بهترین VPN برای iPhone XS

بهترین VPN برای iPhone XS

توسط مایکل اسمولسکی ، 2018-10-19 19:57:15 در تجارت


آیفون XS جدید را گرفتید؟ یک تلفن جدید ، یک شروع جدید ، درست است؟ اگرچه ممکن است در دو هفته به اندازه تلفن خود اهمیتی ندهید ، اما بهترین VPN برای iPhone XS همیشه مفید خواهد بود.

بنابراین چه چیزی به بهترین VPN برای iPhone XS نیاز دارد?

بهترین VPN برای آیفون XS نیاز به ارائه سرورهایی دارد که با همه کارهایی که ممکن است بخواهید صرف نظر از جایی که در آن هستید تماشا کنید.

اگر یک تلفن با قیمت بیش از 1000 دلار و خیلی بیشتر در اروپا خریداری می کنید ، انتظار دارید که این گوشی از درجه یک باشد و در حالی که صفحه OLED ممکن است بهترین آیفون در بهترین حالت باشد ، فقط در صورت دسترسی به سرگرمی مناسب مهم است..

بهترین VPN برای آیفون XS باید بتواند به همه سیستم عامل هایی که مشاهده می کنید دسترسی شما را فراهم کند. این فقط یک VPN برای داشتن سرور در ایالات متحده کافی نیست. سرورها باید با سیستم عامل ها کار کنند ، و PrivateVPN سرورهایی را ارائه می دهد که فقط با Netflix آمریکایی کار نمی کنند بلکه با سرورهای سوئدی و اسپانیایی با ده ها نفر دیگر ، با PrivateVPN که از بیشترین مناطق Netflix پشتیبانی می کنند ، کل کتابخانه Netflix را بر روی تلفن شما راه اندازی نمی کنند.. و این مهم است زیرا Netflix آمریکایی بیشترین نمایش ها و فیلم ها را دارد ، اما همه آنها را ندارد.

بهترین VPN برای iPhone XS ، البته فقط در پشتیبانی از Netflix نیست. DAZN یک بستر مشترک اشتغال ورزشی است که فقط با تعداد بسیار کمی از خدمات VPN پشتیبانی می شود. PrivateVPN از آن پشتیبانی می کند.

و فراموش نکنیم Hulu و Amazon Prime را فراموش کنیم. و بله ، برای دوستداران BBC ، PrivateVPN از iPlayer BBC نیز پشتیبانی می کند.

اگر به دنبال بهترین VPN برای iPhone XS هستید ، سرگرمی اهمیت دارد. این یک تلفن بزرگ برای چیست. شما به همه چیز ممکن دسترسی دارید.

بهترین VPN برای iPhone XS همچنین باید شما را ایمن نگه دارد

نگران اطلاعات خود هستید؟ خبر خوب این است که اکثر دولتها به اندازه کافی به شما اهمیت نمی دهند تا اطلاعات شخصی خود را بررسی کنید ، اما بهتر است از امن بودن متاسف باشید ، درست است? و در این مثال ، دولت نیست بلکه اغلب کسی نیست که شما را دوست ندارد مشکل شما باشد.

برای محافظت از خود ، خوب ، شما در حال حاضر با استفاده از VPN که IP شما را تغییر می دهد ، اقدامات خوبی را انجام می دهید ، اما این کافی نیست. رمزگذاری یک چیز بزرگ است ، اما نوع رمزگذاری واقعاً مهم است و PrivateVPN با رمزگذاری 2048 بیتی با AES-256 همراه است که بالاترین سطح رمزگذاری موجود در بازار است. این مانند ارتش از آن استفاده می کند ، که از شما محافظت می کند.

رمزگذاری در اصل باعث می شود داده هایی که قابل انتقال نیستند ، خوانده شوند. و این از شما محافظت می کند ، به خصوص اگر به شبکه های Wi-Fi رایگان وصل شوید زیرا آنها "رایگان" هستند. اگر به یک شبکه باز متصل هستید و از VPN استفاده نمی کنید ، دسترسی به اطلاعات برای شما بسیار آسان است..

اما مهمتر از همه در مورد امنیت و ایمنی ، بهترین VPN برای آیفون XS نیز باید شما را از انواع نشت محافظت کند زیرا اگر چیزی به بیرون درز پیدا کند ، تمام اقدامات احتیاطی صورت گرفته برای هیچ چیز نیست..

به همین دلیل دوست دارید IPv6 Leak Protection را با ما مشاهده کنید. به همین دلیل است که اگر VPN قطع شود ، اینترنت شما متوقف خواهد شد و همچنین اگر در سایت ممنوعه هستید که نباید به آن دسترسی داشته باشید ، به شما کمک می کند. و فراموش نکنیم, حالت Stealth Mode نیز در دسترس است به گونه ای که می توانید از PrivateVPN در کشورهایی که ممنوع است مانند چین استفاده کنید.


به بهترین VPN برای iPhone XS باید اعتماد کرد

آیا می توانید به PrivateVPN اعتماد کنید؟ به پشتیبانی مشتری جوایز ما دسترسی پیدا کنید ، و خواهید دید!

اعتماد به یک شرکت برای حفظ امنیت شما در اینترنت دشوار است ، به خصوص با سابقه خدمات VPN که اطلاعاتی را در مورد ارائه دهندگان اینترنت در اختیار دارد. از همین رو محل سرویس VPN اهمیت دارد. تنها راه اطمینان از اعتماد به نفس شما در صورت عدم امکان وجود سرویس VPN برای ذخیره هرگونه گزارش ، از نظر قانونی است. PrivateVPN؟ این کشور در سوئد با برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی مستقر است.

بهترین VPN برای iPhone XS نباید از سرعت فراموش شود

حقیقت این است که مگر اینکه ارائه دهنده اینترنت شما سایت های خاصی را برای شما کند کند ، یک VPN سرعت انجام کار شما را نمی گیرد ، اما بهترین VPN برای iPhone XS شما را آرام نمی کند. کاری که شرکتهای VPN با ارائه ظرفیت اینترنت از شرکتهای میزبان به جای ارائه دهندگان حمل و نقل IP به طور مستقیم از عهده شما برمی آیند.

PrivateVPN کارها را سریعتر نمی کند ، اما همه چیز را با سرعت اینترنت شما حفظ می کند.

بهترین VPN برای iPhone XS

آیا این همان چیزی است که در بهترین VPN برای iPhone XS به دنبال آن هستید?

اگر چنین است ، امروز به ما بپیوندید!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me