن همراه دستگاه شما را در معرض خطر قرار می دهد که دیگر کار نکند ، به همین دلیل ما به این امر نمی پردازیم. در عوض ، ما یک جایگزین آسان ارائه می دهیم که به شرط دسترسی به لپ تاپ ، کار خواهد کرد.

از چه چیزی تشکیل شده است؟ کانون توجه با استفاده از Wi-Fi یا بلوتوث از لپ تاپ خود ، تلفن خود را به طور مستقیم داغ کنید.

نحوه ایمن نگه داشتن اطلاعات و دسترسی به سایتهای بلوک در حالی که از Wi-Fi رایگان استفاده می کنید?

شما در حال حاضر می دانید که چگونه می توانید Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کنید ، اما آنچه که نمی دانید قیمت آن است که در آن دریافت می کنید. هر وقت چیزی آزاد باشد ، تمایل دارید با ارز خصوصی را بپردازید. داده های اطراف استفاده شما می تواند برای اهداف تبلیغاتی جمع آوری و استفاده شود ، اما بدتر از آن ، کاری که شما انجام می دهید توسط سایر ابزارها با چند ابزار ساده قابل مشاهده است. به عنوان مثال ، شما می توانید هتل اقامت خود را در Google تایپ کنید و توسط شخص دیگری قابل درک است.

این یک مثال شدید است که به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد ، اما نمونه های شدید تمایل دارند دقیقاً در لحظه ای که فکر می کنید هرگز اتفاق نمی افتند.

VPN یک راه حل برای مسائل مربوط به حریم خصوصی است. از این رو حتی توسط دولت ها استفاده می شود. و PrivateVPN؟ با رمزگذاری 2048 بیتی همراه با AES-256 ، بالاترین موجود در بازار است ، بدین معنی که همیشه از شما محافظت می شود.

بیایید با آن روبرو شویم ، اگر به دنبال دریافت نامحدود Wi-Fi در فرودگاه Stansted هستید ، به احتمال زیاد امثال Netflix را تماشا خواهید کرد زیرا به احتمال زیاد شبانه در آنجا خواهید ماند. و اینجاست که PrivateVPN بسیار مفید می شود. شما به راحتی می توانید با فشار دادن یک دکمه به امثال ایالات متحده وصل شوید تا عملا در ایالات متحده باشید تا Netflix را با PrivateVPN تماشا کنید که از بیشترین مناطق Netflix در بازار پشتیبانی می کند ، همانطور که توسط Comparitech تست شده است ، زیرا همه VPN با آن کار نمی کند. نتفلیکس خدماتی مانند Netflix برای جلوگیری از کار سرویس VPN دائماً اقدامی انجام می دهند.

این چگونه می توان Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کرد

تعویض آدرس MAC بسیار مهم است. اگر می خواهید Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کنید ، یک لپ تاپ نیز خواهید بود. و PrivateVPN؟ اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید ، و به کار خود دسترسی پیدا نخواهید کرد ، شاید به آن احتیاج ندارید ، اما اگر می خواهید حریم خصوصی داشته باشید و در عین حال دسترسی به سایتهای مسدود کننده نیز دارید ، شاید این را هم در نظر بگیرید. به این ترتیب ، می توانید Wi-Fi نامحدود را در فرودگاه Stansted به صورت رایگان دریافت کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me