بهترین VPN برای LimeTorrents (نسخه 2018)

بهترین VPN برای LimeTorrents (نسخه 2018)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-09-29 09:49:35 در سرگرمی


عاشق LimeTorrents؟ شما به یک VPN احتیاج دارید. و نه فقط یک VPN. شما به بهترین چیزهای VPN برای LimeTorrents احتیاج دارید زیرا به چیزی ناپسند هستید ، و در حالی که ما آن را توصیه نمی کنیم ، ما همچنین به حریم شخصی کامل اعتقاد داریم ، و این پست در مورد آن است.

و خب, بدون داشتن بهترین VPN برای LimeTorrents ، حریم خصوصی شما در معرض خطر است.

ابتدا به مکان سرویس VPN نگاه کنید

بهترین VPN برای LimeTorrents درمورد رمزگذاری نیست. موقعیت مکانی نیز مهم است.

ایالات متحده به مردم می گوید به دلایل امنیتی گوشی های شیائومی را خریداری نکنند. با کمال تعجب ، اگر کسی به اطلاعات شما از طریق تلفن شما برسد ، به احتمال زیاد دولت ایالات متحده است تا شیائومی یا دولت چین.

چرا کسی در چین اهمیت می دهد که وقتی به همسرتان می گفتید در محل کار هستید ، واقعاً در نوار تماشای مسابقه هستید? بیشتر مردم هیچ اهمیتی برای سایر کشورها ندارند.

از طرف دیگر ، شما بارگیری چیزی غیرقانونی و سپس به اشتراک گذاشتن آن بدون هیچ گونه آگاهی ، چیزی است که ممکن است ارائه دهنده اینترنت شما به آن اهمیت دهد ، و به خصوص دارنده حق آن محتوا.

و اگر از LimeTorrents استفاده می کنید ، به احتمال زیاد به طور غیرقانونی بارگیری می کنید.

شما برای مخفی کردن چیزی از VPN استفاده می کنید ، و موقعیت مکانی که برای آن استفاده می کنید اهمیت زیادی دارد که تعیین می کند شما می توانید یا نمی توانید چیزی را پنهان کنید. یک قطعه کوچک از داده ها می تواند حریم خصوصی شما را از بین ببرد. و بیشتر فروشگاه های خدمات VPN روی شما ثبت می شوند. اینها اطلاعات كوچكی هستند كه اگر شخصی از آنها بخواهد شما را در معرض دید شما قرار می دهد.

نکته: از خدمات VPN رایگان برای بارگیری استفاده نکنید. هنگامی که از VPN رایگان استفاده می کنید ، این بدان معنی است که کاربران بسیار بیشتری نسبت به خدمات پرداخت شده دارند. البته ، این به معنی سرعت ضعیف تری نیز هست ، اما حتی بدتر از آن ، به معنای فشار عظیم از ارائه دهندگان اینترنت یا سازمان های دیگر در مکان بالاتر است ، زیرا هدف قرار دادن یک سرویس رایگان با منابع بسیار محدود تر بسیار ساده تر است. شخصی از شما درخواست می کند تا سیاهههای مربوط به شما رونق بگیرد ، در معرض دید شما قرار بگیرد.

بهترین VPN برای LimeTorrents به طور یقین در انگلیس یا ایالات متحده مستقر نیست. باید در سوئد مستقر شود, مثلاً مانند PrivateVPN. و ما این را نمی گوییم تا شما را بهترین VPN برای LimeTorrents قلمداد کنید بلکه به این دلیل است تنها راه برای اطمینان از عدم نگهداری هرگونه سیاهههای مربوط به شما ، عدم امکان ذخیره هرگونه گزارش در وهله اول به دلایل قانونی است. و سوئد دارای برخی از قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است.

رمزگذاری قوی هنگام رسیدن به بهترین VPN برای LimeTorrents اهمیت دارد

رمزگذاری قوی پس از اطمینان از اینکه سرویس VPN شما به خودی خود تهدید نخواهد شد ، اهمیت دارد. ما رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 ارائه می دهیم. این بالاترین سطح رمزگذاری در بازار است. بسیار غیر قابل شکست. و خوب ، اگر راهی پیدا کردید که بتوانید آن را بشکنید ، بسیار ثروتمند خواهید شد.

یک سرویس VPN هنگام اتصال به یک سرور ، IP شما را تغییر می دهد. رمزگذاری در بالاترین سطح اطمینان حاصل می کند که داده های شما توسط دیگران قابل دسترسی نیست.

اما اگر مراقب نشت نباشید ، این مهم نخواهد بود

IP شما ممکن است متفاوت باشد اما نشت IP با خدمات VPN رخ می دهد. اگر می خواهید حریم شخصی کامل باشد ، به هیچ وجه نمی توانید مشکلی داشته باشید. و به همین دلیل بهترین VPN برای LimeTorrents باید از IPv6 Leak Protection برخوردار باشد. در غیر این صورت ، خوب ، شما به طور بالقوه در معرض دید قرار می گیرید ، مهم نیست اگر کاری غیرقانونی نکنید.

اوه ، و اگر به هر دلیلی VPN شما متوقف شود که آیا این به دلیل خراب شدن برنامه های تلفن شما است یا کارهای زیادی را در رایانه انجام می دهید ، PrivateVPN یک ویژگی Kill Swtich را ارائه می دهد که تضمین می کند اینترنت شما متوقف شود. اوه ، و همچنین یک ویژگی محافظت از نشت DNS ، و برنامه نگهبان نیز وجود دارد که در صورت قطع VPN ، برخی از برنامه ها را خاتمه می دهد..

هنگام جستجوی بهترین VPN برای LimeTorrents ، از هر زاویه ای به امنیت کامل نیاز دارید. اگر یک VPN کار را متوقف کند ، می خواهید بلافاصله از آن محافظت کنید. در صورتی که به طور کامل از شما محافظت نکند ، در وهله اول محافظت چیست?

تنها چیزی که بعد از امنیت سرعت می یابد اهمیت دارد

هنگامی که به دنبال بهترین VPN برای LimeTorrents هستید ، به محض امنیت می خواهید تا به طور کامل از حریم شخصی و امنیت برخوردار شوید. اما شما همچنین می خواهید با همان سرعتی که قبلاً داشتید بارگیری کنید ، خوب مگر اینکه اینترنت شما بکشد ، خوب ، ما از شما متاسفیم.

PrivateVPN به احتمال زیاد اینترنت شما را سریعتر نمی کند اما ارائه دهندگان اینترنتی خاص می توانند تورنت را کند کنند و بنابراین ، در این حالت ، PrivateVPN می تواند سرعت بارگیری شما را افزایش دهد.

در نهایت ، این دو سرویس رایگان و پولی هستند که به طور مستقیم از ارائه دهندگان حمل و نقل IP در ظرفیت اینترنت سرمایه گذاری نمی کنند. شما باید مواردی را پیدا کنید که انجام می دهند. این کلید سرعت است. PrivateVPN P2P Friendly است و حمل و نقل پورت را ارائه می دهد

آیا می خواهید بهترین VPN را برای LimeTorrents دریافت کنید?

سرعت و امنیت هر دو مهم هستند که آیا به دنبال بهترین VPN برای Kickass Torrents یا LimeTorrents هستید. اما در صورت بروز هرگونه مشکلی ، خدمات مشتری نیز انجام می شود. خدمات مشتری ما؟ این جایزه برای بهترین خدمات مشتری VPN برای سال 2018 جایزه گرفت.

اکنون به ما بپیوندید ، یا نگویید ، اما وقتی به دنبال بهترین VPN برای LimeTorrents یا هر سایت تورنت دیگری هستید ، به دنبال این موارد باشید..

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me