آیا VPN به راستی می تواند شما را ایمن نگه دارد؟

آیا VPN به راستی می تواند شما را ایمن نگه دارد?

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-06-25 22:22:08 در سرویس VPN


ما در دنیایی زندگی می کنیم که سیستم هایی که به گونه ای طراحی شده اند ، بی نقص هستند. این چه هواپیما باشد و چه مواردی که بسیار ساده تر هستند. اما امنیت در اینترنت چیست؟ آیا یک VPN واقعاً می تواند شما را ایمن نگه دارد؟ و آنچه برای این اتفاق لازم است?

آیا یک VPN واقعاً می تواند شما را با موقعیت مکانی خود ایمن نگه دارد

ضعیف ترین نقطه خدمات VPN از منظر VPN واقعاً شما را ایمن نگه می دارد؟ این سرویس VPN اغلب به معنای حفظ امنیت در وهله اول است.

برخی از (نه همه) شرکت های VPN سیاهههای مربوط را ذخیره می کنند. برخی این کار را با اهداف تبلیغاتی انجام می دهند ، در حالی که برخی دیگر این کار را انجام می دهند تا در صورت استفاده از سرویس با پهنای باند محدود ، بتوانید میزان مصرف شما را ردیابی کنید.

مشکلی که در مورد داده های ذخیره شده وجود دارد این است که اگر در آنجا باشد ، می تواند برای افشای شما استفاده شود. این بدان معناست که اگر در کشوری تورنت را جدی بگیرید ، و یا به سایتی دسترسی دارید که در یک کشور خاص مجاز نیستید ،.

هیچ داده ای ذخیره نشده تنها راهی است که می توانید هنگام مراجعه به خدمات VPN در امان بمانید.

اما به راحتی می توان گفت که سیاهههای مربوط را جمع نمی کنید. در گذشته اتفاقاتی رخ داده است (می توانید با یک جستجوی سریع در Google پیدا کنید) که شرکت های VPN اظهار داشتند که سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنند ، تا کاربران بعداً بدانند که یک هکر به دلیل ارائه VPN دستگیر شده است. مقامات.

اگر به بخش خط مشی رازداری ما بروید ، می توانید متوجه شوید که ما هیچ سیاهه ای را ذخیره نمی کنیم ، همچنین می توانید با ما توضیح دهیم که چه نوع اطلاعاتی را ذخیره می کنیم ، توضیح داده شده به زبان ساده و قابل فهم. (فیس بوک می تواند از ما بیاموزد!)

آیا فقط به ما اعتماد دارید زیرا به نظر می رسد قابل اعتماد است؟ ما شما را دوست داریم ، اما احتمالاً نباید به هیچ شرکتی اعتماد کنید. و اینجاست که محل سرویس VPN وارد می شود. PrivateVPN؟ این سوئدی است ، با سوئد برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در آنجا. حتی اگر می خواستیم سیاهههای مربوط به استفاده شما را ذخیره کنیم ، نمی توانیم. و به همین دلیل ، ما نمی توانیم هیچ اطلاعاتی را در مورد شما ، به دور از کشور ، اعم از این که به هر دولت یا ارائه دهنده اینترنت ارائه دهیم ، ارائه دهیم. ما حتی نمی توانیم خودمان آن را ببینیم. نه اینکه بخواهیم جستجوهای شما را در وهله اول مشاهده کنیم.

اگر به نحوه عملکرد ثبت نام ما توجه کنید ، جایی برای نام شما در آنجا وجود ندارد. و حتی می توانید با بیت کوین پرداخت کنید. آیا واقعاً یک VPN می تواند شما را امن نگه داشته باشد ، بستگی به نوع رمزگذاری سرویس ندارد ، بلکه بستگی به خدمات VPN برای محافظت از حریم خصوصی شما دارد.

آنچه مشتری VPN ارائه می دهد دومین چیز مهم و مهم در اینکه آیا VPN می تواند شما را به طور ایمن حفظ کند

درست مانند اتومبیل های دارای سیستم هایی که به شما ایمن تر شده اند ، خدمات VPN اقدامات ایمنی را ارائه می دهند که می تواند از قرار گرفتن در معرض شما جلوگیری کند ، در صورتی که اتفاقاتی رخ ندهد.

آیا با یک سرویس عالی VPN اشتباه پیش می رود؟ در بیشتر موارد ، نه. آیا یک VPN واقعا می تواند شما را بدون اقدامات صحیح در امان نگه دارد؟ قطعا نه.

اولین چیزی که باید به آن توجه کنیم IPv6 و DNS Leak Protection است. نشت IP می تواند هر از گاهی اتفاق بیفتد و وقتی این کار را انجام دهند ، تمام رمزگذاری و هیچ پرونده ای برای هیچ کاری نیست. به همین دلیل داشتن این ویژگیها با VPN استفاده شده بسیار مهم است.

جدای از آن ، در صورت خاتمه اتصال VPN شما ، برای مثال ، یک سرویس گیرنده تورنت ، ممکن است بخواهید برنامه های خاصی را ببندید. این جایی است که گارد برنامه و Kill Switch وارد می شوند.

هنگامی که یک VPN کار را متوقف کند ، برنامه نگهبان برنامه هایی را که نمی خواهید باز کنید ، خاتمه می دهد. به عنوان مثال ، هر مشتری موقت شما ممکن است باز کنید. در همین حال ، Kill Switch اتصال اینترنتی شما را در رویدادی که VPN در صورت فعال شدن متوقف کند از بین می برد.

هر سرویس VPN با تمام این ویژگی های ذکر شده همراه نیست ، PrivateVPN چنین می کند زیرا حقیقت این است که در حالی که اولین جنبه ای که ذکر کردیم مهم ترین است ، همه در حفظ امنیت شما نقش به همان اندازه ایفا می کنند.. آیا یک VPN واقعاً می تواند شما را ایمن نگه دارد؟ آره. اما فقط در صورت محافظت از همه جبهه ها. این کلید اصلی برای ایمن ماندن با VPN است.

و این جایی است که قطعه نهایی معما وارد می شود.

VPN انجام آنچه خدمات VPN می خواهند انجام دهند

این قطعه نهایی پازل است. موردی که تقریباً تمام سرویس های VPN در آن کار بسیار خوبی انجام می دهند ، زیرا در نهایت این کاری است که آنها برای انجام این کار انجام شده اند.

VPN = شبکه خصوصی مجازی.

یک سرویس VPN به معنای ایجاد یک شبکه خصوصی است و این مجازی است.

جنبه مجازی آن بدان معنی است که می تواند در هر کجای دنیا باشد. خصوصی؟ این بدان معناست که اطلاعاتی که دریافت و ارسال می کنید رمزگذاری شده است.

وقتی جنبه مجازی به میان می آید ، وقتی "هرجای دیگری که می خواهید در سراسر جهان باشید" ، PrivateVPN بهترین گزینه در خارج نیست. بارها و بارها ذکر می کنیم که روی کیفیت بیش از کمیت تمرکز می کنیم. بنابراین اگر تصمیم به استفاده از ما ندارید ، 3000 سرور + پیدا نمی کنید. ما می دانیم که بیشتر مردم از VPN استفاده می کنند تا تورنت را انجام دهند ، یا موقعیت Netflix خود را برای باز کردن محتوای بیشتر یا تماشای Hulu در کانادا تغییر دهند. و به همین دلیل ما روی ساختن سرورهایی که با سیستم عاملهای سرگرمی که می خواهید به آنها دسترسی داشته باشید ، تمرکز می کنیم ، با سرعتی که باعث نمی شود شما منتظر بمانید تا نمایش یا مسابقه زنده خود در DAZN بافر شود. در حالی که شما را در امان نگه می دارد.

سرمایه گذاری در کیفیت بیش از کمیت دلیل اصلی پشتیبانی بیشتر مناطق Netflix در حالی که سرورهای قابل توجهی کمتری نسبت به رقابت دارند پشتیبانی می کنیم..

تا آنجا که بخش خصوصی پیش می رود ، PrivateVPN با کد رمزگذاری 256 بیتی با AES (Advanced Encryption Standard Standard) همراه با کلید DH 2048 بیت همراه است که بالاترین سطح رمزگذاری در بازار است. این همراه با آنچه که قبلاً به آن اشاره کردیم ، شما را به همان اندازه ایمن می کند که می تواند هنگام استفاده از یک سرویس VPN بدست آورد.

آیا VPN رایگان می تواند شما را بی خطر نگه دارد?

ما در مورد اینکه آیا خدمات VPN رایگان ارزش آن را دارد یا قبل از چه هزینه ای نوشتیم ، نوشتیم ، اما ما مختصراً به اینجا خواهیم پرداخت.

خدمات VPN خیریه نیستند. مردم آنجا کار می کنند شرکت ها باید پول در بیاورند.

چگونه یک VPN رایگان درآمد کسب می کند?

بیشتر با فروش داده های خود به تبلیغ کنندگان.

ما بارها و بارها در راهنماهای خود می گوییم که وقتی چیزی رایگان است ، شما اغلب با ارز خصوصی را پرداخت می کنید.

PrivateVPN؟ رایگان نیست اما توسط bestVPN در سال 2018 به عنوان بهترین ارزش VPN انتخاب شد. خدمتی که اکنون با عنوان ProPrivacy شناخته شده است.

نه تنها خدمات رایگان VPN در انسداد محتوا وحشتناک هستند ، بلکه حتی در حفظ امنیت شما نیز بدتر هستند. هرگز از حفظ امنیت کامل خودداری کنید.

آیا VPN به راستی می تواند شما را ایمن نگه دارد?

اما این سوال که آیا واقعا VPN می تواند شما را ایمن نگه دارد نیز به آنچه انجام می دهید بستگی دارد.

آیا VPN در هنگام مرور اینترنت و تورنت می تواند واقعاً شما را ایمن کند؟ آره. اما اگر فایلی را که بارگیری می کنید بارگیری کنید ویروس است ، یا چیزی را در فیس بوک نوشتید ، در اینجا یک VPN از شما محافظت نمی کند. اگر از Wi-Fi عمومی استفاده می کنید ، یک VPN یک پیام اولیه را در فیس بوک رمزگذاری می کند ، به عنوان مثال ، یک کافه ، اما هنوز هم وجود دارد که ممکن است داده های نشت فیس بوک را مثل همیشه انجام دهد. و هیچ VPN نمی تواند از این امر جلوگیری کند.

PrivateVPN یک ارائه دهنده سوئدی است که نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در آنجا امنیت بیشتری دارد. همچنین تمامی ویژگی های ایمنی مورد نیاز مشتری خود را دارد ، ضمن اینکه هر آنچه را که از یک VPN انتظار دارید مانند رمزگذاری در اختیار شما قرار می دهد. و باورنکردنی برای رفع انسداد سرویس های جریان مانند Hulu ، DAZN و Netflix ، که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید ، در وبلاگ ما یا با پرسیدن خدمات به مشتری ما. اما در پایان روز ، سؤالات مربوط به اینکه آیا VPN واقعاً می تواند شما را ایمن نگه دارد ، به سادگی هر کسی دوست ندارد. امنیت 100٪ در اینترنت مستلزم این است که به هیچ وجه در اینترنت کاری نکنید.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me