بهترین VPN برای Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و DAZN برای سال 2019

بهترین VPN برای Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و DAZN برای سال 2019

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-10 18:12:51 در سرگرمی


آیا می خواهید Netflix ، Hulu ، Amazon Prime ، DAZN و حتی حتی iPlayer BBC را بدون توجه به موقعیت مکانی خود در سال 2019 تماشا کنید؟ این همان چیزی است که یک VPN به شما کمک می کند. به جز ، اگر می خواهید به بیش از یکی از این یا همه اینها دسترسی داشته باشید, بیشتر سرویس های VPN شما را نادیده می گیرند زیرا آنها با بعضی از خدمات کار می کنند اما نه همه. اما بهترین VPN برای نتفلیکس ، هولو ، آمازون پرایم و DAZN برای سال 2019 چیست؟?

بهترین VPN برای Netflix فقط در ایالات متحده نمی تواند سرور داشته باشد

این سایت با نام Comparitech بیش از 5،000 تست دستی روی 59 سرویس VPN در آنجا انجام داده است تا آزمایش کند که VPN از نظر دستگاه هایی که با آنها کار می کرد و همچنین مکان ها بهترین راه حل برای Netflix است.. PrivateVPN در منطقه آزمایش 21 منطقه Netflix را تجربه کرد و این رقابت را تنها با بیش از 20 منطقه کار عنوان کرد..

ممکن است شما بپرسید که اگر Netflix آمریکایی بیشترین محتوا را داشته باشد ، به 21 منطقه کار نیاز دارید. و این یک سوال بزرگ است نتفلیکس آمریکایی بیشترین محتوا را دارد و در 43 از 59 سرویس VPN تست شده کار می کند اما شما روی چه سیستم عامل هایی می خواهید تماشا کنید?

همه سرویس ها از Netflix آمریکایی پشتیبانی نمی کنند و همه سیستم عامل ها را پشتیبانی نمی کنند به این معنی که در حالی که ممکن است یک سرویس خاص در ایالات متحده کار کند ، ممکن است به عنوان مثال در دستگاه های Android در ایالات متحده کار نکند ، تا آنجا که به Netflix مربوط می شود..

PrivateVPN از اکثر مناطق بلکه به طور مداوم بیشترین سیستم عامل ها را در همه این تست ها پشتیبانی می کند.

اوه ، و مربوط به 21 منطقه پشتیبانی شده ایالات متحده ممکن است بیشترین مطالب را داشته باشد ، اما این همه را ندارد. هر منطقه دارای محتوای منحصر به فرد است که سایر مکان ها آن را ندارند. و به همین دلیل داشتن خدمتی که بیشترین پشتیبانی را داشته باشد ، مهم است.

و اگر آزمون را بخوانید ، خواهید دید که این تست ها به شکلی انجام شده است که اگر یک سرویس سرعت ثابتی را ارائه نمی داد ، به معنای این حساب نمی شود که اگر نمی خواهید منتظر بافر باشید تا محتوا را بافر کنید ، ما نیز پوشانده ای؟ و خوب ، ما قبل از اینکه این آزمایش ها فاش شود ، درباره آن می دانستیم و می نویسیم.

ما بیش از همه ظرفیت اینترنت خود را از ارائه دهندگان حمل و نقل IP خریداری می کنیم.

اما شما در اینجا برای بهترین VPN برای Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و DAZN برای سال 2019 اینجا هستید.

بهترین VPN برای Hulu برای سال 2019

اگر به دنبال بهترین VPN برای Hulu هستید ، فقط به خدماتی نیاز دارید که از سرورهای آمریکایی پشتیبانی کند زیرا Hulu فقط در ایالات متحده کار می کند ، و همچنین در ژاپن ، اما این فقط برای نمایش های ژاپنی است.

راه اندازی Hulu بسیار پیچیده تر از راه اندازی Netflix است. بنابراین ، ما راهنماهایی در مورد آن داریم ، اما اگر به دنبال بهترین VPN برای Hulu هستید ، دو چیز مهم است. سرعت و سرور در حال کار.

PrivateVPN چندین سرور کار برای Hulu ارائه می دهد ، اما شما فقط به یکی از آنها نیاز دارید. در مورد سرعت ، دقیقاً مانند Netflix ، به دلیل خرید ما از ارائه دهندگان حمل و نقل IP به جای اینکه فقط از سایت های میزبان استفاده کنیم ، این امر سازگار است..

البته اگر اینترنت شما بکشد ، به هر صورت پیچ خورده اید.

ما نمی توانیم به شما بگوییم که ما تنها خدمات عالی برای Hulu هستیم ، اما اگر شما همچنین می خواهید Netflix را تماشا کنید ، داشتن بهترین تجربه Netflix به علاوه Hulu ، این معنی در سال 2019 است.

بهترین VPN برای Amazon Prime برای سال 2019

نکته جالب در مورد Amazon Prime این است که آمازون در حال گسترش محتوای جهانی است. هر روز نمایش ها و فیلم های بیشتری برای توده ها در دسترس است.

فقدان برابری محتوا هنوز وجود دارد. و PrivateVPN یکی از محبوب ترین خدمات VPN برای Amazon Prime است.

و این بدان معنی است که شما همیشه می توانید انتظار سرور کار داشته باشید. آمازون نخست ، نتفلیکس ، و هولو؟ ترکیبی عالی.

آه ، و صحبت از آمازون ، PrivateVPN یک برنامه آمازون Fire TV Stick / Cube دارد به این معنی که می توانید با کمک راهنماهای ما از همه این خدمات در آنجا استفاده کنید..

بهترین VPN برای DAZN برای سال 2019

اگر به دنبال بهترین VPN برای Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و DAZN هستید ، عاشق سرگرمی هستید و می خواهید به همه آنچه ارائه می شود دسترسی پیدا کنید.

اما 3 سیستم عامل اول که ما به آنها اشاره کردیم ، محتوای زنده ارائه نمی دهند. DAZN می کند. DAZN یک سرویس پخش جریان برای ورزش های دارای پیچ و خم است زیرا در ایالات متحده کاملاً کار نمی کند و در انگلستان حتی اگر در انگلستان تأسیس شود ، اصلاً کار نمی کند. نه بدون VPN مناسب.

وقتی محتوای زنده را تماشا می کنید ، کیفیت اینترنت اهمیت زیادی می یابد. و این شاید یکی از بزرگترین نقاط قوت PrivateVPN باشد. ما قول نمی دهیم اینترنت شما را سریعتر کند. ما فقط آن را کندتر نمی کنیم که همیشه در مورد سرویس های VPN نیست.

بهترین VPN برای Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و DAZN برای سال 2019

آیا شما آماده دسترسی به مطالب بیشتر از گذشته هستید؟ عالی. اما شما به احتمال زیاد به کمک نیاز خواهید داشت. در ضمن با پشتیبانی مشتری خود تماس بگیرید یا از طریق وبلاگ ما بررسی کنید زیرا این سیستم عاملها برای جلوگیری از استفاده نکردن از کشورهای تحت حمایت از این سیستم عاملها ، قدم هایی برمی دارند..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me