بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix

بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-03-10 11:02:23 در سرگرمی


آیا می خواهید Netflix را در Fire TV Stick تماشا کنید اما فهمیدید که بیشتر سرویس های VPN یا با Fire TV Stick کار نمی کنند ، از Netflix پشتیبانی نمی کنند ، یا با Netflix کار می کنند ، اما با سرعتی که امکان تماشای آن را نمی دهد. محتوای شما با رضایت؟ آیا می خواهید بدانید بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix به چه مواردی نیاز دارد?

بهترین VPN برای Fire TV Stick نمی تواند فقط از Netflix آمریکایی پشتیبانی کند

مشکلی که در سرویس های VPN وجود دارد این است که در حالی که روی کاغذ آنها با صدها سرور همراه هستند ، فقط چند سرویس پشتیبانی که می خواهید از آنها استفاده کنید. تست های مقایسه مقایسه نشان می دهد که در حالی که مجموعه ای از خدمات با Netflix آمریکایی کار می کنند ، جدای از پشتیبانی Netflix آمریکایی ، پشتیبانی از آن برای هر منطقه دیگر بسیار اندک است و این محدود کننده است..

نتفلیکس آمریکایی مطمئناً وسیع ترین نمایش ها و فیلم ها را ارائه می دهد ، اما نتفلیکس آمریکایی این همه را ندارد. اگر شخص دیگری قبلاً از یک نمایش یا فیلم خاص برخوردار باشد ، Netflix ممکن است نتواند آن نمایش یا فیلم را در ایالات متحده نمایش دهد. این امر در مورد مجموعه نمایش و فیلم صدق می کند. ممکن است فکر کنید کشورهایی مانند تایلند یا سوئد به اندازه محتوا برای شما هیچ فایده ای ندارند ، اما دلیل این امر این است که نتفلیکس نمی تواند از همه بزرگترین نمایش ها و فیلم های آمریکایی حق دریافت کند.

این تست Comparitech است؟ این نشان می دهد که PrivateVPN از همه سرویس های تست شده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر از آن استفاده کنید ، به بیشترین محتوای Netflix ممکن در کره زمین دسترسی خواهید داشت. بسیار عالی ، متعجب?

بهترین VPN For Fire TV Stick برای Netflix باید سرعت قابل اطمینان ارائه دهد

درنهایت ، خواه به مناطق Netflix فقط به آمریکایی یا 21 منطقه Netflix مانند PrivateVPN دسترسی داشته باشید ، این همه دسترسی به Netflix با سرعتی است که باعث نمی شود شما منتظر بمانید به دلیل بافر بودن و به نظر نمی رسد کلیپ ضبط شده با تلفن را از سال 2007 تماشا کنید.

در حالی که PrivateVPN بیشترین سرورهای روی کره زمین را ندارد ، این اطمینان را می دهد که آنها با بالاترین کیفیت ممکن امکان تماشای یکنواخت با سرعت ثابت را دارند. چطور؟ با سرمایه گذاری در ظرفیت اینترنت از ارائه دهندگان حمل و نقل IP مستقیماً و نه فقط از شرکت های میزبان. این امر به شما امکان دستیابی به سرعتهای بسیار سریعتر و قابل اعتماد را می دهد ، به این معنی که شما قادر خواهید بود حتی 4K را به تماشای Netflix خود مشروط کنید ، به شرط اینکه ارائه دهنده تلویزیون و اینترنت شما این امکان را داشته باشد..

در اینجا یک بررسی از مشتری جفری فاکس ارائه شده است که در vpnMentor ارائه شده است:

جفری و همسرش در باربادوس زندگی می کنند و بیشترین خدمات را از تمام آنچه که سعی کردند پیدا کردند ، پیدا کردند. آنها همچنین مانند بسیاری از دیگر خدمات مشتری PrivateVPN را دوست دارند. و بله ، PrivateVPN با 6 دستگاه مختلف به طور همزمان کار می کند.

بهترین VPN برای Fire TV Stick برای نیاز Netflix برای حل مشکلات شما

بهترین راه حل VPN برای Fire TV Stick تنها در صورت رفع مشکلات شما بهترین است. اما اگر می دانید چه کاری انجام دهید ، اما در غیر این صورت مشکل دارید چه می کنید؟ PrivateVPN برای کمک به شما اینجاست. در PrivateVPN ، شما با مشتری خدمات ارزان صحبت نخواهید کرد که به احتمال زیاد هرگز از خدمات ما استفاده نمی کنند و در حال خواندن / نوشتن از یک اسکریپت هستند. با PrivateVPN مستقیماً با توسعه دهندگان داخلی ما صحبت خواهید کرد و به همین دلیل پشتیبانی مشتری ما بسیار مؤثر است.

جفری خوشحال بود ، و همینطور جوهانا در زیر ، دقیقاً مانند بسیاری دیگر در بررسی های مربوط به vpnMentor.

بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix همچنین نیاز به همکاری با سایر سیستم عامل ها دارد

داشتن Netflix به عنوان بخشی از اشتراک شما سخت و دشوارتر است. شرکت ها می خواهند خدمات خاص خود را داشته باشند و این بدان معنی است که Netflix قصد دارد بیشتر و بیشتر به محتوای خود بپردازد. دیزنی در حال ایجاد بستر خاص خود است که منجر به از دست رفتن نتفلیکس تمام محتوای دیزنی در تابستان سال 2019 خواهد شد. AT&T’s Warner همچنین در حال راه اندازی یک بستر جریان در سال 2019 است. Netflix در بسیاری از فیلم ها و نمایش ها گم می شود و این امر به مردم نیاز دارد تا در اکثر موارد حداقل در 2 سیستم عامل مختلف سرمایه گذاری کنند.

PrivateVPN؟ در حال حاضر از وارنر یا پلتفرم دیزنی پشتیبانی نمی کند زیرا هنوز این موارد وجود ندارد. اما ما از امثال HBO NOW ، Amazon Prime ، Hulu ، iPlayer BBC و DAZN پشتیبانی می کنیم ، فقط برای ذکر چند مورد.

و چه در مورد کشورهایی که سانسور دارند?

اگر در کشوری باشید که خدمات VPN به دلیل سانسور کار نمی کنند? اگر می خواهید آنرا بهترین سرویس بدانید ، بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix باید در کشورهایی با سانسور کار کند. PrivateVPN؟ این همراه با Stealth VPN است که به شما امکان می دهد از سانسور دور بزنید. چطور؟ به عنوان Stealth VPN با ترافیک اینترنت عادی درآمیخته و بنابراین به عنوان یک VPN شناخته نمی شود. با این حال ، فداکاری با آن سرعت مطمئنی است.

بهترین VPN برای Fire TV Stick برای Netflix?

هرچه به مناطق Netflix دسترسی بیشتری داشته باشید ، بهتر خواهید بود. سرعت بسیار مهم است. پشتیبانی خوب مشتری زندگی را آسانتر می کند. و پشتیبانی از خدمات دیگر؟ این بدان معناست که یک VPN برای شما کافی خواهد بود.

PrivateVPN؟ این 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اما مردم ما را دوست دارند ، و ما مطمئن هستیم که شما نیز خواهید بود!

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me