نحوه نصب VPN روی روتر (+ جوانب مثبت و منفی)

نحوه نصب VPN روی روتر (+ جوانب مثبت و منفی)

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-09-26 09:52:04 در راهنماها


اگر تا به حال با استفاده از یک پلتفرم سرگرمی خاص با VPN مشکلی داشتید زیرا دستگاهی که می خواهید از آن استفاده نکنید از خدمات VPN پشتیبانی نمی کند ، خبر خوب این است که اگر VPN را روی روتر نصب کنید می توانید آن را حل کنید..

خبر نه چندان خوب؟ اینکه برخی از معایب واضح در نصب VPN روی روتر وجود دارد. ما قبل از اینکه چطور VPN را روی روتر نصب کنید صحبت خواهیم کرد که پیچیده نیست ، اما به دلیل این واقعیت است که اکثر راهنماهای این موضوع به شما می گویند روتر خود را پیکربندی کنید اما شما را طی نکنید. مراحل انجام این کار.

برخی از مزایای VPN در روتر

 • شما محدود به سیستم عامل هایی نیستید که از خدمات VPN پشتیبانی می کنند. این بدان معناست که شما می توانید Hulu ، DAZN ، Netflix آمریکایی یا هر آنچه را که می خواهید برای رفع انسداد قفل کنید (ما همه آن راهنماها (و موارد دیگر) را در وبلاگ خود ارائه می دهیم) در دستگاه هایی که به طور معمول از آن پشتیبانی نمی کنند ، مانند Apple TV ، Chromecast ، Roku یا فقط تلویزیون هوشمند شما.
 • با تأمین کل شبکه می توانید از کل خانه / محل کار خود محافظت کنید با یک تغییر IP و با رمزگذاری.
 • محافظت از همه دستگاه ها. PrivateVPN پشتیبانی حداکثر 6 دستگاه را به طور همزمان ارائه می دهد که تقریباً برای همه کافی است ، اما اگر VPN را به روتر وصل کنید و دارای 7 دستگاه باشید ، تمام این دستگاه ها به عنوان یک روتر فقط یک اتصال کار می کنند..

برخی از منفی VPN در روتر

 • شما در همه دستگاه ها به همان مکان متصل هستید. اگر VPN را روی یک روتر نصب کنید تا Hulu را در خارج از ایالات متحده در Apple TV تماشا کنید ، که از خدمات VPN پشتیبانی نمی کند ، هر دستگاهی که استفاده می کنید در آمریکا خواهد بود. این بدان معنی است که شخصی که مایل به تماشای برق فصل 6 است که در انگلستان نمی تواند هنگام اتصال به آن شبکه ، تماشای آن را داشته باشد.
 • اتصال بسیار کندتر است. هرچه روتر با کیفیت پایین تر باشد ، این مسئله بیشتر خواهد شد.
 • درد تنظیم شود. این بیشتر به دلیل نحوه طراحی روترهای غیر عملی برای اکثر کاربران است. اینگونه نیست که نصب VPN روی روتر بسیار سخت باشد. این فقط به سختی است که نسبت به روشن کردن PrivateVPN در برنامه ما آسان است.
 • به اندازه یک VPN در دستگاه شما ایمن نیست. هنگام اتصال به یک VPN روی روتر ، کل شبکه شما کاملاً ایمن است. خوب ، تقریباً امن. افرادی که به شبکه شما متصل هستند ، از آنجا که دستگاه شما به طور مستقیم به یک VPN متصل نیست ، می توانند برخی از آن داده ها را رهگیری کنند..

بهترین راه حل برای جلوگیری از مشکلات استفاده از VPN در روتر?

دو روتر دریافت کنید.

با اتصال روتر به روتر ، اتصال اصلی می تواند بدون VPN باشد ، در عین حال ثانویه ، با VPN.

به این ترتیب ، شما می توانید آزادی انتخاب در مورد اینکه آیا شما به یک VPN در روتر متصل هستید یا نه ، داشته باشید. آزادی که شما فقط با یک روتر دارید ، به جز اینکه دو روتر باعث می شود روند تعویض ثانیه به جای دقیقه تغییر کند..

نحوه نصب VPN در روتر

مسیریابها طی سالها پیشرفت چشمگیری داشته اند و امروزه بسیار ساده تر از 10 سال قبل برای استفاده هستند. با این گفته ، به غیر از روترهای Amplifi (که در این لحظه از VPN پشتیبانی نمی کند) ، هیچ گزینه ای برای استفاده از آنها بسیار راحت نیست ، بنابراین هنوز هم به همین سادگی ممکن نیست و مراحل زیادی متفاوت خواهد بود.

برای آسانتر کردن این موضوع ، شما را با نحوه نصب VPN روی روتر با جهانی ترین مراحل پیاده می کنیم ، ضمن پیوند دادن به راهنماهای خاص تر که در سایت های خود داریم که شامل تنظیمات خاص و اطلاعات اضافی می باشد. ممکن است یا ممکن است نیازی نداشته باشید.

1. برای نصب VPN روی روتر ابتدا باید به روتر خود وارد شوید

با توجه به این واقعیت که اکثر خانوارها دارای رمزهای روتر کارخانه ای هستند ، به راحتی می توان فرض کرد که اکثر افراد هرگز در روترهای خود وارد نشده اند.

اگر این اولین بار است که چنین کاری انجام می دهید ، باید به تمام تنظیمات خود نگاه کنید زیرا تنظیمات کارخانه اغلب برای نیازهای خاص شما که می توانند بر عملکرد تأثیر بگذارند تنظیم نشده اند و نه به نفع شما ، بهترین عملکرد را تنظیم می کنند..

چگونه وارد روتر خود می شوید؟ شما به آدرس IP خود نیاز دارید می توانید آن را روی برچسب روی روتر خود پیدا کنید ، یا می توانید به آدرس privatevpn.com که آدرس IP شما در بالا دیده می شود ، بروید - به شرطی که در این زمان به یک VPN وصل نشده باشید. فقط آن را کپی کرده و سپس آن را در مرورگر وب خود بچسبانید. بعد از انجام این کار ، وارد شوید رمز عبور شما باید روی برچسب روتر شما باشد.

اگر در هنگام ورود به سیستم مشکلی دارید ، سعی کنید از رمز عبور شبکه فعلی خود استفاده کنید یا در غیر این صورت روتر خود را در تنظیمات کارخانه تنظیم مجدد کنید و سپس با استفاده از گذرواژه روی برچسب روتر استفاده کنید..

2. با این مراحل ساده VPN را روی روتر نصب کنید

بزرگترین مسئله راهنماهای نحوه نصب VPN در روتر این است که آنها در واقع به شما نمی گویند چگونه این کار را انجام دهید. پس از همه ، روترهای مختلف زیادی در آنجا وجود دارند ، اما بیشتر جنبه های تنظیم بسیار شبیه به یکدیگر هستند ، و ما آنها را در زیر می خواهیم.

 1. بخش VPN را در روتر خود پیدا کنید. اگر نمی توانید ، ممکن است نتوانید VPN را روی روتر که در حال حاضر خود دارید نصب کنید.
 2. جزئیات ورود به سیستم VPN خود را پر کنید. شما همچنین نیاز به ارائه برخی از ویژگی های بیشتر است که ما در حالت ما راهنماهای عمیق در مورد روترهای خاص.
 3. دانلود مجوز PrivateVPN را بارگذاری کرده و آن را بارگذاری کنید. مانند نصب گواهی در وب سایت است.
 4. جزئیات مربوط به سروری را که می خواهید به آن متصل شوید ارائه دهید. به دلیل این که شما از سرویس VPN مستقیم استفاده نمی کنید ، باید آن را بصورت دستی انجام دهید. به لیست سرورهای ما بروید و سروری را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید و آنها را در روتر خود تهیه کنید.

این همه کاری نیست که شما باید انجام دهید ، و سفارش ممکن است متفاوت باشد ، اما اینجاست که راهنماهای عمیق تر وارد می شوند که فقط OpenVPN ، بلکه امثال PPTP و سیستم عامل هایی مانند Tomato را پوشش نمی دهند..

چرا یک VPN در روتر برای سرگرمی کافی نیست

ما ذکر کردیم که یکی از منفی یا منفی های نصب VPN روی روتر سرعت است که بسته به روتر شما ممکن است مشکلاتی داشته باشد یا نداشته باشد..

تا آنجا که سرگرمی پیش می رود ، مسئله بزرگتر این است که خدمات VPN که با آنها کار می کنید کار می کند.

ببینید ، اتصال به سرور آمریکایی و تماشای Netflix آمریکایی به آسانی نیست. آرزو می کنیم که آن زمان ممکن بود که با کلیک بر روی یک دکمه ، هر سرویس جهانی را از حالت انسداد خارج کنید.

با این حال ، برای دسترسی به Netflix آمریکایی ، به سروری نیاز دارید که از Netflix American پشتیبانی کند. برای iPlayer بی بی سی ، ESPN + ، Hotstar و تقریباً در مورد هر سرویس دیگری که در آنجا است وجود دارد.

چرا؟ از آنجا که شرکت هایی که حق ندارند همه جا محتوا را نشان دهند ، باید تلاش کنند تا افراد از مکان هایی که نمی توانند محتوا را نمایش دهند ، از دسترسی به آن محتوا جلوگیری کنند. در نتیجه ، بسیاری از سرورهای VPN اغلب با سیستم عاملهای سرگرمی کار نمی کنند.

این چیزی است که شما می خواهید VPN را روی روتر نصب کنید ، بدانید.

و این هم چیزی است که PrivateVPN با تمرکز بر کیفیت بیش از کمیت مقابله می کند. سرورهای کمتری اما سرورهای بیشتری که کار می کنند. نتیجه؟ بیشترین مناطق Netflix در بازار و همچنین پشتیبانی از همه سیستم عاملهای مهم سرگرمی که می توانید در سایت ما بخوانید.

شما می توانید این کار را با آزمایش 7 روزه بدون ریسک انجام دهید. فقط یک حساب کاربری ایجاد کنید ، و شما خوب هستید که بروید.

این نحوه نصب VPN روی روتر است

نصب VPN روی روتر دارای جوانب مثبت و منفی است ، اما برای کسانی که نیاز به نصب VPN روی روتر دارند ، این امکان وجود دارد به شرطی که روتر داشته باشید که از خدمات VPN پشتیبانی کند.

این مفید را پیدا کردید؟ حتماً وبلاگ ما را برای راهنماهای مفید دیگر ، از نظر ایمنی یا سرگرمی بررسی کنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me