آیا VPN واقعاً در سال 2019 در چین ضروری است؟

آیا VPN واقعاً ضروری در سال 2019 در چین است?

توسط مایکل اسمولسکی ، 2019-01-09 11:06:04 در سفر


در اینترنت شناخته شده است که چیزهایی را برای فروش محصولات پیچ می کند. شاید شما به چین بروید و به شما گفته شده که به VPN احتیاج دارید و تعجب می کنید آیا VPN واقعاً در سال 2019 در چین ضروری است؟ این پست نشان می دهد که چرا شما به احتمال زیاد نه بلکه چرا باید.

شما اهل کجا هستید?

جایی که از آنجا هستید در هنگام تعیین یک VPN واقعاً در چین در سال 2019 یک عامل بزرگ خواهد بود. آیا فکر می کنید رئیس جمهور دونالد ترامپ به خاطر انجام کار غیرقانونی در چین به چین اجازه می دهد یک آمریکایی را به زندان بیندازد؟ بسیار غیر محتمل. گرچه اگر کسی از CNN بود این شک و تردیدها را داشتیم.

تا آنجا که ایمنی شما پیش می رود و اینکه آیا VPN واقعاً در سال 2019 در چین ضروری است ، اگر اهل کشور چین باشید ، کشوری با نفوذ کمتر یا کشوری که متحد قدرتمندی برای چین است ، ممکن است یک VPN ضروری باشد. از آنجا که ممکن است یک VPN بین آزادی یا غیر شما تفاوت داشته باشد ، وقتی در چین هستید.

صاحب VPN چینی 5 سال در همین مدت محکوم نشده است. شما ممکن است صاحب VPN نباشید ، اما هنوز هم ممکن است چینی باشید و از چیزی که در یک کشور کمونیستی ممنوع است استفاده کنید. منظور از ممنوعیت غیرقانونی بودن است. بسیار غیرقانونی و اگر به چیزی دسترسی دارید که در یک کشور غیرمجاز غیرقانونی است...

چین همه حرکت شما را می داند!

170 میلیون دوربین در حال حاضر. 400 میلیون تا پایان سال 2020.

چین تقریباً تمام حرکات شما را می داند. فقط 8 دقیقه طول کشید تا سیستم خود را پیدا کند تا خبرنگار بی بی سی را پیدا کند. و گرچه به نظر می رسد که برای امنیت به نظر می رسد ، اگر از آنجایی که قصد ندارید از جاده عبور کنید ، می تواند نمره کارت اعتباری شما را در چین پایین بیاورد. اگر بازی های ویدئویی می خریدید ، دقیقاً مشابه. درنهایت ، حتی می توانید ممنوعیت سفر را نیز دریافت کنید. این البته اگر شما در چین زندگی می کنید.

چه نوع اطلاعاتی دارید؟?

آیا شما روی چیز بزرگ بعدی کار می کنید؟ عالی ، به جز این چیزی که "حق ثبت اختراع" نامیده می شود در چین وجود ندارد. شرکت ها و دولت در چین به سرقت و کپی ایده ها ، نمونه های اولیه و محصولات از قبل ساخته شده معروف هستند. بنابراین اگر تعجب می کنید VPN واقعاً در چین در سال 2019 از منظر داده های شما کاملاً ضروری است. شما یا از آنچه متعلق به شماست محافظت می کنید ، یا کسی می تواند آن را به دست خود تبدیل کند.

و مطمئناً ، ممکن است کسی به هر حال محصول شما را کپی کند ، اما ایجاد نقشه هنگام تهیه طرح و دستورالعمل بسیار ساده تر از حدس زدن است ، درست است?

"اطلاعات" محدود به ایده های محصول نیست. اگر گذرواژه یا حتی جزئیات تماس با افراد را دارید ، این خطر نیز وجود دارد. بیشتر کشورها می توانند هک کنند ، اما محدودیت های قانونی وجود دارد. چین آزاد است هر کاری را که می خواهد انجام دهد. شما کاملاً در معرض دید هستید. البته ، تعداد زیادی از مردم در چین وجود دارد ، و چرا باید کسی به شما یا اطلاعات شما اهمیت دهد ، اما چین نیز 2 میلیون نفر به عنوان پلیس آنلاین فعالیت می کند.

اما برای اکثر ، آیا VPN واقعاً در سال 2019 در چین لازم است در مورد حفاظت از داده ها بلکه دسترسی به اطلاعات نیست

وقتی به چین می روید ، مثل این است که شما به موقع حرکت می کنید. البته تمام رسانه های اجتماعی موجود را از سیستم عامل های کنترل شده چینی دور کنید! تقریباً در مورد هر ابزاری که استفاده می کنید دور شوید. این همان چیزی است که دوست دارد در چین باشد.

مردم فکر می کنند که خدمات VPN آن را بسیار بدتر از آن می کند اما بررسی فرودگاه های چین را بررسی کنید. پیدا خواهید کرد افرادی که از امکان دسترسی به فرودگاه ها هنگام پرواز از طریق چین شکایت نمی کنند.

این یک چیز واقعی است ، و اگر قبل از ورود به چین برای آن آماده نمی شوید ، ممکن است تا زمان ترک شما به چیزی دسترسی نداشته باشید. و هنگامی که نامه الکترونیکی برای دسترسی دارید ، و افرادی که می توانند به آنها پاسخ دهند ، نمی خواهید که با آن مقابله کنید.

اگر از اینترنت استفاده نمی کنید ، نیازی به VPN ندارید. با توجه به این واقعیت که شما اینجا هستید ، کاملاً مشخص است که شما از اینترنت استفاده می کنید ، و اگر می خواهید VPN واقعاً در سال 2019 در چین ضروری باشد ، این است ، و اگر بدون آن باشید از تمام سفر خود پشیمان خواهید شد. ما امیدواریم که شما لازم نیست که در مورد این راه دشوار است.

بهترین VPN برای چین در سال 2019 چیست؟?

بهترین VPN برای چین موردی است که در چین کار می کند.

اگر در وهله اول چین علیه خدمات VPN اقدام کند ، آیا فکر می کنید که یک VPN حتی در چین هم کار کند؟ اگر پول دولت را برای اقدام به دست دارید ، قطعاً اینگونه نیست!

چین سیستمی دارد که قادر است تشخیص دهد اگر کسی از VPN استفاده می کند یا خیر.

اگر خوب باشید ، یک VPN برای شما کار نمی کند.

به همین دلیل به Stealth VPN احتیاج دارید. Stealth VPN حتی می تواند دولت چین را فریب دهد. در صورت استفاده از آن ، به هر سایتی که مایل به دسترسی به آن هستید دسترسی خواهید داشت.

بهترین VPN برای چین در سال 2019 چیست؟ در PrivateVPN ما نمی خواهیم به شما بگوییم که ما بهترین ها هستیم. ما را امتحان کنید و خودتان آن را تعیین کنید. آنچه می توانیم به شما بگوییم این است که ما بهترین سرویس VPN را برای Netflix ارائه می دهیم. اگر می خواهید فقط به Netflix آمریکایی دسترسی داشته باشید ، ما این موارد را پوشش داده ایم. حتی اگر می خواهید به Netflix کره ای دسترسی پیدا کنید. ما همچنین یکی از تنها سیستم عامل هایی هستیم که از DAZN پشتیبانی می کند ، سکویی که به شما امکان می دهد ورزش های زنده را جویا شوید.

برای دسترسی به رسانه های اجتماعی ، هر VPN که از Stealth VPN پشتیبانی می کند ، کار خواهد کرد. اصلاً اما برای به دست آوردن Stealth VPN باید هزینه بپردازید و اگر قصد پرداخت آن را دارید, چه چیزی را ترجیح می دهید؟ 60+ سرور آمریکایی که فقط با چند سرویس کار می کنند ، یا سرورهایی در سراسر جهان که از گسترده ترین محدوده مکان های Netflix پشتیبانی می کنند ، و سیستم عامل هایی مانند DAZN ، در عین حال بهترین VPN برای ارزش نیز هستند که توسط bestvpn.com

اکنون به ما بپیوندید ، یا به هر صورت ، فکر نکنید که آیا VPN واقعاً در سال 2019 در چین ضروری است ، کاملاً, چین در دهه 1980 اینترنت را به اینترنت تبدیل کرد.

نوشته شده توسط مایکل اسمولسکی.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me