بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 (تماشای همه محتوای Netflix)

بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 (تماشای همه محتوای Netflix)

توسط PrivateVPN، 2018-09-16 10:44:26 در سرگرمی


Netflix فقط در ایالات متحده مستقر نیست. فقط در انگلستان مستقر نیست. بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 VPN نیست که سرورهای زیادی در انگلستان و ایالات متحده دارد که از Netflix پشتیبانی می کند. این VPN است که پشتیبانی از بسیاری از کشورها تا آنجا که Netflix می رود. مطمئناً ، ایالات متحده بیشترین محتوا را دارد ، اما این مطالب را ندارد. نمایش ها و فیلم های خاصی در ایالات متحده یا انگلیس نیستند اما در کشورهای دیگر هستند. بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 نیاز به همکاری با Netflix در 2018 دارد اما همچنین باید تمام مطالبی را که ممکن است تماشا کنید ارائه دهد.

دقیقا چه چیزی بهترین VPN برای Netflix نیاز دارد?

سرورها سرورهای کار.

و این یک مشکل بزرگ است که در مورد خدمات VPN است.

یک سرویس می تواند 100 سرور در مکانهایی داشته باشد که Netflix دارای برخی محتوای منحصر به فرد باشد ، اما اگر این سرورها با Netflix کار نکنند ، مطلقاً چیزی نیستند..

اکثر خدمات روزانه چک نمی کنند.

این مهم به این دلیل است که Netflix تلاش مستمر برای متوقف کردن سرورهای VPN با Netflix انجام می دهد ، زیرا توسط بسیاری از شرکت ها برای انجام این کار تحت فشار هستند.. چرا کسی می تواند در حالی که به یک سرور خاص VPN وصل شده به Netflix وصل شود و با حساب Netflix خود به آن محتوا دسترسی داشته باشد ، هزینه اشتراک تلویزیون را در یک کشور x پرداخت کند.?


این امر مجوز مالی بیشتری برای مجوز محتوای خاص برای سایر کشورها ایجاد می کند. اما اگر مردم فقط به چیزی در Netflix دسترسی پیدا کنند ، آنگاه شرکتی که مجوز خرید می کند تا نشان دهد که محتوا در یک کشور خاص در حال از دست دادن پول است. از این رو این فشار.

PrivateVPN اطمینان می دهد که سرورها کار می کنند ، و اگر کسی کار خود را متوقف کند ، یک دستگاه جدید وجود دارد.

مکانهایی که به بهترین VPN برای Netflix اهمیت پیدا می کنند

خصوصی VPN سرورهایی که با Netflix در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه ، ژاپن ، دانمارک ، فنلاند ، آلمان ، نروژ ، سوئد ، سوئیس ، هلند ، ایتالیا ، اسپانیا ، استرالیا ، برزیل ، کلمبیا ، آرژانتین و کره جنوبی همکاری می کنند..

این سرور در هر کشور خاص نیست اما وقتی بهترین VPN برای نتفلیکس در سال 2018 وجود دارد ، شما فقط باید به سرورهایی با محتوای اختصاصی دسترسی داشته باشید و اگر به تمام این سرورهایی که با Netflix کار می کنند دسترسی دارید ، این تنها چیزی است که شما نیاز دارید. برای به دست آوردن همه چیز ممکن از Netflix!

ما در همه کشورهای کره زمین سرور ارائه نمی دهیم اما سرورهایی که ما ارائه می دهیم ، همه آنها دسترسی به چیزی منحصر به فرد دارند و "منحصر به فرد" همان چیزی است که شما باید هنگام جستجوی بهترین VPN برای Netflix در 2018 جستجو کنید.

در صورت بروز برخی مشکلات ، راهنمای کامل ما برای رفع انسداد Netflix را بررسی کنید!

بهترین VPN برای Netflix همچنین نباید Netflix شما را کند کند

می توانیم بگوییم که یک VPN اینترنت شما را سریعتر اما صریح و روشن خواهد ساخت ، در بیشتر موارد ، این تنها زمانی که اتفاق می افتد نخواهد بود زیرا اگر ارائه دهنده اینترنت شما عمداً Netflix شما را کند می کند که در اکثر کشورها غیرقانونی است. آنچه که بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 است باید انجام دهد این نیست که سرعت اینترنت شما را کند کند.

چطور؟ با سرمایه گذاری در بالاترین کیفیت اینترنت. در PrivateVPN ما اکثر ظرفیت اینترنت خود را مستقیماً از ارائه دهندگان حمل و نقل IP خریداری می کنیم. شما به احتمال زیاد نمی دانید این بدان معنی است ، اما برای مقایسه کردن ، می توانید ظرفیت اینترنت را از سایت های میزبانی نیز خریداری کنید ، و اینها بسیار کندتر هستند. یک انتخاب مشترک البته که ارزان تر است.

چیزی که ما می خواهیم بگوییم این است که اگر اتصال اینترنت شما از بین ب رود متاسفیم. هیچ کمکی به شما نمی کند. Netflix شما هنوز کند خواهد بود. اما ما آن را با خدمات خود کاهش نمی دهیم.

Netflix در بسیاری از سیستم عاملها کار می کند. بنابراین باید بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 باشد.

بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 نه تنها باید سرورهای زیادی کار کند بلکه باید روی سیستم عامل های زیادی کار کند. دقیقاً مانند نتفلیکس. پشتیبانی استاندارد از دستگاه های ویندوز ، دستگاه های اپل ، دستگاه های اندرویدی البته در آنجا وجود دارد ، Fire TV Stick نیز پشتیبانی می شود و دستگاه های لینوکس نیز به همین ترتیب!

تقریباً تمام دستگاه های موجود در آن در منهای Chromecast که هیچ سرویس VPN پشتیبانی نمی کند ، هستند. و اگر کاربر پیشرفته تری باشید ، OpenVPN نیز پشتیبانی می شود.

بهترین VPN برای Netflix در سال 2018 نباید بیشتر از اشتراک Netflix شما هزینه کند

تصور کنید که هزینه سرویس VPN را بیش از Netflix خود پرداخت کنید. BestVPN PrivateVPN را به عنوان بهترین خدمات با ارزش انتخاب کرده است. همه چیز برای Netflix با هزینه کم نیاز دارید. جای تعجبی نیست که چرا BestVPN ما را انتخاب کرد!

اوه ، و اگر ناامید شوید ، 30 روز فرصت دارید تا بازپرداخت کامل بخواهید. چرا فکر می کنید ما این گزینه را ارائه می دهیم؟ همانطور که ما در خدمات خود اطمینان داریم! آیا به دنبال بهترین VPN برای Netflix هستید؟ به ما بپیوند.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me