بهترین VPN برای Kickass Torrents (نسخه 2018)

بهترین VPN برای Kickass Torrents (نسخه 2018)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-08-28 19:26:50 در سرگرمی


آیا به دنبال بهترین VPN برای Kickass Torrents هستید؟ در صورت استفاده از آن ، تماس بسیار خوبی ندارید. در حالی که ما آن را توصیه نمی کنیم, بارگیری محتوای غیرقانونی در اکثر کشورها غیرقانونی نیست. این بارگذاری محتوای غیرقانونی غیرقانونی است. و خب ، torrenting شامل آپلود پس از بارگیری است. و این چیزی است که اگر شما مراقب باشید ، شما را به زندان بیاندازد ، و چه کسی می خواهد مانند بنیانگذار تورنت های Kickass تمام شود?

به جز ، آدرس IP شما همان چیزی است که در شخصی می داند که شما در حال torrenting هستید یا نه. یک VPN خوب می تواند IP شما را در بیشتر موارد پنهان کند. اما "بیشتر موارد" به اندازه کافی کافی نیست ، فقط یک نشت کوچک برای الاغ شما نیست اگر بدانید منظور ما چیست.

اگر به دنبال بهترین VPN برای تورنت های kickass هستید که اکنون به آن katcr.co گفته می شود ، باید از هر زاویه ای محافظت کند.

بهترین VPN برای Kickass Torrents نیاز به جلوگیری از انواع نشت بالقوه IP دارد

هر VPN می تواند IP را مخفی کند ، این یک کار VPN است ، اما آیا 100٪ شما را مبدل می کند؟ مانند اگر حتی احتمال کمی نشتی وجود داشته باشد ، نباید از VPN استفاده شود زیرا تقریباً کاملاً محافظت می شود مانند محافظت از همه.

اولین موردی که هنگام جستجوی بهترین VPN برای Kickass Torrents می توان به آن توجه کرد ، ویژگی های امنیتی ارائه شده است.

اگر به بخش PrivateVPN مشتری بروید ، یک بخش CONNECTION GUARD را مشاهده خواهید کرد که در آن چندین ویژگی امنیتی وجود دارد که محافظت 100٪ در برابر نشت IP را تضمین می کند.. حفاظت از نشت IPv6 ، حفاظت از نشت DNS ، Kill Switch و گارد برنامه. این ویژگی ها با هم اطمینان می دهند که IP شما نمی تواند فاش شود. اگر PrivateVPN کار را متوقف کند ، اینترنت شما نیز خواهد شد. و اگر می خواهید PrivateVPN در صورت قطع کار ، برنامه خاصی را فسخ کند ، می توانید این کار را نیز انجام دهید.

مهمترین چیزی که در مورد بهترین VPN برای torrent Kickass وجود دارد ، این است که می توانید از IP خود محافظت کنید. با توجه به این مسئله ، اکثر افرادی که به دنبال VPN هستند ، به دلایل قانونی از Kickass تورنت استفاده نمی کنند.

اکنون ما دزدی دریایی را تأیید نمی کنیم ، اما به حریم خصوصی نیز اعتقاد داریم.

آه و ما همچنین رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 را ارائه می دهیم که بالاترین سطح رمزگذاری موجود در بازار است.

اگر IP VPN اطلاعاتی را در مورد شما ذخیره کند ، حفاظت از IP به معنای هیچ چیز نیست

بهترین VPN برای Kickass Torrents می تواند IP شما را مخفی کند حفاظت نشت IPv6, اما اگر این شرکتی که شما از آن استفاده می کنید به طور کامل به آنچه شرکت های VPN برای حفظ حریم خصوصی به معنای حفظ حریم خصوصی هستند ، اعتماد نخواهد کرد.

مشکل بزرگ? شرکت های VPN در حال نگهداری سیاهههای مربوط هستند. HideMyAss با ذخیره کردن سیاهههای مربوط هنگامی که ادعا نکردند ، هکر را به زندان می اندازد. اکنون شما هک نمی کنید ، اما این نشان می دهد که همیشه نمی توانید به خدمات VPN اعتماد کنید.

PrivateVPN؟ برای ما آسان خواهد بود که بگوییم شما می توانید به ما اعتماد کنید و ما سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنیم. اما به ما اعتماد نکنید. به قانون سوئد اعتماد کنید. ما شرکتی مستقر در ایالات متحده یا انگلستان نیستیم ، ما در سوئد مستقر در قوانین سخت محرمانه هستیم که اطمینان حاصل کنیم که نمی توانیم کارهایی را که شما انجام می دهید ذخیره کنید زیرا این کار برای ما غیرقانونی است.

و اگر نمی دانید چه سیاهههای مربوط هستند ، اطلاعات مربوط به اطلاعات مربوط به شما هستند که اطلاعات شما را در معرض نمایش قرار می دهند.

بهترین VPN برای Kickass Torrents همچنین باید سریع باشد

شما به سرعت نیاز دارید. در نهایت وقتی نوبت به بارگیری هر چیزی می رسد ، منظور از تورنت سریعتر از بیشتر بارگیری ها از اینترنت است. اگر از VPN اشتباه استفاده کنید ، بارگیریهای شما بسیار کندتر خواهد شد.

اگر VPN ادعا کند اینترنت شما را سریعتر می کند ، در اکثر موارد صحیح نیست. VPN فقط می تواند اینترنت شما را سریعتر کند اگر سایت یا خدمتی که از آن استفاده می کنید محدودیت هایی را در نظر شما ارائه دهندگان اینترنت داشته باشد..

اما یک VPN می تواند شما را کند کند یا سرعت شما را به همان اندازه حفظ کند. عامل بزرگ چیست؟ ظرفیت اینترنت بهترین VPN برای Kickass Torrents باید بیشترین ظرفیت اینترنت را از طریق ارائه دهندگان حمل و نقل IP بطور مستقیم خریداری کند. اگر بیشتر آن را از سایت های میزبانی خریداری کند ، VPN بسیار کندتر خواهد بود.

این چیزی نیست که خیلی به آن اشاره شده باشد اما هنگام بارگیری یا پخش می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند. خدمات دوست دارند از سرعت های سریع یاد کنند ، اما از کجا ظرفیت اینترنت خود را دریافت نمی کنند. ما آن را ذکر کردیم.

اوه ، و ما حمل و نقل پورت را ارائه می دهیم که تأثیر آن در بارگیری تورنت ها است!

بهترین VPN برای Kickass Torrents

در نهایت ، بهترین VPN برای Kickass Torrents یک VPN است که می توانید به آن اعتماد کنید. ما به شما می گوییم چه چیزی را ارائه می دهیم ، اما شما باید به ما اعتماد کنید ، بنابراین احساس راحتی کنید تا به مشتری خود دسترسی پیدا کنید تا اعتماد به نفس خود را جلب کنید! ما به عنوان بهترین VPN برای خدمات به مشتری انتخاب شدیم.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me